1. Ana Sayfa
  2. Sağlık

Fucidin krem hemoroid için kullanılır mı?

Fucidin krem hemoroid için kullanılır mı?
Fucidin krem hemoroid için kullanılır mı?
+ - 0

Fucidin krem hemoroid için kullanılır mı? Özellikle pandemiden dolayı evden çalışan insanların fix problemi haline gelen hemoroid Fucidin krem için uygun bir alternatif değildir. Hemoroid tedavisi için Fucidin krem tercih etmek yerine doktorunuza danışmayı unutmayınız. 

Fucidin krem hemoroid için kullanılır mı?

Hala insanların bu konu hakkında tabuları olsa da anüs içindeki kan damarlarının genişlediklerinde verdikleri isim hemoroid yani basurdur. Ayrıca sandığınızdan daha yaygın oldukları için: yetişkin nüfusun yarısının hayatlarının bir noktasında bu rahatsızlığı yaşayacağı tahmin edilmektedir. 

Fucidin kremin prospektüsünde yer alan bilgiye göre Fucidin krem sadece 1 sebep için kullanılmaktadır. 

  • FUCİDİN’e duyarlı organizmaların oluşturduğu deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır. 

Prospektüste yer alan bilgiye göre FUCİDİN lezyonlara günde 2-3 kez ve doktorun önerdiği süre uygulanır. Tercihen lezyonun üzeri açık veya kapalı kalabilir. 

Evde doğal olarak hemoroid tedavisi yapmak isterseniz Kişniş otu ile evde basur (hemoroid) tedavisi mümkün mü? Kişniş otu faydaları nelerdir? Kişniş tohumu ve baharatının faydaları nelerdir? yazımıza göz atmayı unutmayın. Aynı zamanda akıllarda olan bir diğer tabuyu kırmak için Madecassol krem basura iyi gelir mi? yazımıza mutlaka göz atınız. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik editörü.

Yorum Yap