Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Hafsanur Sancaktutan kimdir? Son Yaz Yağmur gerçek adı nedir?

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan, güzelliği ve yeteneğiyle herkesi kendine hayran bırakan ve seyircilerden tam not almayı başaran genç bir oyuncudur. Son dönemlerde dizisever herkesin hayranlıkla izlediği Hafsanur Sancaktutan hakkında birçok bilgi merak ediliyor… Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan Covid olduğu bilgisini takipçileri ile paylaştı. Peki durumu nasıl? Son Yaz dizisinin Yağmur’u Hafsanur Sancaktutan kimdir? Son Yaz Yağmur kaç yaşında? gibi birçok sorunun yanıtını bu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan kimdir? Kısaca tanıyalım…

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan, uzun süredir televizyon ve sinema sektöründe başarıyla yer alan bir oyuncudur. Oyunculuğuyla ve oldukça beğenilen Hafsanur Sancaktutan hakkında kısa bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.

 • Kilosu: 54
 • Boyu: 1.64
 • Yaşı: 21
 • Burcu: Balık
 • Doğum Tarihi: 20 Mart 2000
 • Yaşadığı Yer: İstanbul
 • Memleketi: Rize

Hafsanur Sancaktutan

Son Yaz Yağmur kaç yaşında?

Son Yaz dizisi seyircilerinin büyük bir hayranlıkla izlediği genç oyuncu Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan 21 yaşındadır. Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan yaş olarak henüz çok genç olsa da sergilediği başarılı oyunculuğu ile herkesin takdirini kazanmayı başarmıştır.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan’ın boyu

Güzel ve yetenekli oyuncu Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan’ın boyu 1.64’ tür.

Son Yaz Yağmur kaç kilo?

Son Yaz Yağmur karakterini canlandıran oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın kilosu 54’tür. Yetenekli oyunculuğunun yanı sıra Hafsanur Sancaktutan, boy kilo oranı ve güzel fiziği ile de dikkat çekmektedir.

Hafsanur Sancaktutan’ın doğum tarihi

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 doğumludur.

Hafsanur Sancaktutan’ın burcu

Son Yaz Yağmur karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan’ın burcu balıktır.

Son Yaz Yağmur aslen nereli?

Hafsanur Sancaktutan aslen Rizelidir. Karadenizli olan genç oyuncu yazları memleketine gittiğinden bahsetmiştir. Genç ve yetenekli oyuncu Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan İstanbul’da doğup büyümüştür.

Hafsanur Sancaktutan saç rengi

Hafsanur Sancaktutan’ın saç rengi açık kumraldır.

Hafsanur Sancaktutan göz rengi

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan göz rengi kahverengidir.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan nerede oturuyor?

Son Yaz dizisi oyuncusu Hafsanur Sancaktutan İstanbul’da yaşamaktadır.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan ailesi

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan ailesi ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmamıştır. Ailesinin Rizeli olduğu bilinmektedir.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan ne mezunu?

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi duymuştur. Bu nedenle üniversite eğitimini de medya üzerine almıştır. Hafsanur Sancaktutan Orhangazi Anadolu Lisesi mezunudur. Lise eğitimi sırasında çeşitli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi alabileceği özel kurumlarda, kendisini mesleki anlamda geliştirmeye başlamıştır.

Hafsanur Sancaktutan Koronavirüs’e mi yakalandı?

Son yaz Yağmur karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan Covid olduğu bilgisini paylaşmıştır. Yetenekli oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın Koronavirüs’e yakalanması sebebi ile Son Yaz dizisinin çekimleri de kısa bir süreliğine durdurulmuştur.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan evli mi?

Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan evli değildir.

Son Yaz Yağmur sevgilisi

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan sevgilisi olup olmadığına dair herhangi bir açıklama yapmamıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu Hafsanur Sancaktutan, sosyal medya hesaplarında bu konuyla ilgili bir açıklama ya da fotoğraf paylaşmamıştır. Bu nedenle şu anda sevgilisi olmadığı düşünülmektedir.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan nasıl oyuncu oldu?

Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan henüz genç yaşında oyunculuğa adım atmış isimlerden biridir. Bu dönemde 21 yaşına giren Son Yaz dizisinin yıldız oyuncusu Hafsanur Sancaktutan’ın oynadığı diziler ve reklam filmleri bulunmaktadır. Peki Son Yaz Yağmur nasıl oyuncu oldu? Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salmıştır. Lise yıllarında okulunun tiyatro kulübünde çeşitli oyunlar sergilemiştir. Sonrasında liseden mezun olmuş ve kendisini oyunculuk alanında geliştirmeye devam etmiştir. Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan buradaki eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli dizilerde yer alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir. Aşk Ağlatır Ada karakteriyle kariyerinde patlama yaşamıştır. Daha sonra şimdilerde ise Son Yaz Yağmur karakterine hayat vermektedir.

Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş

Hafsanur Sancaktutan sevgilisi

Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş’ın sevgili olduğu bilinmektedir. Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan magazinden ve sosyal medyadan uzak bir ilişki yaşamaktadır.

Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş

Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş ayrıldı mı gibi sorular sık sık gündeme gelmektedir. İki genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş’ın sevgili olduğu tahmin edilmektedir. Hafsanur Sancaktutan sevgilisi Deniz Can Aktaş ile Aşk Ağlatır dizi setinde tanışmıştır. 2019 yılından beri ilişki yaşadıkları tahmin edilmektedir.

Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır Ada

Hafsanur Sancaktutan geçtiğimiz yıl ekranlarda gördüğümüz Aşk Ağlatır dizisinde başrol karakterini oynamıştır. Aşk Ağlatır Ada karakteri Hafsanur Sancaktutan’ın kariyeri açısından yükselişe geçtiği dizi olarak nitelendirilebilir.

Hafsanur Sancaktutan Son Yaz

Son Yaz Yağmur karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan, bu diziyle birlikte takipçi sayısında büyük bir artış yaşamıştır. Ali Atay ve Alperen Duymaz gibi isimlerle başrolü paylaştığı bu dizide sergilediği performans oldukça beğenilmektedir.

Hafsanur Sancaktutan oynadığı diziler

Hafsanur Sancaktutan oyunculuk alanında eğitimlerini yeni tamamlamış genç bir isimdir. Henüz 21 yaşındaki genç yetenek Hafsanur Sancaktutan’ın oynadığı diziler arasında Aşk Ağlatır dizisi yer almaktadır. Aşk Ağlatır Ada karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan, bu dizideki performansı ile büyülemiştir. Gülperi dizisinde ise Fidan karakterine hayat vermiştir. Son olarak şu anda yayında olan Son Yaz dizisinde Yağmur Kara karakterini canlandırmaktadır.

Hafsanur Sancaktutan oynadığı filmler

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan’ın oynadığı film bulunmamaktadır.

Hafsanur Sancaktutan oynadığı reklamlar

Hafsanur Sancaktutan dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde de oynayan genç oyuncudur. Hafsanur Sancaktutan Turk Telekom ve Cappy reklam filmlerinde oynamıştır. Aynı zamanda Kubilay Aka ile birlikte BanaBak reklam filminde de yer almışlardır.

Hafsanur Sancaktutan ve Kubilay Aka

Hafsanur Sancaktutan ve Kubilay Aka rol arkadaşlarıdır. Birlikte BanaBak reklam filminde de oynayan iki genç oyuncunun arasında özel bir ilişki bulunmadığı bilinmektedir.

Hafsanur Sancaktutan kimdir

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan hakkında

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan, yeni dönemde sıklıkla ekranlarda var olan başarılı ve güzel oyunculardan biridir. Hem dizi hem de reklam filmleri oyuncusu olarak ekranlarda bulunan Hafsanur Sancaktutan, küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salmıştır. 2000 yılında dünyaya gözlerini açan oyuncunu aslen Rizelidir. Ancak güzel fenomen İstanbul’da doğup büyümüştür. Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan 1,64 boyunda ve yaklaşık 54 kilodur. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanı sıra güzel fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir isimdir. Küçük yaşlarda oyunculuğa merak salmış olan Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan, ilk oyunculuk deneyimini lisedeki tiyatro kulübündeki oyunlarla yaşamıştır. Güzel oyuncu çeşitli kurumlardan oyunculuk eğitimleri almış ve yer aldığı yapımlarla mesleki olarak kendisini geliştirme fırsatı elde etmiştir. Hafsanur Sancaktutan Gülperi, Aşk Ağlatır ve Son Yaz dizilerinde etkileyici oyunculuk performanslarıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Son Yaz dizisinin yıldız karakteri Hafsanur Sancaktutan ile Aşk Ağlatır dizisindeki rol arkadaşı Deniz Can Aktaş arasında bir birliktelik olduğundan söz edilmektedir. Bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmayan iki genç oyuncu sık sık birlikte görüntülenmiş ve birlikte güzel pozlar paylaşmışlardır. Hafsanur Sancaktutan ablası ya da ailesi ile ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır. Hafsanur Sancaktutan annesi ve babası ile ilgili herhangi bir bilgi edindiğimizde sizinle de paylaşacağız. Bu yazımızda Aşk Ağlatır ve Son Yaz dizileri ile ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan hakkında bilgileri derledik. Yazımızın devamından Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan sosyal medya hesaplarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hafsanur Sancaktutan sevgilisi

Hafsanur Sancaktutan sosyal medya hesapları

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan’ın tüm sosyal medya hesaplarını sizler için bir başlıkta derledik. Ünlü oyuncunun tüm sosyal medya hesaplarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Hafsanur Sancaktutan Instagram

Hafsanur Sancaktutan Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

sosyalhane.com