Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Ela Ceren Diker kimdir? Estetiği var mı? Kaç kardeş?

Sosyal medyanın sevilen ismi Ela Ceren Diker ile harika bir sohbet gerçekleştirdik. En merak edilen soruları derledik ve güzel fenomenden cevaplarını aldık. Henüz sevgilisi olmadığını belirten sempatik fenomen Ela Ceren Diker kimdir?

Ela Ceren Diker kimdir?

Ela Ceren Diker kimdir? Kısaca tanıyalım…

Youtube ve Instagram platformlarının sempatik kızı ile samimi bir röportaj gerçekleştirdik. Koç burcunun güzelliğini ve iddiasını üzerinde taşıyan sosyal medya fenomeni Ela Ceren Diker’e kısaca göz atalım.

 • Yaşı: 24
 • Burcu: Koç
 • Doğum tarihi: 23 Mart 1997
 • Nereli: Konya
 • Boyu: 1.65
 • Kilosu: 50

Ela Ceren Diker kaç yaşında?

Ela Ceren Diker 24 yaşındadır.

Boyunuz kaç?

1.65 boyundayım. Ela Ceren Diker Türkiye kadın boy standartlarına göre bir hayli ideal kalmaktadır.

Kilonuz kaç?

Yüz güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de dikkatleri üzerine toplayan fenomen Ela Ceren Diker’e en merak edilen soru olan kilosunu sorduk. ”50 kiloyum.” şeklinde cevap vermiştir.

Doğum tarihiniz nedir?

23 Mart 1997 tarihinde doğdum.

Burcunuz nedir?

Koç burcuyum.

Formunuzu nasıl koruyorsunuz? İlgilendiğiniz bir spor dalı var mı?

Formunuzu nasıl koruyorsunuz? İlgilendiğiniz bir spor dalı var mı?

Hergün aksatmadan en az 30 dakika spor yapıyorum ve bol bol su içiyorum. Çünkü su içmedikçe spor da yapsanız diyet de yapsanız kilo vermek zorlaşıyor. Bunu kendim de deneyimledim. Aslında üçü birbirini tamamlıyor benim hayatımda düzgün beslenme, spor ve su. Tabi ki ara sıra fast food yiyorum ama genelde sağlıklı beslenen biriyimdir. Yemek çok fazla yerim ama bir yandan da metabolizmam hızlı diyebiliriz.

Takipçileriniz yüzünüzde herhangi bir estetiğin var olup olmadığını merak ediyor. Yüzünüzde estetik var mı?

Estetiğim yok. Fakat kaşlarımın ortasına ve alnıma çok fazla mimik kullandığımdan ve işim gereği bütün gün bilgisayara baktığımdan dolayı çizgi oluşumununun derinleşip kalıcı olmaması için botox yaptırmaya başladım.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Fenerbahçeliyim ama doğrusunu söylemek gerekirse futbolla pek bir ilgim yok saha çok formula 1 takipçisiyim.

Aslen nerelisiniz?

Aslen Konyalıyım fakat hiç gidemedim. Doğma büyüme İstanbulluyum da diyebiliriz. Fakat bir gün Konya’yı ziyaret etmek istiyorum.

Bize biraz eğitim hayatınızdan söz eder misiniz?

İlkokul 5e kadar Özel Sezin İlkokulunda okudum 6. Sınıfta Bilfen Çamlıca’ya geçip oradan mezun oldum. Liseyi Saint Michel Fransız Lisesi’nde bitirdim. Özyeğin Üniversitesi %75 bursla Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü kazandım ve UX/UI Yandal yaptım. Üniversite’ye başladığım yıldan bitirişime kadar her yaz en az 2 ay staj yaptım eğer üniversiteye yeni başlayan takipçilerim varsa CVleri ve gelecekteki iş hayatlarına katkıda bulunmak için kesinlikle zorunlu olmasa dahi farklı alanlarda staj yapmalarını öneririm.

Kaç kardeşsiniz? Ailenizden bizlere biraz bahseder misiniz?

2 Kardeşiz. 1 kız kardeşim var ismi Pelin. Benden 3 yaş küçük ara sıra aramızda kıyafet kavgaları olsa da arkadaş gibiyiz. Keza annem ve babamla da aynı şekilde. Aşırı hayvansever bir aileyiz. Doğduğum günden beri evde hep bir hayvan besledik. Kuş, kedi, köpek, balık, yaralı martılar vs. Bizim evde kim sokakta yaralı bir hayvan bulursa onu alıp eve getirir. Neşeli bir aileyiz. Tabiki ara sıra tartışmalar oluyor ama 2 saat sonra barışıyoruz diyebilirim.

Takipçilerinizin en merak ettiği soru olan, sevgiliniz var mı?

Sevgilim yok zaten işim gereği ülke dışına taşındım kariyerime çok önem veriyorum. Üniversite’ye başladığım günden bu yana kendime koyduğum hedefler vardı ve azimle onları gerçekleştirmek için adımlar atıyorum. Basamakları yavaş yavaş ve teker teker tırmandıkça daha da motive oluyorum. Kariyer hayatımda taşlar hep değişiyor ve karşıma bir sürü zorluk çıkıyor ama yapım gereği bu benim hoşuma gidiyor ve daha da hırslanıyorum diyebilirim. Her gün gelip aynı işi yapmak benim için çok monotona bağlıyor ve bu beni biraz sıkıyor bu nedenle hep daha çok açılmak ve daha fazla tecrübe edinmek için kendimi kendi comfort zoneumdan hep çıkarıyorum. Hayatımı değiştirip uyum sağlamayı öğrenmek benim için tembelleşip bir şeylere alışmaktan çok daha motive ve tatmin edici.

‘’İnsanlar … kitabını okusalardı, hayatlarında yeni bir bakış açısı kazanabilirdi.’’ Dediğiniz bir kitap var mı?

Benim okuduğum kitaplar biraz daha psikolojik oluyor. Psikoloji benim hep ilgi duyduğum bir alandı. İnsanlarla da iletişimimi bu kitapları okuyarak daha fazla geliştiriyorum diyebilirim. Psikoloji alanında beni en çok etkileyen aslında psikanaliz tekniği oldu çoğu insan inanmayıp karşı çıksa da ben günlük hayatımızda yaptığımız çoğu doğru veya yanlış hareketin bizim fark etmediğimiz veya bilinçdışı gelişen etkileşimlerden kaynaklandığını düşünüyorum. Hepimizin hayatında nedenini anlamadan yaşamımızı ve ilişkilerimizi kötü etkileyen hareket, huy veya alışkanlıklarımız vardır ben bunların bilinçaltımızdan hatta bilinç dışımızdan kaynaklı olduğunu düşünenlerdenim. Bu konuyu daha derin araştırdıktan sonra bir psikanaliz kuramcısı Wilfred Ruprecht Bion’u buldum ve onun Yaşayarak öğrenmek adlı kitabını okudum. Psikanaliz hakkında bir bilgisi olmayanlar bu kitabı anlamayabilirler fakat bu tekniği matematiksel denklemlerle açıklayarak daha net ve somut hale getiren bir psikanalist kendisi. 2. olarak da favori kitaplarımdan biri Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı diyebilirim.

Bize hiç unutamadığınız küçüklük anınızdan bahseder misiniz?

Bu gerçekten komik bir hikaye. Bir gün annem ben kardeşim anneannemlerden eve dönüyorduk o zamanda leventte ya da maslakta çok büyük bir oyuncak mağazası vardı ve bir barbie evi almıştım. Eve geldik ve eve girip çıkmamız bir oldu annem de barbie evini evin içinde bırakıp indi. Meğersem içeride askılığın yansımasını görüp hırsız sanıp her şeyi bırakıp aşağı o yüzden inmiş. Bende bunu duyunca çığlık çığlığa barbie evimi çalıcaklar diye ağlamaya başladım. Polisler geldi benim aklım hala o barbie evindeydi. O an benim için gerçekten çok korkunçtu barbie evimi çalmaları fikri şimdi düşününce hala gülüyorum. Polislerin evden indirdiği ilk şey o barbie eviydi.

Ela Ceren Diker sosyal medya hesapları

Ela Ceren Diker kimdir? Estetiği var mı? Kaç kardeş? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Ela Ceren Diker’in kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Ela Ceren Diker’e ulaşım sağlayabilirsiniz

Ela Ceren Diker Instagram

Ela Ceren Diker Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimin yanı sıra birbirinden güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. 290 gönderisi olan Ela Ceren Diker’in 27.3 bin takipçisi vardır. Sizde Ela Ceren Diker’in Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Ela Ceren Diker’in güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Ela Ceren Diker Youtube

Ela Ceren Diker’in Youtube kanalında birbirinden eğlenceli videolarını izlemeye ne dersiniz? 25 Nisan 2021 tarihinde açmış olduğu Youtube hesabında 75 abonesi bulunmaktadır. Sizde Ela Ceren Diker’in eğlenceli vloglarını izlemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Ela Ceren Diker Twitter

Ela Ceren Diker Youtube ve Instagram platformlarının yanı sıra Twitter platformundada yerini almıştır. 49 takipçiye sahip Ela Ceren Diker, Twitter hesabında farklı ruh hallerini ve kişisel görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır. Sizde Ela Ceren Diker’in fikirlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz. 

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.