En İyi Akıllı Saat
Genel

En İyi Akıllı Saat

Her bütçeye uygun akıllı saat teknolojileri son dönemde çok fazla kişinin aradığı bir ürün ve hizmet olmakta. Bu yazımızda bu konulara dair güncel olan bütün seçimleri ön plana çıkarıyor ve sizler için kaçırılmayacak bir seçenek sağlıyoruz. Peki ama en iyi akıllı saat modeli seçerken neye dikkat etmeliyiz? Gelin yakından göz atalım hepsine detaylı olarak.

 

Piyasada gerek teknik olarak gerek özellik açısından pek çok akıllı saat ürünü bulunuyor. Bunlar kendi içinde değişken, hızlı ve ön plana çıkarılan çalışmalar olurken çoğu Android, İos ve Windows cihazlar ile uyumlu olarak satışa çıkarılıyor. Yüksek ekran kapasitesine sahip olan modellerden tutun da şarjı uzun giden ama özelliği az olan modellere varıncaya kadar pek çok akıllı saat tasarımını sizlerin karşısına çıkarmak istiyoruz. İşte sıralamamız:

 

Apple Watch Seri 7

 

Apple markasının saatlerini duymayan yoktur. Son çıkan özellikleriyle herkesi mutlu eden ve büyük ekranı ile dikkatleri üzerine çeken Apple Watch Seri 7 modeli, kanda bulunan oksijen miktarının ölçümünden tutun da, EKG çekebilen versiyonlarına kadar pek çok özellik sunuyor. Ayrıca acil SOS desteği ile de olası tehlikelerde güvende kalmanızı sağlıyor. Bunların yanı sıra antrenman esnasında da belirli uyarılar sunuyor. Arama yapmaya ve mesaj atmaya da keza yardımcı oluyor.

 

Samsung Galaxy Wathc 4

 

Apple ardından Samsung da lider markalardan birisi. Özellikle akıllı saat teknolojileri konusunda güçlü yapısıyla herkesin ilgisini çeken ve farklı bir yapıda da çalışmaları karşımıza çıkan Samsung, kendine has bir çalışma biçimi içinde çözümlerine odaklanıyor diyebiliriz. Galaxy Watch Desing Studio’a da kendi tasarımını yapmaya imkan tanıyan Samsung Son çıkarttığı Galaxy Watch 4 ile teknoloji severlerin beğenisini topluyor. Hem yapı itibariyle hem de stil itibariyle bir klasik ruha sahip olan bu ürün, kendi için de önemli çizgilere sahip. Klasik saat görünümünde olan bu ürün spor giymekten hoşlanmayanları da kendisine çekiyor. Pek çok özelliğiyle lider marka olmaya devam ediyor.

 

Xiaomi Mi Watch Akıllı Saat

 

 

Akıllı saat dünyasının vazgeçilmezi olan Bluetooth 5 teknolojisi kendi içinde farklı yaklaşımları ile karşımıza çıkıyor. GPS özelliği ile acil durumlarda anlık konum atabiliyor ve tabiri caizse hayat kurtarıyor. Su geçirmez özelliği ile de her türlü ortamda ve hava koşulunda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Düzenli olarak uyku takibi yapan bu ürün, her konu ile ilgili analiz yapabiliyor. En azından kaliteli uyku meselesine yakından parmak basıyor diyebiliriz. Bunların yanı sıra antrenman gibi konularda da aktif bir çalışma sunuyor.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!