En İyi Dizi Çifti Altın Kelebek Ödülü sahibini buldu!

47. Altın Kelebek Ödül Töreni 5 Aralık 2021 gecesinde düzenlendi. Bu gecede ödül alan pek çok isim olurken, iki kişinin birden ödül aldığı kategoriler de vardı. Bu kategorilerden biri olan En İyi Dizi Çifti Altın Kelebek Ödülü’nün sahipleri dizisindeki performanslarıyla Hande Erçel ve Kerem Bursin oldu.


En İyi Dizi Çifti Altın Kelebek Ödülü sahibini buldu!
En İyi Dizi Çifti Altın Kelebek Ödülü sahibini buldu!Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Dizi Çifti kategorisinde birbirlerine olan uyumları ve başarılı oyunculuk performanslarıyla birbirinden parlak dizi çiftleri yarıştı. Adaylar arasında en çok beğenilen ve bu ödüle layık görülenler ise Hande Erçel ve Kerem Bürsin oldu.

Sen Çal Kapımı

En İyi Dizi Çifti Altın Kelebek Ödülü sahibi Hande Erçel ve Kerem Bursin oldu!

Sen Çal Kapımı dizisindeki muhteşem performanslarıyla Kerem Bürsin ve Hande Erçel bu kategoride kazanan isimler oldu. Özel hayatlarının yanı sıra başarılı oyunculuk performanslarıyla da dillerden düşmeyen Hande Erçel ve Kerem Bürsin bu ödül gecesine de damga vuran isimler arasındaydı. Bu güzel performansları izleyicilerinin oldukça beğenisini kaznamış olacak ki diğer adayların önüne geçerek en iyi dizi ödülünün sahibi olmaya hak kazandılar.