En İyi Gündüz Kuşağı Altın Kelebek Ödülü sahibini buldu!

47. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kültür-sanat, spor, gündüz uşağı, müzik ve onlarca farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu. Bu kategori ödüllerinden biri olan En İyi Gündüz Kuşağı Altın Kelebek Ödülü sahibi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu.


En İyi Gündüz Kuşağı Altın Kelebek Ödülü sahibini buldu!
En İyi Gündüz Kuşağı Altın Kelebek Ödülü sahibini buldu!Altın Kelebek 47. kez ödüllerini sahiplerine ulaştırdı. Bu özel gecede ödül alan pek dijital ve televizyon programı oldu. Altın Kelebek ödüllerinden biri de Gündüz Kuşağı programlarının aday olduğu kategoriydi. Bu kategoride ödül kazanarak En İyi Gündüz Kuşağı Programı seçilen program Müge Anlı ile Tatlı Sert oldu.

Müge Anlı

En İyi Gündüz Kuşağı Müge Anlı ile Tatlı Sert oldu!

Altın Kelebek ödüllerinin 47. olarak sahipleriyle buluştuğu bu özel gecede gündüz kuşağında yer alan birbirinden güzel programlar da yarıştı. Bu programlar arasında Müge Anlı’nın sunumuyla Tatlı Sert programı diğer adayları geride bıraktı. Gizemli olayları açığa kavuşturması ve suçluları adalete teslim etmesiyle takdir kazanan program adına ödülü, sunucusu Müge Anlı aldı.