Enes Batur'dan Aytuğ Ergen'e dolandırıcı iddiası!

Enes Batur'un Instagram fenomeni Aytuğ Ergen ile ilgili ''Dolandırıcı'' adlı paylaşımı sosyal medya üzerinde gündeme geldi. Daha Aytuğ Ergen'in Instagram hikayesi atması üzerine Enes Batur'un olayı yanlış anladığı tespit edildi.


Enes Batur'dan Aytuğ Ergen'e dolandırıcı iddiası!
Enes Batur, Aytuğ Ergen

Geçtiğimiz günlerde yaptığı yardımlar ile ön plana gelen sosyal medya fenomeni Aytuğ Ergen, geçtiğimiz saatlerde Enes Batur'un ağına takıldı. İkiliden karşılıklı Instagram hikayesi geldi. Olayı yanlış anladığı öne sürülen Batur ise daha sonradan herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Enes Batur'dan Aytuğ Ergen'e dolandırıcı iddiası!

''Bu tarz şeylerle alakam yoktur, dolandırıcılara yer vermeyin.''

''Enes Batur hakkında açıklama. Enes bizi dolandırıcı zannetmiş. Bunun sebebide aradaki insanların ona haber vermemesi. Adımda dolandırıcı diye paylaşım yapması olayınıda anlatayım, şimdi yazmak istedim. Konu şöyle, Enes bir etkinlik yapacakmış ve ödeme yaptım ve pazartesi yapacağını söylediler. Bende Enes'i arşivime ekleyeyim mi dedim. Reklamdasın onda ekle dedier. Enes'in haberden dahi haberi yokmuş. Bu durumda afişimde kendini görünce benim gibi adamları sahtekar zannetti. Komik. Ben buralara kimsenin adıyla gelmedim. Şimdide mecburen açıklama yaptım. Beni dolandırıcı olarak gösterdiği bi medyada o benden kat katı kazanırken 1 yardımı dahi yok tebrikler Enes Batur, ben dolandırıcıymışım.''