Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı birbirini takipten çıkardı! İkili küstü mü?

TikTok'ta milyonlarca kişiye hitap eden Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı eğlenceli videoları ile tanınan çiftlerden oldu. İkili adından sıkça söz ettirince, nazar üzerine nazara maruz kaldı. Son dakika açıklamaları ile takipçilerini bir hayli üzen Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı birbirini takipten çıkardı! İkili küstü mü?


Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı birbirini takipten çıkardı! İkili küstü mü?
Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı

Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı küstü mü? Geçtiğimiz saatlerde ikiliden bomba gibi açıklama geldi! Bir zamanlar yakışıklılığı ile magazin gündemini bir hayli meşgul eden Anıl Diricanlı ve yaşını bir türlü inandıramayan Eylem Şahin TikTok'ta en sevilen çiflerden birisi haline gelmişti. İkiliden sevgililik yönünde herhangi bir açıklama gelmese de takipçileri bir hayli yakıştırdı. Lakin ulaşan bir son dakika haberi ile, takipçileri bir hayli üzüldü. Peki Eylem Şahin ve Anıl Diricanlı neden küstü?

Eylem Şahin ise geçtiğimiz saatlerde Instagram üzerinden şu açıklamalarda bulundu:

''Arkadaşlar biliyorsunuz ki biz 2. bi şarkı çıkarma kararı almıştık. Fakat o 2. şarkı çıkamicak. İptal oldu. Ben normalde sessiz kalıyordum ama bazı insanlar sessizliğini bozduğu için duyulduğu için bu açıklamayı yapmak zorundayım. Çok fazla bir şey söylemeyede söylemeye gerek yok. Sebebide yok zaten tamamen anlaşamamak. Ben artık onunla görüşmek istemiyorum, oda benimle görüşmek istemiyordur. Allah herkesin gönlüne göre versin. Yolu bahtı açık olsun''