Gülün Ellerinden olarak tanınan Gül Çelenoğlu kimdir?

Instagram'ın en lezzetli tarif sayfasının sahibiyle tanışmaya hazır mısınız? Gül Çelenoğlu'nun tariflerini hala denemediyseniz, işte size parmaklarınızı ısırtacak nefis tarifleri paylaşan Gül Çelenoğlu ile yaptığımız röportaj...


Gülün Ellerinden olarak tanınan Gül Çelenoğlu kimdir?
Gül Çelenoğlu
Gülün Ellerinden olarak tanınan Gül Çelenoğlu kimdir?

Altın günleri, Baby Showerların vazgeçilmez lezzetleri ve komşu çatlatan tariflerin bir arada olduğu sayfanın sahibi Gül Çelenoğlu ile tanışmaya hazır mısınız? O halde muhteşem lezzetlerin tek adresi Gül Çelenoğlu ile tanışalım.

Gül Çelenoğlu aslen nerelisiniz?

Gül Çelenoğlu kimdir? Kısaca tanıyalım...

Sabah kahvaltısında farklı bir lezzet tatmayı hiç düşündünüz mü? Gül Çelenoğlu'nun tarifleri sayesinde sofranızda ağzınızın suyunu akıtacak tarifler sizlerle olacak. 

Gül Çelenoğlu aslen nerelisiniz?

Orduluyum.

Gül Çelenoğlu sayfanızı ne zaman açtınız? Size getirileri ne oldu? Bu yönde planlarınız nedir?

Yaklaşık 4 yıl önce evde yaptığım yemeklerin videolarını yayınlamaya başladım. Başlarda çok izlenme almıyordu ama asla pes etmedim. Her defasında daha iyi içerikler üretmeye devam ettim. Bir süre sonra hazırladığım yemek tarifleri büyük oranda izlenmeye başladı. Tariflerim çok fazla sevildi. Farklı ve bir çoğu kendime ait tariften oluşan bir kitap yakında geliyor. Daha yolun başındayım. İnsan istedikten sonra kararlı ve istikrarlı çalıştıktan sonra her şeyin üstesinden gelebilir bence. Bunlara ek olarak Türk halk müziği eğitimi aldım ama aşçı oldum. Tv programımız Altaş TV kanalında yakında başlayacak inşallah. Programın adı ise Gülün Ellerinden. Şu anda Hazırlıklar devam ediyor. Ben Karadenizliyim ve yöremize ait yemek tariflerine yer verirken kendime ait onlarca tariflere de yine yer vereceğim. Şu anda pastacılık eğitimim devam ediyor. Sürekli bu yönde kendimi geliştirmek istiyorum. İlerleyen zamanlarda seslendirme eğitimi almayı planlıyorum. Bunun yanısıra kendi işletmemi açma planım var.

Gül Çelenoğlu sayfanızı ne zaman açtınız? Size getirileri ne oldu?

Gül Çelenoğlu sosyal medya hesapları

Gül Çelenoğlu kimdir? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Gül Çelenoğlu'nun kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Gül Çelenoğlu'na ulaşım sağlayabilirsiniz

Gül Çelenoğlu Instagram