Eda Nur Bağrıyanık kimdir? Kaç yaşında?
Magazin

Eda Nur Bağrıyanık kimdir? Kaç yaşında?

Eda Nur Bağrıyanık kimdir? Peki ya Eda Nur Bağrıyanık kaç yaşında? Sizin için bilinmeyen tüm sorular için harika bir röportaj gerçekleştirdik.  Biz sizler için Eda Nur Bağrıyanık’a en merak edilen soruları sorduk. Keyifli okumalar…

Eda Nur Bağrıyanık kimdir? Kaç yaşında?

Eda Nur Bağrıyanık  kimdir? Kısaca tanıyalım…

Eda Nur Bağrıyanık’ı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Eda Nur Bağrıyanık ‘a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 54
  • Boyu: 1.72
  • Yaşı: 22
  • Burç: Terazi
  • Doğum tarihi: 19 Ekim 1998
  • Nereli: Antalya
  • Yaşadığı yer: Antalya
  • Tuttuğu takım: Galatasaray

Eğer ki başlıklarımız sizde Eda Nur Bağrıyanık  hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Eda Nur Bağrıyanık kaç yaşında?

Eda Nur Bağrıyanık, 22 yaşındayım.

Eda Nur Bağrıyanık’ın kilosu

Eda Nur Bağrıyanık, 54 kiloyum.

Eda Nur Bağrıyanık’ın boyu

Eda Nur Bağrıyanık, 1.72 boyundayım.

Eda Nur Bağrıyanık burç

Eda Nur Bağrıyanık, Terazi burcuyum.

Eda Nur Bağrıyanık  aslen nereli?

Eda Nur Bağrıyanık, aslen Antalyalı’yım.

Eda Nur Bağrıyanık’ın doğum tarihi

Eda Nur Bağrıyanık, 19 Ekim 1998 doğumluyum.

Eda Nur Bağrıyanık nerede oturuyorsunuz?

Eda Nur Bağrıyanık, Antalya’da oturmaktayım.

Eda Nur Bağrıyanık hangi takımı tutuyorsunuz?

Eda Nur Bağrıyanık, Galatasaray takımını tutmaktayım. Fakat fanatik değilim.

Eda Nur Bağrıyanık kimdir? Kaç yaşında?

Eda Nur Bağrıyanık, bize eğitim hayatınızdan kısaca bahseder misiniz?

Eda Nur Bağrıyanık, Gazi Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi- Görsel İletişim Tasarımı bölümü 2020 mezunuyum.

Eda Nur Bağrıyanık, neden bu bölümü tercih ettiniz? Sizce avantajları ve dezavantajları var mı? Bu bölümü okumak isteyenlere tavsiye eder misiniz?

Eda Nur Bağrıyanık, Görsel tasarıma küçük yaşlarımdan beri ilgim vardı. Ben tercih ederken, şimdiki kadar bilinen bir bölüm değildi. Böyle bir bölümün olduğunu öğrenince tercihim kendi ilgi alanım yönünde oldu. Gerçekten grafik tasarımı seven ve sabırlı olabilecek insanlara tavsiye ederim. Sevmeden ve sabır olmadan yapılabilecek bir iş değil. Uzun saatler bilgisayar başında olmak, yeni bir tasarım fikri üretmeye çalışmak gerçekten zor bir iş.

Eda Nur Bağrıyanık, bu kadar takipçiye nasıl ulaştınız?

Eda Nur Bağrıyanık, hesabımı başta kişisel olarak kullanıyordum. Birkaç yıl önce kombinlerimi paylaşmaya başladım. İlgi gördü. Daha sonrasında da markalardan işbirliği teklifi geldikçe, takipçim çoğaldı.

Eda Nur Bağrıyanık, gelecek hedefleriniz nelerdir?

Eda Nur Bağrıyanık, gelecek hedeflerim tabiki işimde en iyisi olmak. Sosyal medyada kendimi geliştirip, daha çok kitleye ulaşmak. Şu an aklımda, kendi mesleğim için de 2 seçenek var. Bana ait bir tasarım ofisi açmak veya moda sektörüne girmek istiyorum .

Eda Nur Bağrıyanık hobileriniz nelerdir?

Eda Nur Bağrıyanık, hobilerim, resim yapmayı çok severim. Karakalem ve yağlı boya, dijital illüstrasyon çiziyorum. Sanatsal fotoğraflar çekmeyi seviyorum (soyut ve mimari) .Onun dışında boş zamanlarımda tercihim kişisel gelişim kitapları okumak, yabancı dizi-film izlemek. 

Eda Nur Bağrıyanık fobileriniz nelerdir?

Eda Nur Bağrıyanık, fobilerim ise, sürüngen hayvanlara karşı aşırı bir fobim var.

Eda Nur Bağrıyanık hangi film ya da diziden oyunculuk teklifi gelseydi kabul ederdiniz?

Eda Nur Bağrıyanık, net bir dizi ismi veremem ama Netflix’te güzel bir dizi ya da biyografik belgesel projesi güzel olabilirdi.

Eda Nur Bağrıyanık bize bir tane çocukluk anınızı anlatır mısınız? 

Eda Nur Bağrıyanık, çocukluğuma dair öyle net anlatabileceğim, bir anım yok ama o zamanlarda da modaya ilgim vardı. Hep kıyafet çizdiğim defterim, evde annemin topuklu ayakkabılarını giymek, kendime kıyafet yapıp oyunlar oynamak beni çok mutlu ederdi. Şimdi aklıma gelince de hep gülümsetir beni.

Eda Nur Bağrıyanık takipçilerinize bir tavsiye verecek olsaydınız bunlar ne olurdu? 

Eda Nur Bağrıyanık, takipçilerime verebileceğim tavsiye, hayatta mutlaka bir hedefiniz var, varoluş nedeniniz olsun. Her gün bunun için uyanın. Hayat amaçlarınız yolunda mutlulukla ilerleyince daha iyi geçiyor bence.

Eda Nur Bağrıyanık en sevdiğiniz yemek nedir ve en iyi yaptığınız yemek nedir? 

Eda Nur Bağrıyanık, En sevdiğim yemek evde yapılan tüm yemekler. Ayrım yapmam ama sebze yemeklerini çok seviyorum. Bir de pizzayı severim.

Eda Nur Bağrıyanık bir kitap okudum ve beni çok etkiledi. Bu kitabı bence herkes okumalı dediğiniz, kitap var mı? Varsa nedir?

Eda Nur Bağrıyanık, Paulo Coelho’nun Simyacı kitabı beni çok etkilemişti. Bence herkes okumalı. Kendinizi bulabileceğiniz güzel anlamlar çıkarabileceğiniz bir kitap.

Eda Nur Bağrıyanık sosyal medya hesapları

Sizler için Eda Nur Bağrıyanık’ın kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Eda Nur Bağrıyanık’a aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Hep beraber Eda Nur Bağrıyanık’ın hesaplarına göz atalım.

Eda Nur Bağrıyanık Instagram

Eda Nur Bağrıyanık birbirinden güzel fotoğraflarını Instagram platformu üzerinden takipçileri ile paylaşıyor. Profilinde modaya dair kombinleri, detay fotoğrafşarı ve tarzını yansıtan görseller bulunmaktadır. Eda Nur Bağrıyanık’ın Instagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eda Nur Bağrıyanık YouTube

Eda Nur Bağrıyanık YouTube platformunda da yer almaktadır. Eda Nur Bağrıyanık YouTube kanalında ”Şallarımı Birlikte Düzenleyelim | Şal Koleksiyonum, Nasıl Temizliyorum?, HEART OF ANTALYA | Tünektepe Teleferik, Kuzenlerimle Bir Gün, Vlog, Beni Tanıyın & Soru-Cevap | Youtube’a Nasıl Başladım?, Yurt Oda Turu | Üniversitede Yurt Hayatı, BENİMLE BİR GÜN | toplantı, şal-var scarfs | Vlog #3, CİLT BAKIM RUTİNİM, Melancholia | Filmed by Eda Nur Bağrıyanık” gibi ve daha birçok içerikte videolar paylaşmaktadır. Eda Nur Bağrıyanık’ın YouTube kanalı için buraya tıklayınız. 

Eda Nur Bağrıyanık Twitter

Eda Nur Bağrıyanık, Twitter platformunda yaşamına dair gönderileri takipçileri ile paylaşmaktadır. Buraya tıklayarak Eda Nur Bağrıyanık’ın Twitter hesabına ulaşabilirsiniz.

Eda Nur Bağrıyanık TikTok

Eda Nur Bağrıyanık, TikTok platformunda birbirinden güzel videolar ile sizlere eşlik etmektedir. Buraya tıklayarak Eda Nur Bağrıyanık’ın TikTok hesabına ulaşabilirsiniz.

Eda Nur Bağrıyanık Antalya

Eda Nur Bağrıyanık’ın Antalya videosunu izlemiş miydiniz?

Eda Nur Bağrıyanık Büyük Ada vlog

Eda Nur Bağrıyanık’ın Büyük Ada vloğunu izlemiş miydiniz?

Eda Nur Bağrıyanık sosyal medya arkadaşlığı

Eda Nur Bağrıyanık’ın sosyal medya arkadaşlığı videosunu izlemiş miydiniz?

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!