Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Esin Çepni ve Bilal Hancı evleniyor!

Esin Çepni ve Bilal Hancı evlilik kararı aldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Bir süredir ilişkilerine dair romantik kareleri takipçileri ile paylaşan Bilal Hancı ve Esin Çepni evleniyor mu? Bilal Hancı’ nın evlenme teklifi ettiği sevgilisi Esin Çepni kimdir?

Bilal Hancı ve Esin Çepni

Esin Çepni ve Bilal Hancı evlilik kararı

Uzun bir süredir yaşadıkları ilişkiden en güzel kareleri takipçileri ile paylaşan Esin Çepni ve Bilal Hancı çifti, bu kez evlilik kararı aldıklarını paylaştı. Bilal Hancı’ nın deniz kıyısında ettiği evlilik teklifini kabul eden Esin Çepni o anları sosyal medya hesabından romantik sözlerle paylaştı. Esin Çepni ve Bilal Hancı birkaç gün önce arkadaşları Fatih Yasin’in düğününe katılmışlardı. Esin Çepni bu düğünde yaptığı paylaşımlarla evlilik hazırlığında oldukları haberini vermişti. Bilal Hancı’ dan evlilik teklifi gecikmedi. Romantik sevgili Bilal Hancı, Esin Çepni’ ye sürpriz bir evlilik teklifi etti. Fethiye tatilindeyken evlilik kararlarını resmileştiren çifte yakın arkadaşları eşlik etti. Bu teklife “evet” yanıtı veren Esin Çepni, o anlara dair düşüncelerini şu şekilde ifade etti;

Seninle hayatım bu videonun özeti adeta; alelade bir şeyler için çırpınırken arkamda her zaman bir güzellik hazırlığındasın. Bana her zaman çok iyi baktın, şimdi ailemize bakacaksın ve ben de seni mutlu etmek için her zaman burada olacağım. ‘ i said yes! ‘ :)

Esin Çepni ve Bilal Hancı

Bilal Hancı’ nın sevgilisi Esin Çepni kimdir?

Esin Çepni, İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan sosyal medya fenomenidir. 2 yıla yakın bir süredir Kafalar kanalının sevilen ismi Bilal Hancı ile sevgili olan Esin Çepni’ yi kısaca tanıyalım…

 • Yaşı: 28
 • Boyu: 1,78
 • Kilosu: 58
 • Doğum Tarihi: 24 Temmuz 1993
 • Burcu: Aslan
 • Memleketi: İstanbul
 • Yaşadığı Yer: İstanbul

Esin Çepni kaç yaşında?

1993 yılında dünyaya gelen Esin Çepni 28 yaşındadır.

Esin Çepni’ nin boyu kaç?

Güzel fiziği ile büyüleyen Esin Çepni’ nin yaklaşık 1,78 boyunda olduğu bilinmektedir.

Esin Çepni’ nin kilosu

Güzel sosyal medya fenomeni Esin Çepni’ nin kilosunun 58 civarında olduğu tahmin ediliyor.

Esin Çepni doğum tarihi

Sosyal medya fenomeni ve Bilal Hancı’ nın sevgilisi Esin Çepni, 24 Temmuz 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Esin Çepni’ nin burcu

Esin Çepni 24 Temmuz tarihinde doğduğu için Aslan burcudur. Kendisi aslan burcunun güzelliğini ve özgüvenli duruşunu fazlasıyla yansıtmaktadır.

Esin Çepni aslen nereli?

Esin Çepni 1993 yılında İstanbul, Eminönü’ de dünyaya gelmiştir. Güzel sosyal medya fenomeni İstanbul’ da doğup büyümüştür.

Esin Çepni nerede yaşıyor?

Esin Çepni İstanbul’ da yaşamaktadır.

Esin Çepni’ nin ailesi

Esin Çepni annesi ve ablası ile İstanbul’ da yaşamaktadır.

Esin Çepli’ nin mesleği ne?

Esin Çepli, başarılı bir sosyal medya fenomeni ve influencer’ dır. Aynı zamanda moda ve makyaj alanında pek çok iş tecrübesine sahip olduğu da bilinmektedir. Esin Çepni lisanslı bir makyaj sanatçısıdır.

Esin Çepni İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasının 2016 yılında yayınlanan sezonunda Esin Çepni de yer almıştır. Güzelliği ve moda hakkındaki bilgisiyle yarışmada beğeniler toplayan Esin Çepni bu yarışmadan elenmiştir.

Esin Çepni sevgilisi Bilal Hancı

Esin Çepni, Kafalar Bilal Hancı ile uzun süredir birliktelik içerisindedir. Esin Çepni ve sevgilisi Bilal Hancı, bu mutlu ilişkiden eğlenceli ve romantik kareleri takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Geçtiğimiz günlerde Bilal Hancı’ dan evlilik teklifi alan Esin Çepni’ nin düğün hazırlığında olduğu biliniyor.

Esin Çepni estetik

Esin Çepni’ nin eski hali takipçileri tarafından merak edilmektedir. Sizin için Esin Çepni’ nin dudak dolgusu ve bişektomi operasyonu yaptırdığı tahmin ediliyor.

Esin Çepni

Esin Çepni sosyal medya hesapları

Esin Çepni hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından kendisinin sosyal medya hesaplarını da yazımıza ekliyoruz.

Esin Çepni Instagram

Esin Çepni’ nin fotoğrafları ve videolarına ulaşabileceğiniz Instagram adresini buraya ekliyoruz. 

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

sosyalhane.com