Eda Sakız ve Buğrahan Tabak barıştı mı?

Adından sıkça bahsettiren güzel fenomen Eda Sakız, Buğrahan Tabak ile sevgili olduklarını sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Ancak birliktelikleri uzun sürmeyen çift birbirlerini takip edilenlerden çıkararak birlikte olan fotoğraf ve videolarını da kaldırdılar. Eda Sakız ve Buğrahan Tabak'ın ayrılık iddiaları başladı.


Eda Sakız ve Buğrahan Tabak barıştı mı?
Eda Sakız ve Buğrahan Tabak ayrıldı mı?

Daha önceden TikTok fenomeni Bilal Grass ile bir birlikteliği olan Eda Sakız, bu ilişkinin de sonuna gelmişti. Güzel fenomenin adı Rüzgarlive  adlı bir başka fenomen ile anılmıştı. Fakat Eda Sakız bu haberin asılsız olduğunu açıklamıştı. Yakışıklı fenomen Buğrahan ile sevgili olan Eda Sakız sosyal medyadan sevgili olduklarının haberini vermişti. Ancak birliktelikleri uzun sürmeyen çiftin ayrıldı iddiaları başladı. 

eda sakız sevgilisi

Eda Sakız ve Buğrahan Tabak'ın ilişkilerinin bittiği açıklaması gelmeden birlikte olan videolarını sildikleri ve birbirlerini artık takipleşmeyi bıraktılar. Bunun üzerine ayrılık iddiaları başlasa da Eda Sakız'dan veya Buğrahan Tabak'tan herhangi bir açıklama gelmedi. Ödül törenine giden Eda Sakız Instagram'da hikaye paylaştı ve görenleri şaşırttı.

'Sen yalnız değilsin dedi ve geldi!'

Yılın En İyi Çıkış Yapan İnfluencer ödülünü bana layık gören beni bugüne kadar destekleyen herkese sonsuz teşekkürler daha yolun başındayız bu bizim ilk ödülümüz ama son olmayacak. Çok daha büyük başarılarla çok daha büyük işlerle karşınızda olacağım söz. notuyla ödül gecesini paylaşan Eda Sakız, ayrılık iddiaları yaşadığı sevgilisi Buğrahan Tabak ile hikaye paylaştı. Yakın pozları ile dikkat çeken Eda Sakız, Buğrahan Tabak ile olan fotoğraf ve videoları da geri yükledi.