Magazin

ÇGHB2’nin yakışıklı oyuncusu Emin Oğuz Çelebi kimdir? Nereli? Hangi filmlerde oynadı?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin sevilen oyuncusu Emin Oğuz Çelebi geçtiğimiz aylarda Selen Esen ile dünya evine girdi. Yazdığı skeçlerle izleyenleri kahkahaya boğan yakışıklı oyuncu Emin Oğuz Çelebi kimdir?

BKM’nin sevilen oyuncusu Emin Oğuz Çelebi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de sergilediği performans ile izleyenleri kahkahaya boğuyor. 3 senedir BKM Mutfak’ta yer alan yakışıklı oyuncu, 2014 yılında Deliha isimli filmde rol almıştı. Küçükken oyuncu olmak isteyen Çelebi, şu anda hayalindeki mesleği yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyor. Eşi ile birlikte yer aldığı ÇGHB2’de skeçler yazan ve oynayan Emin Oğuz Çelebi, yakışıklılığı ile de dikkat çekiyor. Başarılı oyuncu Emin Oğuz Çelebi kimdir

Emin Oğuz Çelebi kimdir

Emin Oğuz Çelebi kimdir? Kısaca tanıyalım…

  • Yaşı: 31
  • Boyu: 1.78
  • Kilosu: 75
  • Doğum Tarihi: 11.05.1990
  • Burcu: Boğa
  • Memleketi: Kastamonu
  • Yaşadığı Yer: İstanbul

Emin Oğuz Çelebi kaç kilo?

Yakışıklı oyuncu Emin Oğuz Çelebi, 75 kilodur.

Emin Oğuz Çelebi boyu

Çghb2’nin sevilen oyuncusu Emin Oğuz Çelebi, 1.78 boyundadır.

Emin Oğuz Çelebi ne zaman doğmuştur?

Emin Oğuz Çelebi, 13 Mayıs 1990 yılında dünyaya gelmiştir.

Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında?

1990 yılında doğan Emin Oğuz Çelebi, 31 yaşındadır.

Emin Oğuz Çelebi nerede yaşıyor?

Doğma büyüme İstanbullu olan Emin Oğuz Çelebi, şu anda İstanbul Beşiktaş’ta yaşıyor.

Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında

Emin Oğuz Çelebi’nin eğitim hayatı

Liseden mezun olduktan sonra 6 yıl Mekanik Sistem Teknikerliği yapan Emin Oğuz Çelebi, bu meslekte mutlu olmadığı ve küçüklükten beri oyuncu olmak istediği için 2013 yılında Beykent üniversitesi oyunculuk bölümünü kazandı. 2017 yılında oyunculuk bölümünü bitiren yakışıklı oyuncu, yine 2017 yılında BKM’ye girerek Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de oyunculuk ve yazarlık yapmaya başladı.

Emin Oğuz Çelebi mesleği nedir?

Liseden mezun olduktan sonra altı sene boyunca Mekanik Sistem Teknikerliği yapan Emin Oğuz Çelebi, daha sonra oyunculuk bölümü okuyarak oyunculuk sektörüne girdi. Birçok dizi ve filmde yer alan yakışıklı oyuncu, şimdilerde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de yer alıyor.

Emin Oğuz Çelebi burcu nedir?

Mayıs ayında dünyaya gelen Emin Oğuz Çelebi, Boğa burcudur.

Emin Oğuz Çelebi aslen nereli?

Sevilen oyuncu Emin Oğuz Çelebi, aslen Kastamonuludur.

Emin Oğuz Çelebi'nin burcu nedir

Emin Oğuz Çelebi evli midir?

Emin Oğuz Çelebi, kendisi gibi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda bulunan Selen Esen ile 2021 yılında dünya evine girdi.

Emin Oğuz Çelebi hangi takımlıdır?

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Emin Oğuz Çelebi, maçları yakından takip edttiğini ve tam bir Fenerbahçe aşığı olduğunu söylüyor

Emin Oğuz Çelebi’nin şarkısının ismi nedir?

Oyunculuğun yanında müzikle de ilgilenen Emin Oğuz Çelebi, oyuncu Can Güneş ile birlikte rap türünde olan ”Anlasana” isimli şarkıyı çıkardı. Müzik listelerinde ilk sıralarda yer alan şarkı, dinleyiciler tarafından oldukça ilgi görüyor.

Emin Oğuz Çelebi çocuğu var mı?

Bu yıl Selen Esen ile dünya evine giren Emin Oğuz Çelebi’nin çocuğu yoktur.

Emin Oğuz Çelebi BKM’ye ne zaman girdi?

2013 yılında oyunculuk bölümünden mezun olan Emin Oğuz Çelebi, mezun olduktan hemen sonra 2017 yılında BKM’nin altyapısına girdi. 

Emin Oğuz Çelebi evli mi?

Emin Oğuz Çelebi hangi ajansa kayıtlıdır?

Başarılı oyuncu Emin Oğuz Çelebi, Stand Talents isimli ajansa kayıtlıdır.

Emin Oğuz Çelebi hobileri nelerdir?

Çocukken güvercin ve uçurtma uçurmayı çok seven Emin Oğuz Çelebi, maç izlemeyi ve müzik dinlemeyi çok seviyor. 

Emin Oğuz Çelebi oynadığı fimler nelerdir?

  • Baskındaki Polis 1 (2021)
  • Deliha (2014)

Emin Oğuz Çelebi hangi skeçleri yazdı? 

Emin Oğuz Çelebi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de; Semtsel Dönüşüm, Kadınlar Susarak Gider, Yokluk, Kalp Kutusu, Son Çağrı, Mevzu Bahis, Baba Kanka, Semtsel Dönüşüm 2, Ünlü Mamül, Kadınlar Susarak Gider 2, Suçumuz Lady Bizim, Semtsel Dönüşüm 3, 10 Dakikada Devri Alem, Kurtaran Ekspres, Ebeveyin Fırtınası, Kadınlar Susarak Gider 3, Semtsel Dönüşüm 4, Havuç Problemi, Rap-X, Hasta Ziyafeti, Tansu’yla Tango, Vay Başımıza Gelinler, Not Balans, Sosyal Eşleşme, Suçumuz Lady Bizim 2, Ah Bir Bencil Olsam, Çocuğum Pisikopat m?, Seneye De Seversin, Kadınlar Susarak Gider 4, Issıs Odam, Evi Everdim, İş Arkadaşım, Sanal Gerzeklik, Kelekten Bir Gece, Kelebek Adam, Ejderim Biçim Biçim, Abiler Vadisi, Kadınlar Susarak Gider 5, Karaköy Korsanları, Hamileyiz, Bir Fincan Aşk, Kanka Burger, Dünür-19, Karantina, Semtsel Dönüşüm 6, Kim Bulduya Gitti, Kız Ruleti 4, Uzay X gibi skeçlerini yazarak izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Cemre.com 'da İçerik Yazarı ve Proje Yöneticisi.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.