İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Gökhan Tevek kimdir? ‘Ejderya’ kelimesi nereden çıktı? Boyu ve kilosu kaç?

Gökhan Tevek kimdir? ‘Ejderya’ kelimesi nereden çıktı? Boyu ve kilosu kaç?
+ - 0

Gökhan Tevek ile tanışmaya hazır mısınız ? Gökhan Tevek kimdir? Sizleri yakışıklı fenomen Gökhan Tevek ile tanıştırmak istiyoruz. Gökhan Tevek ejderya fıkralarının hikayesi ne? Gökhan Tevek hangi üniversiteden mezun oldu? Gökhan Tevek’in boyu ve kilosu? Sosyal medya hesapları ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Gökhan Tevek Kimdir?

Gökhan Tevek kimdir? Kısaca tanıyalım…

Gökhan Tevek’i daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce sosyal medyanın popüler yüzü Gökhan Tevek’i kısaca bir göz atalım.

  • Yaşı: 32
  • Doğum yılı: 1989
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Boyu: Bilinmiyor.
  • Kilosu: Bilinmiyor

Eğer ki başlıklarımız sizde Gökhan Tevek hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Gökhan Tevek Kimdir?

Gökhan Tevek kilosu

Gökhan Tevek’in kilosu hakkında ne kadar araştırma yapsak da bu konuda herhangi bir bilgi bulamadık.

Gökhan Tevek boyu

Gökhan Tevek’in boyu hakkında bir paylaşım yapılmamıştır.

Gökhan Tevek kaç yaşında?

1989 doğumlu olan Gökhan Tevek 32 yaşındadır.

Gökhan Tevek burcu

Gökhan Tevek’in 1989 yılında doğmuş olduğu bilinse bile tam tarih bilinemediği için burcu bilinememektedir.

Gökhan Tevek doğum tarihi

Gökhan Tevek’in doğum yılı 1989’dur.

Gökhan Tevek nerede yaşıyor?

Gökhan Tevek İstanbul’da yaşamaktadır.

Gökhan Tevek’in memleketi neresidir?

Gökhan Tevek Düzce’de doğmuştur.

Gökhan Tevek’in sevgilisi var mı?

Gökhan Tevek özel hayatını sosyal medyaya yansıtmaktan pek hoşlanmamaktadır. Bu yüzden ilişki durumu bilinmemektedir.

Gökhan Tevek Kimdir?

Gökhan Tevek’in telefon numarası

Gökhan Tevek hayranlarıyla telefon numarasını paylaşmamıştır.

Gökhan Tevek hangi üniversiteden mezun?

Yakışıklı ve başarılı fenomen Adana şehrinde bulunan Çukurova Üniversitesinden mezun olmuştur. Fakat bununa yetinmemiş Eskişehir şehrinde bulunan Anadolu Üniversitesini de Açık Öğretim ile bitirmiştir.

Gökhan Tevek hangi bölümü okudu? Ne mezunu?

Gökhan Tevek Adana’daki Çukurova Üniversitesinde Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Açık Öğretim ile mezun olduğu Anadolu Üniversitesinde ise İşletme Bölümünü okumuştur.

Gökhan Tevek ne kadar kazanıyor?

Gökhan Tevek kazancını belirtmemiştir. Fakat bu işten bir maddi kazancı olduğunu kabul etmektedir. Reklam aldığında herkesin verdiği tepkiyi anlamsız bulduğunu söyleyen Gökhan Tevek eğer sosyal medyada hayatta kalmak istiyorsa reklam alması gerektiğini çünkü gerçek hayatını idame ettirebilmesi için paraya ihtiyacı vardır. Reklam vermek isteyen firmalar ile mizah içerikli tanıtacağını söyleyerek anlaşmaktadır.

Gökhan Tevek hobileri

Gökhan Tevek’in çektiği ve paylaştığı videolardan da belli olduğu üzere ters köşe yapmayı çok sevmektedir. İnsanların beklemediği şekilde videoları bitirmekten çok zevk aldığını söyleyen yakışıklı fenomen Gökhan Tevek video çekmenin, insanları güldürmenin de hobileri arasında olduğunu belirtti.

Gökhan Tevek’in hayali

Yaptıklarını planlamadığını, doğaçlama şekilde yaparak insanlara sunduğunu belirten genç ve başarılı fenomen Gökhan Tevek ileride kendisi bir karakter oluşturup oyunculuk yapmak istediğini söylemiştir. Fakat bunu sosyal medyanın verdiği güç ile değil naif, özgür, mütevazi ve samimi duyguları ile istediğini belirtmiştir. Daha sonra ise ‘Sosyal medyada beni takip eden, seven kitleyi oyunculukta kullanayım gibi bir kafada değilim.’ diyerek açıklamıştır.

Gökhan Tevek Kimdir?

Gökhan Tevek’in sosyal medya serüveni

Çok yakın olduğu iki arkadaşının sürekli ‘Aklımıza bir fikir geldi. Bizi çeker misin Gökhan?’ demelerinden sıkılan yakışıklı fenomen ‘Ben de çekeceğim. Hatta daha iyisini yapacağım.’ diyerek Vine döneminin sonlarına doğu bu işe giriş yapmış. Vine zamanlarında oldukça fazla kitle kazanmayı başaran Gökhan Tevek Vine uygulamasının kapanması sonucu Instagram uygulamasına geçiş yapmış. Vine zamanlarında takip eden herkesi Instagram uygulamasında da tutmayı başaran yakışıklı Gökhan Tevek mizah içerikleri yapmaktadır. Anlattığı ‘Ejderya’ kelimesi içeren hikayelerle ün kazanmıştır. Komik fıkralar, hikayeler anlatmaktadır.

Gökhan Tevek ‘Ejderya’ fıkralarının doğuşu

Sosyal medya fenomeni olan Gökhan Tevek ilk başlarda kılıcı kayaya saplayan kral efsanesi ile ilgili iki videosu vardı. Daha sonra bir takipçisi uyarlaması için basit bir ejderha fıkrası yolladı. Bu fıkrayı sabitliğiyle uyarlama yerine içine İngiliz, Fransız, Türk gibi karakterler koydu. Fakat en önemlisi ‘Ejderya’ karakterini ekledi. Takip edenlerin ‘Ejderya’ kelimesinin farklı gelmesi ve videoların sonlarındaki gülmelerini kesmemeleri gibi etkenlerin yanı sıra samimi ve doğal videolar çektiği için patladığını düşünmektedir. Şu an ise hayatında yaşadığı olayları trajikomik şekilde videoya çekip paylaşmaktadır.

Gökhan Tevek yükselişi

Vine uygulamasının çöküş dönemine denk gelen başarılı içerik üreticisi Gökhan Tevek Instagram uygulamasına geçmek zorunda kaldı. Bunu en büyük şanslarından sayan Gökhan Tevek paylaşılacak videonun 15 saniye ile sınırlı olmasının acısını kısa bir süre çektikten sonra Instagram uygulamasının yaptığı güncelleme ile derin bir nefes aldı. Gelen güncelleme ile paylaşılacak videonun süresinin 1 dakikaya çıkarıldığını gören Gökhan Tevek izleyen insanlara daha farklı ve daha uzun hitap edebildiğini söylemiştir.

Gökhan Tevek Kimdir?

Gökhan Tevek videolarındaki konu seçimini nasıl yapıyor?

Videolarına içerik seçerken gündemden ve siyasetten olabildiğince uzak duran sosyal medyanın yakışıklı yüzü Gökhan Tevek amacının onları güldürmek olduğunu, yönlendirmek veya mesaj vermek olmadığını da ekledi. Diğer hesapları inceleyen fakat bunu onlardan içerik çalmak için değil ufkunu, zihnini genişletmek için yaptığını, onların nasıl mizah yapıyor, nasıl yaklaşım alıyor veya bakış açıları neler diye incelemek için baktığını, onların emeklerine asla saygısızlık yapmadığını da belirtmiştir.

Gökhan Tevek eleştiriler hakkında ne düşünüyor?

Normalde fenomen kelimesini itici bulan fakat bu kelimenin yerine başka kelime koyamadığını da söyleyen Gökhan Tevek insanların %99 gibi bir kesiminin onu sevdiğini fakat art niyetli olan %1’lik kesimin hakaret içeren yaklaşımlarını gördüğünde engellediğini söylemiştir. Eleştirilere açık olduğunu fakat bu eleştiriler videolarını, içeriklerini değil de ailesini, şahsını, dostlarını içerdiği zaman bu durumdan hoşlanmadığını belirtmiştir. O kesimi umursamadığını, ilerleyen zamanda da umursamayacağını söylemektedir.

Gökhan Tevek kimleri komik buluyor?

Sosyal medyada Cem Gilinoğlu, Osman Çengel, Aykut Elmas, Yunus Emre Ballıoğlu gibi isimleri sevdiğini, sosyal medya dışında Cem Yılmaz’ı kimsenin geçemeyeceğini düşünmektedir. Bunun yanı sıra Leyla ile Mecnun dizisinde bulunan bütün karakterleri sevdiğini ama özellikle seçmesi gerekirse kendine çok benzettiği ‘İsmail Abi’ karakterini sevmektedir. İdol olarak gördüğü kişinin Serkan Keskin olduğunu söyleyen yakışıklı Gökhan Tevek bir gün onunla birlikte bir projede yer alma konusunda dileklerini de söylemeyi eksik etmedi.

Gökhan Tevek’in sosyal medyada yükselmek isteyenlere tavsiyeleri

Özgürlüklerinin kısıtlanacağının, her hareketlerinin gözlemlendiğinin uyarısını yapan başarılı içerik üreticisi Gökhan Tevek emek olmadan yemek olmadığı, yükselmek isyorlarsa çok çalışmaları gerektiğini söylemiştir. Özgün olmalarını, başkalarının emeğine saygısızlık yapıp çalmamalarını da tavsiye etmektedir.

Gökhan Tevek Kimdir?

Gökhan Tevek’in sosyal medya hesapları

Sizler için yakışıklı, samimi ve eğlenceli Gökhan Tevek’in kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Gökhan Tevek’e aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Gökhan Tevek Instagram

483 bin takipçisi bulunan içerik üreticisinin 537 de gönderisi bulunuyor. Sık sık hikayeler paylaşarak uygulamayı aktif bir şekilde kullanıyor. Ayrıca her gün mutlaka bir video paylaşıyor. Gökhan Tevek’in Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Tevek Twitter

Twitter hesabını çok aktif şekilde olmasa da kullanan Gökhan Tevek’in 6295 takipçisi bulunuyor. Bu hesabını ise espriler ve günlük hayatında yaşadığı olaylara gönderme yapacak paylaşımlar için kullanıyor. Gökhan Tevek’in Twitter hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

Gökhan Tevek Facebook

Artık kullanmadığı Facebook uygulamasında da 66 bin takipçisi bulunuyor. Gökhan Tevek’in Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Tevek’in patladığı ‘Ejderya’ fıkralarının derlendiği bu videoyu izlemediniz mi?

Sokakta sevenleri gördüğünde Gökhan Tevek’e ‘Ejderya’ diye seslenecek kadar iç içe geçtiği bu fıkraların birkaçının birleştirildiği bu videoyu izlemenizi öneririz. Bizlerin yüzlerinde gülümse oluşturmayı başardı. Sizler içinde aynısını umarak videoyu buraya bırakıyoruz videoyu.

Gökhan Tevek’in çektiği garson konulu videoları izlediniz mi?

Birçok mizah içerikli videolar çeken Gökhan Tevek’in garsonları konu aldığı eğlenceli videoları hala izlemediniz mi? Birçok içeriğin arasında aramayın diye 12 dakikalık garson konulu videoların derlendiği bir videoyu sizlere sunuyoruz. Bol gülümsemeli izlemeler dileriz.

Gökhan Tevek’in her türlü konu içeren fıkralarının derlemesini izlemeyen kalmasın!

Garson konulu ve ejderya konulu içerikleri sunduk. Bu sefer sizleri her türlü konusunu içeren, en eğlenceli fırkalarından birkaçının derlemesi ile baş başa bırakıyoruz. Biz izlerken çok eğlendik. Umarız siz de eğlenirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik Editörü

Yorum Yap