Eylem Şahin'in sevgilisi Anıl Diricanlı mı?

TikTok platformunda samimi videolar ile izleyenlerin karşısına gelen çift, takipçileri tarafından bir hayli yakıştırılmaya başlandı. Son zamanlarda 'Biz Evleniyoruz.!' müziğini de birlikte çıkarınca kafalar bir hayli karıştı.


Eylem Şahin'in sevgilisi Anıl Diricanlı mı?
Eylem Şahin

Geçtiğimiz günlerde Anıl Diricanlı ile 'Biz evleniyoruz.!' videosu yayınlayan Eylem Şahin'in sevgili var mı? Sorusu akıllarda yer edindi. Birçok insan Eylem Şahin'in sevgilisi hakkında araştırma yaptı lakin tatmin edici bilgiler bulamadı. Eylem Şahin'in sevgilisi Anıl Diricanlı mı?

Eylem Şahin'in sevgilisi Anıl Diricanlı mı?

Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı sevgili mi?

TikTok platformunun sevilen isimlerinden Anıl Dircanlı ve Eylem Şahin birlikte çektiği videolarla hatrı sayılır bir kitleye ulaştı. İkilinin samimi halleri akıllarda bir çok soru işaretine neden oldu. Eylem ve Anıl sevgili mi? Akıllara gelen soru işaretlerine herhangi bir yanıt vermeselerde, takipçileri Eylem ve Anıl'ı bir hayli yakıştırıyorlar. 

Gündeme 'Biz evleniyoruz!' şarkısı ile gelen Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı düğün konsepti şarkılarını yayınladı. Bunun üzerine Eylem Şahin'in sevgilisi Anıl Diricanlı olabilme ihtimali dahada büyüdü. İkili arasındaki yakınlaşmanın boyutu bilinmiyor olsa da Eylem Şahin açık açık sevgilim var itirafında bulunmadı. Anıl Diricanlı benim sevgilim itirafı da gelmedi.