8 Kasım Esra Erol’da neler oldu? Evden kaçan Fatma Kiraz ve eşi Adem Kiraz ilk defa karşı karşıya geldi
Gündem

8 Kasım Esra Erol’da neler oldu? Evden kaçan Fatma Kiraz ve eşi Adem Kiraz ilk defa karşı karşıya geldi

Hafta içi her gün saat 16.20 yayın saatinde başlayan Esra Erol’da programı yine Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam ediyor. Her bölümünde çarpıcı olayların ele alındığı programda sosyal medya bağımlısı olan ve 15 Temmuz’dan beri kayıp olan 22 yaşındaki Arzu Kaçmaz’ın ailesi ile evden kaçan karısı Fatma Kiraz’ı arayan Adem Kiraz bugünkü konukların arasında.

Adem Kiraz’ın feryatları yürek sızlattı

Evden kaçtığı iddia edilen Fatma Kiraz Esra Erol’da programında canlı yayına katıldı. Ortak yaşadıkları evden 15 kez kaçtığını iddia eden eşi Adem Kiraz ile ilk kez karşı karşıya geldi. Eski sevgilisi Muhammed Keleş’in yanında olduğunu ve asla evini terk etmediğini belirtti. Fatma Fidan, daha önce de Muhammed Keleş’in yanına kaçtığını itiraf ederken, eşi Adem Kiraz ile çocukları için barıştığını ifade etti.

Kocası Adem Kiraz’ın evlilikleri boyunca kendisini aldattığını iddia eden Fatma Kiraz “kocamı hep affettim, kocam da beni hep affetti” sözleri ile kendini savundu. Boşanmalarının ardından mahkeme izni olduğu halde çocuğunu hiçbir zaman gitmeyen Fatma hanım, öfke kontrol problemi yaşadığını ve psikiyatr ilaçları kullandığını söyledi. Öfke kontrolünü sağlayamadığı için çocuklarına şiddet uyguladığı söylenilen Fatma Kiraz, maydanoz yerine kısırın içine nane koyduğu için yüzüne fırlattığını da itiraf etti.

Fatma Kiraz’ın evden kaçacağını kocası biliyor muydu?

Evden sürekli kaçtığı iddia edilen Fatma Kiraz, canlı yayında “kocam beni Karaman otogarına kadar kendisi götürdü hatta ilaçlarımı getirdi, mutluluklar diledi” diyerek Adem Kiraz’ı her şeyi bilmekle suçladı. Anlatılanlar karşısında Adem Kiraz tüm bu söylenen olayları inkar etti.

Esra Erol’un boşanmak istiyor musunuz sorusunun karşısında her iki tarafında evet cevabını vermesi üzerine Fatma hanım gözyaşlarına boğularak yine de gidecek yeri olmadığını anlattı. Bunun üzerine Fatma Kiraz’ın ailesini canlı yayına davet etti.

15 Temmuz’dan beri kayıp olan Arzu Kaçmaz nerede?

İstanbul Sancaktepe’de 15 Temmuz günü markete gidiyorum diyerek saat 15.00 civarında evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan sosyal medya bağımlısı olduğu iddia edilen Arzu Kaçmaz nerede? Arzu Kaçmaz’ın babası ve ablası Hülya Elmas stüdyoda neler kayıp genç kız için geri dön çağrısı yaptı. Kardeşi Arzu’nun kandırılmaya müsait bir yapısı olduğunu belirten abla Hülya Elmas, engelli kardeşine bakan Arzuya ekranlar aracılığı ile yalvardı. Kayıp başvurusu da yapılan Arzu Kaçmaz’ın nerede olduğunu ve hayatında biri olup olmadığını bilmeyen aile bir an önce kızlarının eve dönmesini bekliyor.

Van’da yaşayan ve birkaç ay önce İstanbul’a engelli kardeşi Metin ile ilgilenmek için gelen Arzu Kaçmaz’ın İstanbul’da tanıdığı kimse olmadığını belirten abla Hülya Elmas, kardeşinin sosyal medyada tanıştığı biri ile planlı olarak evden kaçtığını düşünüyor.

Arzu Kaçmaz en son Avcılar’da görüldü

4 aydır kayıp olan 22 yaşındaki Arzu Kaçmaz’ın Avcılar’da görüldüğüne dair defalarca ihbarlar alınmasına rağmen acılı aile kayıp genç kız hakkında en ufak bir bilgiye ulaşamadıklarını belirtti.

Evinde misafir ettiği İsmail tarafından eşi kaçırılan Yusuf ve eşi Seher stüdyoda canlı yayında neler konuştu?

Boşanmak istediğini fakat maddi olarak mağdur olduğu için eşinin arkadaşı İsmail’in kendisine ev tutmak istediğini söyleyen Seher hanım duygusal bir ilişkileri olduğunu itiraf etmişti. Bugün Esra Erol’da programına yeniden konuk olan çiftten şok açıklamalar geldi. 5 yıl boyunca evli kaldıkları halde aile birliğini sağlayamadıklarını anlatan çift, canlı yayında gergin anlar yaşadı.

Canlı yayına katılan İsmail Delibaş ile eski işyeri arkadaşı olduklarını belirten Seher, Yusuf beyi kandırdıklarını belirtti. İsmail Delibaş Yusuf’a “evine kimseyi dedim, beni evine aldı, ben de Seher ile kaçtım” dedi.

Seheri kaçıran İsmail’den şok eden sözler

Evlerinde kaldığı dönem Seher ile sevgili olduklarını inkar eden İsmail, Seher ile 5 aydır tanıştıklarını ve Yusuf’u kandırmadıklarını anlattı. Terk edilen Yusuf’tan şok eden sözler İsmail beni arayıp, “Seher nasıl biri diye sordu” demesine üzerine stüdyoda büyük şaşkınlık yaşandı.

Canlı yayına katılan İsmail’in yengesi neler anlattı?

Programa ismini vermeden telefonla katılan İsmail’in yengesi ise çarpıcı açıklamalarda bulundu. İsmail’in kendisinin yanına geldiğini ve diğer odada konuşmaları sırasında eve birini getireceğini söylediğini anlattı. Birlikte kendisinin evine gelip kaldıkları bir hafta boyunca sürekli tartışma ortamı yarattıklarını ve huzursuzluk çıkardıklarını iddia etti ve “Yeğenim İsmail ve Seher yuvamızı yıkmaya çalıştı dedi”.

Daha önceden bir süre cezaevinde yattığı ve pandemi nedeniyle izinli olarak çıkarıldığı ortaya çıkan İsmail’den büyük itiraf: “ Hırsızlıktan cezaevinde yattım”.

Tiktok’ta Ramazan Çakmak’ı eşi Ali Türkmen ile birlikte dolandıran Gülten Türkmen neler anlattı? Ramazan Çakmak canlı yayında neler anlattı?

Tiktok platformunda tanıdığı Gülten hanımla 13 aydır tanıştıklarını belirten Ramazan Çakmak neler anlatacak? Gülten Türkmen, Tiktokta çeşitli video ve fotoğraflar yoluyla erkekleri kandırıp paralarını dolandırdığını belirtmişti. Eşi ile birlikte bu işleri planlı yaptığını anlatan Gülten Tiktok’ta 38 bin takipçisi olduğunu ve eşinin ilk kez bu kadar tepki verdiğini söyledi.Gerginlik yaşanan stüdyoda, sosyal medyada yaşanan bu tarz olayların yaşandığı uygulamaların kaldırılması isteğini belirten Esra Erol sözlerini esirgemedi.

Dolandırıldığı iddia edilen Ramazan Çakmak neler söyledi?

Tiktokta tanışarak dolandırıldığı Gülten hanım hakkında yöneltilen Ramazan Çakmaktan şaşırtıcı yanıtlar geldi. Ramazan bey, Gülten hanıma destek olmak istediğini fakat ona karşı duygusal bir şey hissetmediğini söyledi. Telefonla canlı yayına bağlanan Gülten hanımın eşi Ali Türkmen ise, bu olaylarla hiçbir ilgisi olmadığını, eşinin yalan söylediğini, arkadaşlarına karşı rezil olduğunu ve eşinin psikolojik rahatsızlıkları olduğunu iddia etti. “Yuvamızı Ramazan yıktı” diyen Ali Türkmen, bir an önce eşinden ayrılmak istediğini de sözlerine ekledi.

Eşi Kübra Sarıkaya ile boşanmadan Elif ile düğün yapan Sezer Sarıkaya neler açıklayacak?

8 aylık hamile ve evli iken terk edilen Kübra ve kocası Sezer canlı yayında karşı karşıya neler konuştu? Büyük yüzleşmede Sezer, Elif ile artık görüşmediklerini fakat bir an önce anlaşmalı olarak boşanmak istediğini belirtti.

“ Elif’in ailesi Kübra ile evli olduğumu bilmiyordu” şeklinde konuşan Sezer“ Elif’in ailesi Kübra ile evli olduğumu bilmiyordu” şeklinde konuşan Sezer Sarıkaya sadece boşanmak istediğini söyledi. Eşi Kübra Sarıkaya, bu istek karşılığında nafaka ve tazminat istediğini söyledi.İki çocuğa 1000 TL nafaka ile bakamayacağını söylemesinin ardından çift arasında nafaka miktarı ile ilgili gergin dakikaların yaşandı.

 

 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!