ÇGHB 2 Fatma Tezcan kimdir? Hilmi Deler ve Fatma Tezcan sevgili mi?
Magazin

ÇGHB 2 Fatma Tezcan kimdir? Hilmi Deler ve Fatma Tezcan sevgili mi?

ÇGHB 2 Fatma BKM mutfaktaki oyunculuk kariyerinin henüz başlangıcında olmasına rağmen sevilen ve özel hayatıyla da merak edilen isimler arasında yerini almayı başarmıştır. Fatma Tezcan yer aldığı skeçlerle ve sempatikliğiyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Bu yazımızda ÇGHB 2 Fatma Tezcan hakkında merak ettiğiniz her detayı bulabileceksiniz. Keyifli okumalar…

Fatma Tezcan kimdir? Kısaca tanıyalım…

ÇGHB 2 Fatma Tezcan’ı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Fatma Tezcan’a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 62
  • Boyu: 1,74
  • Yaşı: 23
  • Doğum tarihi: 1998
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: İstanbul
  • Sevgilisi: Hilmi Deler
  • Meslek: Oyuncu

Eğer ki başlıklarımız sizde ÇGHB 2 Fatma Tezcan hakkında bir merak uyandırdıysa sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Fatma Tezcan kimdir

Fatma Tezcan kaç yaşında?

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu ÇGHB 2 Fatma Tezcan yaş bilgisi için 23 yaşında olduğunu söyleyebiliriz.

ÇGHB Fatma Tezcan boyu kaçtır?

Güzel fiziği ve uzun boylu olmasıyla da dikkat çeken oyuncu Fatma Tezcan boyu 1.74’dür.

Fatma Tezcan’ın kilosu kaçtır?

ÇGHB 2 Fatma Tezcan kilosunun sürekli değiştiğinden bahsetmiştir. Genellikle 62- 63 kilo arasında değiştiğini ifade etmiştir. Fatma Tezcan kilosu 62’dir.

Fatma Tezcan’ın doğum tarihi nedir?

Fatma Tezcan 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Tam olarak hangi gün doğduğu ise bilinmemektedir.

ÇGHB Fatma Tezcan’ın burcu nedir?

Fatma Tezcan’ın burcu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Güzel oyuncunun net olarak doğduğu güne ve dolayısıyla burcuna ulaştığımızda sizi de bilgilendireceğiz.

Fatma Tezcan aslen nereli?

Fatma Tezcan 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şu anda da halen İstanbul’da yaşayan oyuncunun aslen nereli olduğu ise bilinmemektedir.

Fatma Tezcan biyografisi

Fatma Tezcan 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık. ÇGHB 2 Fatma Tezcan ilkokul yıllarından itibaren tiyatro oyunculuğuna ilgi duymuştur. Genç yaşlardan itibaren bu alana gönül veren oyuncu, maalesef üniversiteden mezun olana kadar herhangi bir sahne deneyimi yaşamamıştır. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmış ve bu fakülteden mezun olduktan sonra ise oyunculuk alanında eğitim almıştır. 2 yıl kadar Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim aldıktan sonra ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Ardından seçmelere katılarak Çok Güzel Hareketler Bunlar programında oyunculuk yapmaya başlamıştır. Bunun öncesinde ise Fatma Tezcan herhangi bir film ya da dizide rol almamıştır. Şu anda mesleki olarak tiyatro alanında ilerlemeyi istemektedir. BKM Mutfak oyuncularından Fatma Tezcan ve Hilmi Deler birliktedir. Kendisi gibi BKM oyuncusu olan Fatma Tezcan’ın sevgilisi Hilmi Deler ile uzun süredir devam eden birliktelikleri vardır. Pek çok skeçte birlikte rol alan çift, aynı zamanda birlikte pek çok skeç de yazmıştır.

ÇGHB Fatma göz rengi nedir?

Güzel oyuncu Fatma Tezcan, yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de ön plana çıkan isimlerden biridir. ÇGHB 2 Fatma Tezcan’ın göz rengi kahverengidir.

Fatma Tezcan’ın saç rengi nedir?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer alan ünlü oyuncu Fatma Tezcan’ın saç rengi açık kumraldır.

Fatma Tezcan’ın ailesi

Yay burcu olan ÇGHB 2 Fatma Tezcan’ın ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunamamaktadır. Sosyal medya hesaplarında genellikle sevgilisi Hilmi Deler ve oyunculuk performanslarına yer veren Fatma Tezcan ailesi ile ilgili yalnızca annesiyle çocukluk fotoğrafından bir paylaşım yapmıştır.

Fatma Tezcan Hilmi Deler

Fatma Tezcan Hilmi Deler

Hilmi Deler ve Fatma Tezcan, ÇGHB 2 programının başarılı oyuncularıdır. Bu program aracılığı ile tanışan iki yetenekli oyuncu Fatma Tezcan ve Hilmi Deler sevgilidir. Fatma Tezcan sevgilisi ile birlikte sık sık sosyal medya paylaşımları yapmaktadır. Aynı zamanda Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı için birlikte skeçlerde oynayan ve skeçler yazan çift, meslektaştır. İki oyuncuyu birbirine çok yakıştıran seyircileri ve sosyal medya takipçileri, evlilik haberinin gelmesini beklemektedir. Ancak Hilmi Deler ve Fatma Tezcan bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Fatma Tezcan nerede oturuyor?

İstanbul’da doğan Fatma Tezcan, şu anda da halen İstanbul’da yaşamaktadır. Üniversite yıllarında İstanbul Üniversitesi’nde eğitim aldığı için İstanbul’da yaşamaya devam eden güzel oyuncu Fatma Tezcan Çok Güzel Hareketler Bunlar çekimleri BKM’de olduğu için burada oturmaktadır.

ÇGHB alt yapı Fatma Tezcan ne mezunu?

Çok Güzel Hareketler Bunlar programında oyunculuğu ile dikkat çeken Fatma Tezcan üniversitede lisans programını Türk Dili ve Edebiyatı üzerine okumuştur. Yeteneği ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken güzel oyuncu Fatma Tezcan İstanbul Üniversitesi’ni kazanmış ve başarıyla mezun olmuştur. Sonrasında kendisini tiyatro alanında geliştirmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 yıl eğitim aldıktan sonra şu anda da oyunculuk kariyerinin en güzel noktası olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer almaktadır.

Fatma Tezcan kiminle evli?

ÇGHB 2 oyuncusu Fatma Tezcan evli değildir.

Fatma Tezcan ve Hilmi Deler ayrıldı mı?

Fatma Tezcan sevgilisi Hilmi Deler ile uzun süredir ilişkilerine devam etmektedir. Birlikte aynı programda yer alan iki başarılı oyuncu Hilmi Deler ve Fatma Tezcan ayrılmamıştır. Sosyal medya hesaplarında hala pek çok romantik paylaşım yapan çift, ilişkilerine mutlu bir şekilde devam etmektedir.

ÇGHB 2 Fatma Tezcan nasıl ünlü olmuştur?

ÇGHB 2 Fatma Tezcan, küçüklüğünden beri tiyatroda yer almayı istemiştir. 8 yaşında Külkedisi adlı tiyatro oyununda görev almak isteyen Fatma Tezcan, arkadaşlarından daha iri olması nedeniyle burada oynayamadığını belirtmiştir. Ancak içerisindeki oyuncu olma isteği asla son bulmamıştır. Aynı zamanda voleybol ve kürek sporları ile de profesyonel bir şekilde ilgilenmiştir. Üniversitede ailesi iyi bir okulda ve bölümde okumasını istemiştir. Fatma Tezcan, kazandığı İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra ilk iş olarak oyunculuk eğitimi almıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 yıl eğitim aldıktan sonra 2019 yılından itibaren BKM mutfak oyuncularının çekmiş olduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının seçmelerini katılmıştır. Programa seçilen yetenekli oyuncunun bu programdaki başarıları günden güne artmaktadır. Fatma Tezcan oynadığı skeçleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Fatma Tezcan başarıyla oynadığı skeçleriyle seyircilerden bol bol alkış almayı başarmıştır.

Fatma Tezcan Çok Güzel Hareketler Bunlar

Fatma Tezcan, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 yıl oyunculuk eğitimi aldıktan sonra kendisini oyunculuk alanında geliştirmek istemiştir. Bunun üzerine BKM Mutfak kadrosuna dahil olan ve bu mesleği tercih eden Fatma Tezcan, düzenli olarak bu programda yer almaya başlamıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar programının 2. Dönem çekimleri başlamadan önce seçmeler açılmıştır. Bunun üzerine Fatma Tezcan BKM mutfak oyuncuları tarafından çekilen Çok Güzel Hareketler Bunlar programının seçmelerine katılmıştır. Genç ve güzel oyuncu Fatma Tezcan, seçmeleri başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Oyunculuğunu ise bu programda en iyi şekilde seyircilerine sunmuş ve büyük başarılar elde etmiştir. Bu süreçten sonra ÇGHB 2 Fatma olarak anılmaya başlanmıştır.

ÇGHB Fatma Tezcan

Fatma Tezcan hakkında

ÇGHB 2 Fatma Tezcan adıyla tanınan güzel oyuncu 1998 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğan ve büyüyen yetenekli oyuncu, üniversiteyi de İstanbul Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı üzerine okumuştur. Ardından tiyatrocu olma isteğini hayata geçirmek için Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 yıl tiyatro eğitimi almıştır. 2019 yılından itibaren ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Fatma Tezcan özellikle bu programda yer aldığı skeçlerle sosyal medyada da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.  Fatma Tezcan kendisi gibi BKM oyuncusu Hilmi Deler ile birliktedir. Güzel ve sempatik oyuncu Fatma Tezcan hakkında merak ettiklerinizin yanıtlarına bu yazımızda yer vermeye çalıştık. Yazımızın devamında güzel oyuncu Fatma Tezcan’ın sosyal medya hesaplarına ulaşabileceğiniz bağlantıları da bırakıyoruz.

Fatma Tezcan

Fatma Tezcan sosyal medya

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Fatma Tezcan’ın, sosyal medya paylaşımlarına ulaşabileceğiniz hesaplarını sizin için yazımıza ekliyoruz.

ÇGHB 2 Fatma Tezcan Youtube

Sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen oyuncu Fatma Tezcan’ın Youtube hesabı bulunmamaktadır.

Fatma Tezcan Instagram

Oyuncu Fatma Tezcan Instagram üzerinden de büyük bir kitleye sahiptir. Yapmış olduğu oyunculuğu ile severek izlenen Fatma Tezcan’ın Instagram’da 160 bin takipçisi bulunmaktadır. Fatma Tezcan’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!