1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ekin Beril kimdir? Sevgilisi var mı?

Ekin Beril kimdir? Sevgilisi var mı?
Ekin Beril kimdir?
+ - 0

Ekin Beril son birkaç yıldır popülaritesini oldukça arttıran bir şarkı sözü bestecisi ve yazarıdır. Ekin Beril kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, Ekin Beril evli mi, erkek arkadaşı ve çok daha fazlası için sizi yazımızı okumaya davet ediyoruz. Ekin Beril eski hali ve şimdiki hali Hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilir ve Ekin Berili daha yakından tanıma fırsatını elde edebilirsiniz.

Ekin Beril kimdir? Kısaca tanıyalım…

Ekin Beril müzik tarzı ile geniş bir kitleye hitap ederek yüksek dinlenme sayılarına ulaşan ve merak edilen isimler arasındadır. Yüksek hayran kitlesi ve dikkat çeken müzik tarzı ile hakkında sorular sorulmaya başlanan Ekin Beril hakkında tüm merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz.

  • Kilosu: 50
  • Boyu: 164 cm
  • Yaşı: 28
  • Burç: Oğlak
  • Doğum tarihi: 13 Ocak 1993
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Çanakkale

Dikkatinizi çektiğini düşündüğümüz başlıklarımız ile aklınızdaki soruları yanıtlamaya yaklaştığımızı umuyoruz. Yazımızı okumaya devam ederek aklınızda kalan soruların tamamını cevaplayabilir, tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Şimdi Ekin Beril hakkında bilgi vermeye devam edelim…

Ekin Beril

Ekin Beril kaç yaşında?

Henüz genç yaşlarda müziğe olan yeteneği ile dikkat çekerek ünlenen Ekin Beril yaşı sıkça sorulan ve merak edilen bir konudur. Ekin Beril 28 yaşındadır. 

Ekin Beril’in boyu

Ekin Beril tarzı ile olduğu kadar güzel fiziği ile de dikkat çekmektedir. Ünlü şarkıcı Ekin Beril’in boyu 164 cm’dir.  

Ekin Beril’in kilosu

Sahip olduğu güzel fiziği ile tüm gözleri üzerine toplayan ünlü şarkıcı Ekin Beril kıyafetleri ve dış görünüşü ile hayranları tarafından beğenilmektedir. 50 kilo olan Ekin Beril, boyunu tamamlayan ideal bir kiloya sahiptir.

Ekin Beril’in doğum tarihi 

Henüz genç yaşlarda müzik dünyasına adım atarak geniş kitlelere hitap eden Ekin Beril doğum tarihi sıklıkla merak edilen isimlerden biridir. Ekin Beril doğum günü ise 13 Ocak 1993 tarihidir.

Ekin Beril’in burcu

Kendine has gizemli havası, çalışkanlığı ve kolay saygı kazanabilme özellikleri ile kendisinin hangi burç olduğunu rahatlıkla tahmin edebileceğimiz Ekin Beril, tam bir oğlak burcudur. Özelliklerini taşıdığını düşündüğümüz ünlü şarkıcı, küçüklüğünden beri müziğe duyduğu ilgisini yılmadan ve sıkılmadan devam ettirmesi ile çalışkanlık ve özveri özelliklerini hayranlarına kanıtlamış bulunmaktadır. Oğlak burcu kadınlarına has ince bel, hatlı bir yüz, kısa boy ve uzun bacaklar fiziksel özelliklerini de fazlasıyla taşıdığını düşündüğümüz Ekin Beril adeta burcunun tanımı niteliğindedir.

Ekin Beril göz rengi nedir?

Kendine has dikkat çekici stili, müzik tarzı ve kişisel paylaşımları ile olduğu kadar yaptığı alışılmadık makyajlar ile de dikkat çeken isimler arasında yer aldığını söyleyebileceğimiz Ekin Beril çekici, koyu kahverengi gözlere sahiptir. Göz makyajları ile de çok konuşulan bir sanatçı olan Ekin Beril’in özellikle albüm kapağında yer alan makyajı gözlerini ön plana çıkararak hayran kitlesi tarafından oldukça beğenilmiş ve tüm dikkatleri üzerine toplamıştır.

Ekin Beril’in saç rengi nedir?

Tarzının dikkat çekiciliğinden sıklıkla bahsettiğimiz Ekin Beril bu marjinalliğini saçları ile de ortaya koyarak neredeyse her renkte saç rengini denemiş ve hepsi ile de beğenilerek hayranları tarafından güzel yorumlarla karşılanmıştır. Daha önce mavi, mor, sarı, pembe ve yeşil renklerini deneyen ünlü şarkıcı son zamanlarda sarı renkte olan saçlarıyla dikkat çekmektedir. 

Ekin Beril’in ailesi

Mühendis bir anne ve mühendis bir babası olan ve Çanakkalede dünyaya gelen Ekin Beril bilgilerimiz itibariyle tek çocuktur. Üniversite eğitimini tamamlamak için evden ayrılasıya kadar ailesi ile birlikte Çanakkale’de yaşamaktadır. Ailesi ile ilgili maalesef fazla bir bilgiye ulaşamadığımız Ekin Beril ve ailesi hakkında yakın zamanda öğreneceğimiz tüm gelişmeleri size aktaracağız.

Ekin Beril aslen nereli?

Güzelliği ile kendine hayran bırakan ünlü şarkıcı hakkında hepimizin aklına gelen sorulardan biri elbette Ekin Beril nereli sorusudur. Ekin Beril doğum yeri Çanakkale’dir. Burada büyüyen güzel şarkıcı Ekin Beril aslen de Çanakkalelidir. 

Ekin Beril nerede oturuyor?

Ekin Beril nerede oturuyor sorusu hayranlarınca sıkça sorulmaktadır. Çanakkale’de doğup büyüyen Ekin Beril, lise çağlarının sonuna kadar burada yaşamaya devam etmiş daha sonrasında ise üniversiteyi kazanması ile birlikte İstanbul’a taşınarak hayatını burada sürdürmeye başlamıştır. Hala İstanbul’da oturmakta olan Ekin Beril’in müziğe olan yeteneğinin İstanbul’da çalıştığı mekanlarda ve sosyal medya paylaşımlarıyla birlikte keşfedildiği bilinmektedir.

Ekin Beril müzikEkin Beril ne mezunu?

Ekin Beril ile ilgili aklınızdaki tüm soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. Ekin Beril Hangi okul mezunu sorusu da sıkça sorulmaktadır. Gelin Ekin Beril ne mezunu sorusunu cevaplayalım Çanakkale’de doğup büyüdüğünden bahsettiğimiz Ekin Beril ilkokul, ortaokul ve lise dönemini Çanakkale’de tamamlamıştır ve burada bulunan Milli Piyango Lisesinden mezundur. Lise yıllarından sonra ise İstanbul’da bulunan Ekin Beril okulu Bahçeşehir Üniversitesi’dir. Ekin Beril hukuk bölümünü tercih etmiştir. Hem akademik hem de kariyer alanlarında başarılı olduğunu rahatlıkla gözlemleyebileceğimiz Ekin Beril henüz üniversiteden mezun olmamış ve hala eğitimini sürdürmektedir.

Ekin Beril müzik kariyerine başlaması

Ekin Beril nasıl ünlü oldu sorusunun cevabını bu paragrafta bulabilirsiniz. Küçük yaşlardan itibaren müziğe her zaman ilgisinin olduğunu belirten Ekin Beril kullandığı müzik aletleri sayısının fazlalığı ile dikkat çekmektedir. Müzik aletlerine olan ilgisinin evlerinde bulunan amfi, mikrofon org gibi aletler ile daha da yoğunlaştığını ve ortaokul yıllarında elektronik gitar çalmaya başladığını belirtmiştir. Arkadaşları ile ortaokul ve lise yıllarında sıklıkla stüdyoya kayıt yapmak için gittiğini bildiğimiz Ekin Beril bu yıllarda beste yapmaya ve şarkı sözü yazmaya başladığını belirtmiştir. Daha sonrasında Ekin Beril acapella tarzında sosyal medya üzerinden yaptığı video paylaşımları ve üniversite okuduğu ilk yıllarda sahne aldığı mekanlar aracılığı ile adını duyurmaya başlayarak ünlenmiştir. Profesyonel olarak müziğe başlaması ise Bengü adlı şarkıcının vokalistliğini yapması ile başlamıştır. Bu nedenler Ekin Beril kimin vokalisti sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Günümüzde hala müzik faaliyetlerine devam etmekte ve hayranları tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Ekin Beril Menajer olarak EBM Management Office’i tercih etmiştir.

Ekin Beril kimdir

Ekin Beril hakkında

Ekin Beril hayatı kısaca özetlersek Adından ve yaptığı işlerden sıklıkla Bahsedilen isimler arasında olan tam adı ile Ekin Beril Bettemir 28 yaşında, 13 Ocak 1993 tarihinde doğmuş ve son yıllarda oldukça ünlenmiş besteci ve söz yazarıdır. İstanbul’da hayatını devam ettiren ünlü şarkıcı özellikle Düşünme Hiç, Bırak Kadının Olayım ve Ben Nasıl Büyük Adam olucam coverları ile beğeni toplamıştır. Ekin Beril şarkıcı olmaya üniversite yıllarında tamamen karar vermiştir. Ekin Beril Reynmen ile sıkça adı anılan isimlerdendir. Ekin Beril Reynmen sevgili mi sorusu da bu nedenle sıkça sorulmaktadır. Ekin Beril sevgilisi maalesef hakkında bilgi toplayamadığımız bir konudur. Bu konuda öğrendiğimiz tüm gelişmeleri yakın zamanda sizlerle paylaşacağız

Ekin Beril Youtube
Ekin Beril

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap