Türkiye'nin en sevilen haber uygulaması Bundle, Cemre.com'u listeledi!

Türkiye'de en çok sevilen haber uygulaması Bundle, haber yayıncıları arasına Cemre.com'u da ekledi. Artık Bundle uygulaması üzerinden de Cemre.com içeriklerine ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sitemizi takip etmeyi unutmayın.


Türkiye'nin en sevilen haber uygulaması Bundle, Cemre.com'u listeledi!
Türkiye'nin en sevilen haber uygulaması Bundle, Cemre.com'u listeledi!

Haber yayıncıları arasında Cemre.com’un da yer almaya başladığı Bundle uygulaması, hoş tasarımı ve en güncel haliyle AppStore ile Google Play uygulamalarında sizleri bekliyor! Bundle 15 bine yakın kullanıcısına, dünyanın dört bir yanındaki haber siteleri ve yayıncılarından haberler ulaştırıyor. Son dakika gelişmelerini anlık bildirimler göndererek kullanıcılarına hatırlatan bu uygulama, aynı zamanda farklı haber yayıncılarının haber akışlarını anlık olarak takip etme imkanı da sunuyor.

Gündem, spor, güzellik, yaşam, teknoloji gibi 22 adet birbirinden ilgi çekici kategorisi ve sayısız yerel ve yabancı güvenilir haber kaynağıyla, ilgi çekici içerikleri kullanıcılarına sunuyor. Üstelik bu uygulama sayesinde anlık olarak döviz kurlarının durumu ve hava durumu gibi anlık değişimleri de takip etme imkanınız mevcut. Türkiye başta olmak üzere Almanya, Fransa, Amerika ve İngiltere’de pek çok kullanıcıyla sahip olan Bundle’ın geliştiricilerinin tamamı Türk isimlerden oluşuyor. Şu anda kullanıcı skoru 5 üzerinden 4.6 olan haber uygulaması Bundle, Play Store tarafından “En İyi Haber Uygulaması” seçilmişti. Bir başka başarısı ise App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi olarak seçilmesi oldu.

Artık bizi Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Cemre.com olarak aratarak en güncel haber ve içeriklerimiz için bizi takip etmeyi de unutmayın!

 

Bundle’ı buradan indirebilirsiniz: http://bndl.tw/app