Gökben Duman kimdir? Kaç yaşında?
Magazin

Gökben Duman kimdir? Kaç yaşında?

Gökben Duman yaşı, Gökben Duman kilosu ve çok sayıda bilgiyi sizler için araştırdık. Youtuber ve sosyal medya fenomeni Gökben Duman hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gökben Duman kimdir? Kısaca tanıyalım…

Gökben Duman ile ilgili sorularınızı cevaplamadan önce kendisini kısa bir tanıtmak istedik. Sosyal medya fenomeni Gökben Duman’ı kısaca tanıyalım…

 • Kilosu: 90
 • Boyu: 1.90
 • Yaşı: 17
 • Burç: Boğa
 • Doğum tarihi: 13.05.2003
 • Yaşadığı yer: İstanbul
 • Memleketi: İstanbul

Gökben Duman hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Merak ettiğini tüm soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gökben Duman

Gökben Duman kaç yaşında?

Gökben Duman kaç yaşında sorusu hayranları tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Gökben Duman 17 yaşındadır.

Gökben Duman’ın boyu

Gökben Duman boy ve kilosuyla hayranlarının dikkatini çekmektedir. Gökben Duman 1.90 cm uzunluğundadır.

Gökben Duman’ın kilosu

Gökben Duman 90 kg ağırlığındadır.

Gökben Duman’ın doğum tarihi

Gökben Duman 13 Mayıs 2003’ de doğdu.

Gökben Duman’ın burcu

Gökben Duman Boğa burcudur.

Gökben Duman aslen nereli?

Gökben Duman aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyümüştür.

Gökben Duman’ın ailesi

Gökben Duman ailesi ile birlikte yaşadığı bilinmektedir. Ancak sosyal medya fenomeni hesaplarında ailesini paylaşmamaktadır. Bu sebeple ailesi hakkında net bir bilgi yoktur.

Gökben Duman’ın göz rengi nedir?

Gökben Duman’ın göz rengi siyahtır.

Gökben Duman’ın saç rengi

Gökben Duman’ın saç rengi siyahtır.

Gökben Duman nerede oturuyor?

Gökben Duman İstanbul’da oturmaktadır. Ancak semt olarak ya da ilçe olarak nerede oturduğu hakkında kesin bir bilgi mevcut değildir.

Gökben Duman ne mezunu?

Gökben Duman henüz 17 yaşında olduğu için lisededir. Üniversiteye hazırlık aşamasındadır.

Gökben Duman sevgilisi

Sosyal medya fenomeni Gökben Duman sevgilisi olup olmadığı takipçileri tarafından merak edilmektedir. Ancak yakışıklı fenomenin sevgilisi yoktur.

Gökben Duman mesleği

Gökben Duman henüz öğrencidir bu sebeple mesleği bulunmamaktadır. Ancak aynı zamanda Youtuber, Tiktoker ve sosyal medya fenomenidir.

Gökben Duman telefon numarası

Gökben Duman telefon numarası hayranları tarafından çok merak edilmektedir. Ancak sosyal medya fenomeni numarasını paylaşmamıştır ve gizli tutmaktadır.

Gökben Duman hakkında

Gökben Duman hakkında

Gökben Duman hakkında merak edilen birçok konu bulunmaktadır. 15 Mayıs 2003 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğunu İstanbul’da geçirmekte olan Youtuber ve sosyal medya fenomeni Gökben Duman hala İstanbul’da yaşamaya devam etmektedir. Boğa burcu olan sosyal medya fenomeni, burcunun birçok özelliğini taşımaktadır. Başarılı videolarının yanı sıra uzun boyuyla dikkatleri üzerinde çeken bir Youtuber’dır. Uzun süredir İstanbul’da ailesi ile birlikte yaşayan Youtuber, şu anda lisededir ve üniversiteye hazırlanmaktadır. Fenomen Youtuber, günümüzde daha çok Youtube ve diğer sosyal medya içerikleri üretmektedir. Sosyal medyaya ve Youtube’a video çekmeye 7 yaşında başlayan fenomenin ilk videoları oyunları olmuştur. Bilgisayar’da oynadığı oyunları çekmeye ve sosyal medyada paylaşmaya başlayan Gökben Duman, kısa süre içerisinde çok sayıda takipçiye ulaşmış ve fenomen olmuştur. Günümüzde farklı içeriklere yönelmekte ve sosyal medyaya ağırlık vermektedir.

Emojiyle tepki ver!

1 Yorum

 • bedirhanatlı

  sen efsanesin

  26 Eylül 2022 21:25