Haberler

Ece Ronay ve Söylemezsem Olmaz davası sonuçlandı!

TikTok fenomeni Ece Ronay, geçtiğimiz günlerde Seren Serengil, sivri dilli yorumcu Bircan Bali ve yeni yorumcusu Deniz Akkaya'nın sunduğu Söylemezsem Olmaz programına dava açtığını dile getirmişti. Ece Ronay ve Söylemezsem Olmaz davası sonuçlandı!

TikTok’ta milyonlarca takipçiye hitap eden genç fenomen Ece Ronay Söylemezsem Olmaz programına dava açtığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Lakin davanın olumsuz sonuçlanması ile takipçileri ile beraber hüsran yaşayan Ronay, davanın sonucunu takipçileri ile şu şekilde paylaştı:

Ece Ronay ve Söylemezsem Olmaz davası sonuçlandı!

”Bugün Söylemezsem Olmaz’a açtığım dava sonuçlandı. Gelen kağıtta; hakaret, tehdit, reşit olmayan görüntü, karalama paylaşımı olmadığı gerekçesi ile red yedim. Kanıtlarıyla; Youtube linkleriyle, kasetlerle sunduğumuz içerikte delil yetersizliği bulunmuş. Bu arada kanalın sahibi sayın Melih Gökçek beyefendiymiş. Söyleyeceklerim bu kadar.”

”Neden dava açmadınız diyorsunuz ya. Deniz Hanım ve Seren Hanım tarafından canlı yayında tehdit ve hakarete maruz kalmama, kanıtlarıyla görüntüler sunmama rağmen koruma kararı bile çıkaramadık. Defalarca başvuru yaptık, hepsi bir gün içerisinde red olarak döndü.”

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.