Ece Ronay'dan beklenmeyen hamle! Nişanlısı Mehmet Bilir ile ayrıldı mı?

Geçtiğimiz günlerde baget yüzük ile iş adamı Mehmet Bilir'den evlilik teklifi alan Ece Ronay, şovmen Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı tatsız olaydan sonra gündemi bir hayli meşgul etti. Ece Ronay'dan beklenmeyen hamle! Nişanlısı Mehmet Bilir ile ayrıldı mı?


Ece Ronay'dan beklenmeyen hamle! Nişanlısı Mehmet Bilir ile ayrıldı mı?
Ece Ronay

Git Çatla şarkısı ile gündemden inmeyen fenomen Ece Ronay, klibinde şovmen Mehmet Ali Erbil'e de yer vererek hayranlarına büyük bir süpriz yaptı. Lakin klip çekimlerinden sonra Mehmet Ali Erbil'den beklemeyen bir hamle gelmesi üzerine Ece Ronay ile arasındaki ipler iyice gerildi. Olaya daha sonradan Ece Ronay'ın sevgilisi Mehmet Bilir'de dahil olunca olay iyice başaçıkılmaz bir hal aldı. Bunun sonucunda Ece Ronay'dan beklenmeyen hamle geldi.

Dikkatinizi Çekebilir: TikTok yıldızı Ece Ronay evleniyor!

Ece Ronay'dan beklenmeyen hamle! 

Ece Ronay'dan beklenmeyen hamle! 

Bir müddet nişanlısı Mehmet Bilir'in yüzünü paylaşmayacağını dile getiren Ece Ronay, ayrılık haberi ile bir kez daha gündeme geldi. Bilir'in geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil ile buluşup özür videosu yayınlamasının ardından Ece Ronay ''Bu arada sanırım artık nişanlım değil.'' sözlerinde bulundu. Mehmet Bilir'den ise herhangi bir açıklama gelmedi. Attığı 2. Instagram hikayesinde ise ''Artık nişanlım değil.'' cümlesi ise dikkatlerden kaçmadı.