1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ece Durupınar kimdir? Sevgilisi var mı?

Ece Durupınar kimdir? Sevgilisi var mı?
Ece Durupınar kimdir?
+ - 0

Ece Durupınar Ekşi sözlük gibi mecralarda son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bir sosyal medya fenomenidir. Instagram’da paylaştığı güzel fotoğrafları ve Youtube üzerinden paylaştığı sağlıklı tarifler ile ön plana çıkan Ece Durupınar kimdir, ne iş yapıyor, boyu, kilosu nedir gibi hakkında tüm bilgileri ve merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Ece Durupınar kimdir? Kısaca tanıyalım…

Ece Durupınar Kim olduğu merak edilmektedir. Sosyal medya platformlarında güzelliği ile dikkat çeken bir isim olan Ece Durupınar hakkında merak edilenleri cevaplıyor ve Ece Durupınar’ ı daha yakından tanımanızı sağlıyoruz. Yazımıza Ece Durupınar hakkında kısa bilgiler vererek yazımıza başlayalım.

  • Kilosu: Bilinmiyor
  • Boyu: 1,67
  • Yaşı: 23
  • Burç: Bilinmiyor
  • Doğum tarihi: 1997
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Bilinmiyor

Ece Durupınar hakkında verdiğimiz bu kısa bilgiler ile merakınız ve Ece Durupınar’ı tanıma isteğiniz daha da arttırdıysa size yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Ünlü sosyal medya fenomeni hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilir ve aklınızdaki tüm soruları giderebilirsiniz.

Ece Durupınar

Ece Durupınar kaç yaşında?

Ece Durupınar kaç yaşında sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Güzelliği ile ilgi çeken güzel sosyal medya fenomeni hakkında akıllara gelen ilk sorulardan biri elbette ki Ece Durupınar’ın yaşıdır. Ece Durupınar yaş olarak merak edilmektedir. Genç ve güzel sosyal medya fenomeni henüz 23 yaşındadır.

Ece Durupınar’ın boyu

Ece Durupınar boy uzunluğu ile de merak edilmektedir. Özellikle ince beli ve güzel fiziği ile beğenilerek dikkat çeken Ece Durupınar’ a formunu nasıl koruduğu ile ilgili de sıklıkla birçok soru yöneltilmektedir. Ünlü Fenomen Ece Durupınar’ ın boyu 167 cm’ dir.

Ece Durupınar’ın kilosu

Boyu ile birlikte kilosu da merak edilen ve güzel fiziğini nasıl koruduğu sıklıkla sorulan Ece Durupınar’ ın kilosu hakkında maalesef bir bilgi elde edememiş bulunmaktayız. Ece Durupınar kilosu, ailesi ve kendisi hakkında öğrendiğimiz tüm gelişmeleri kısa zamanda sizlere aktaracağız.

Ece Durupınar’ ın doğum tarihi

Henüz 23 yaşında olan güzel fenomenin doğum günü de merak konusudur. 1997 yılında doğduğu bilinen Ece Durupınar’ın tam doğum tarihi bilinmemektedir. Ece Durupınar hakkında öğrendiğimiz tüm yeni bilgileri sizlere en kısa aktarmaya devam edeceğiz.

Ece Durupınar’ ın burcu nedir?

Doğum tarihi ve burcu hakkında net bir bilgiye sahip olunmayan Ece Durupınar hakkında öğrendiğimiz tüm bilgileri size aktarmaya devam edeceğiz.

Ece Durupınar aslen nereli?

İstanbul içerisinde yaşadığı bilinen güzel fenomen Ece Durupınar’ın aslen nereli olduğu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Özel hayatını sır gibi saklayan ünlü fenomen hakkında öğrenilen tüm gelişmeleri yakın zamanda sizlere aktararak Ece Durupınar hakkında merak edilenleri yanıtlamaya devam edeceğiz.

Ece Durupınar ailesi

Ece Durupınar’ ın ailesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Gün geçtikçe artan takipçi sayısı ile göze çarpan Ece Durupınar hakkında merak edilen tüm soruları yakın bir zaman içerisinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Ece Durupınar göz rengi

Güzelliği ile dikkat çektiğini sıklıkla belirttiğimiz Ece Duru Pınar’ın göz rengi de merak edilmekte ve araştırılmaktadır, Ela gözlere sahip olan Ece Durupınar, gözlerini ön plana çıkaran fotoğrafları ile de beğenilmektedir.

Ece Durupınar saç rengi

Ela gözleri ile oldukça uyumlu açık kumral saçlara sahip olan Ece Durupınar uzun bir süredir bu saç rengini kullanmaktadır. Uzun ve düz saçlara sahip olan Ece Durupınar takipçileri tarafından oldukça beğenilmektedir.

Ece Durupınar nerede oturuyor?

İstanbul içerisinde oturduğu bilinen güzel Fenomen eğitimini de İstanbul’da devam ettirmektedir. Ailesi ile mi yoksa tek başına mı yaşadığı bilinmeyen Ece Durupınar, özel hayatı ile ilgili öğrenilen tüm yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Ece Durupınar ne mezunu?

Henüz öğrencilik hayatı devam eden Ece Durupınar YTÜ kısaltması ile adı anılan ve İstanbul’da bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Hangi fakülte ve bölümde okuduğu hakkında bir bilgi paylaşmamıştır.

Ece Durupınar sevgilisi var mı?

Güzelliği ile büyüleyen Ece Durupınar hakkında en çok sorulan sorulardan biri de elbette bir erkek arkadaşının olup olmadığıdır. Yalnızlığı seçen güzel fenomenin, bilindiği kadarıyla şu anda sevgilisi bulunmamaktadır.

Ece Durupınar hakkında

Ece Durupınar hakkında

Ece Durupınar İnci sözlük, Ekşi sözlük gibi platformlarda kendisi hakkında sıkça soru sorulmaya başlanan bir isim haline gelmiştir. 23 yaşında olan güzel fenomen 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Ece Durupınar diziler ya da filmlerde tol almamıştır. Youtube videoları ve güzel fiziği ile dikkat çekerek günden güne adını duyuran isimler arasındadır. Instagram platformu üzerinden 154 bin takipçiye sahip olan Ece Durupınar, Youtube platformu üzerinden ise 868 bin abone sayısına sahiptir. İstanbul’da yaşadığı bilinen ünlü fenomenin ailesi ve aslen nereli olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Henüz öğrencilik hayatına devam etmekte olan Ece Durupınar Yıldız Teknik Üniversitesinde okumaktadır. 1,67 civarı olan boyu, ince beli ve güzel fiziği ile dikkatlerden kaçmayan fenomen Ece Durupınar, Youtube hesabında ise sağlıklı yaşam tüyoları ve diyet smoothie tarifleri vermektedir. Uzun bir süredir Instagram üzerinden tanınan Ece Durupınar son bir aydır ise Youtube videoları ile tanınmaya başlanmış ve bu mecrada da kendine geniş bir takipçi kitlesi edinmiştir. Bu yazımızda güzel sosyal medya fenomeni Ece Durupınar hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya çalıştık. Yazımızın devamında güzel fenomenin sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Ece Durupınar Youtube

Ece Durupınar sosyal medya hesapları

Kendisinden uzunca bahsettiğimiz ünlü sosyal medya fenomeni Ece Durupınar ‘ın sosyal medya hesaplarının linklerini sizler için yazımızın sonuna ekliyoruz.

Ece Durupınar Instagram

Güzel fenomenin dikkat çekici fotoğraflarını paylaştığı Ece Duru Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ece Durupınar Twitter hesabı

Ece Durupınar Twitter hesabı bulunmamaktadır.

Ece Durupınar Youtube

Smoothie tarifleri ve sağlıklı yaşama dair ipuçları paylaştığı Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ece Durupınar Tik Tok hesabı

Ece Durupınar Tik Tok hesabı bulunmamaktadır.

Ece Durupınar Hayatı Güzelleştiren Smoothie

Ece Durupınar Hayatı Güzelleştiren Smoothie videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Ece Durupınar güne başlarken

Ece Durupınar güne başlarken smoothie tarifini sizin için yazımıza ekliyoruz.


Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Cemre.com 'da İçerik Yazarı ve Proje Yöneticisi.

Yorum Yap