Ebru Akça kimdir? TikTok Güzelinin yüzünde estetik var mı?

Sizleri TikTok platformunun en güzel kızlarından Ebru Akça ile tanıştırıyoruz. Birbirinden başarılı makyajları ile ön plana gelen Ebru Akça kimdir? TikTok Güzelinin yüzünde estetik var mı? Hepsi ve daha fazlası için işte detaylar...


Ebru Akça kimdir? TikTok Güzelinin yüzünde estetik var mı?
Ebru AkçaEbru Akça ile sımsıcak bir röportaja ne dersiniz? Güzel Fenomen Ebru Akça hakkında bilinmeyenleri kaleme aldık. Ebru Akça ile en baştan tanışmaya hazır mısınız? Sempatik Fenomen ne kadar kilo alamadığından bahsetsede fiziği takipçileri tarafından beğenilmekte. İçi dışı bir olan Fenomen Güzelimiz ile yakından tanışma fikrine ne dersiniz? Sizleri samimi bir röportaja yönlendiriyoruz. Keyifli okumalar...

Ebru Akça kimdir? Kısaca tanıyalım...

Ebru Akça'yı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Röportajımıza başlamadan Ebru Akça'ya önce kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 35
  • Boyu:  1.55
  • Yaşı: 18
  • Burcu: Akrep
  • Doğum tarihi: 05.11.2002

Eğer ki başlıklarımız sizde Ebru Akça hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden samimi röportajımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz

Ebru Akça kaç yaşında?

Ebru Akça 18 yaşındadır.

Boyunuz kaç?

1.55 civarındayım.

Kilonuz kaç?

Ne yazık ki kilo alamadığım için 35 kiloyum :D Pek inandırıcı değil ama bir videomda bunun için tartıya çıkmıştık. :)

Doğum tarihiniz nedir?

05.11.2002 doğumluyum.

Burcunuz nedir?

Burcum Akrep.

Bize eğitim hayatından bahseder misin?

Eğitim hayatım, Fen Lisesi mezunuyum. Şuan İzmir Demokrasi Üniversitesi'nde İşletme bölümü okuyorum. Fakat biraz tercih listesi sorunsalı. Bu yıl bittiğinde bölüm değişikliğine gideceğim. Mimariye yada Modaya yönelmeyi düşünüyorum.

Peki neden moda veyahut mimarlık? Senin için özel bir nedeni var mı?

Ya şöyle, çizim konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Çocukluk zamanlarımdan beri dekor olsun, moda olsun, makyaj olsun, hep meraklı olmuşumdur ama tabii bir hayalimde Make-up Artisti olmak. O yüzden mimarlık, moda gibi sektörler daha çok ilgimi çekiyor. :)

Ebru Akça kimdir?

Çizime nasıl başladın? Çizime yeni başlayan insanlara nasıl tavsiyelerde bulunursun?

Açıkçası çizimi ortaokuldayken daha çok yapıyordum ama sonra bıraktım. Makyaj; ortaokul olsun, lise olsun hep hayatımdaydı ama o zamanlar günlük makyaj olarak yapıyordum. İlk yaptığım konsept makyaj okul tiyatrosundaydı arkadaşlarımın kostümlerine uygun makyajları yüzlerine işlemiştim. Sonra koronadan dolayı okulların kapandığı sırada bir arkadaşımın Avatar filmindeki Neytiri karakterinin makyajını gördüm. Kendi kendime dedimki ''Ben neden yapmayayım?'' Sonra avatar makyajı yaparken basit bir video çektim. Garipseyenler olsada, aşırı ilgi görmüştü. O şekilde başladım, bu tür makyajlara yönelmeye.

Cosplayer olmayı düşünüyor musun?

Eğer gerekli bütçeyi sağlarsam kesinlikle tercih ederim. Şuanlık kendi tasarladığım taçlar ile kendi hayali karakterlerimin makyajlarını yapıyorum.

Yüzünüzde herhangi bir dolgu veyahut estetik var mı?

Yüzümde herhangi bir dolgu estetik yok. Daha yaşım küçük olduğu için düşünmüyorum.

Aşk hayatınızdan bize biraz bahseder misiniz?

Aşk hayatımda şuanlık kimse yok. 

Akrep burcunun güzelliğini taşıdığına hepimiz hemfikiriz. Peki Akrep burcunun başka hangi özelliklerini taşıyorsun?

Akrep burcunun bütün özelliklerini taşıdığımı söyleyebilirim. Tutku, kararlılık, enerjiklik, cesur, tuttuğunu koparan ve aşırı kıskanç :D

Ebru Akça sosyal medya hesapları

Ebru Akça'yı daha yakından tanımak istiyorsanız sizler için, Ebru Akça'nın sosyal medya hesaplarını derledik. Sempatik fenomene aşağıda yer alan resmi sosyal medya hesaplarının herhangi birinden ulaşabilirsiniz.

Ebru Akça Instagram

Ebru Akça birbirinden güzel fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşmaktadır. Ayrıca birbirinden kusursuz makyaj videolarınıda sizlere göstermeyi es geçmemektedir. Sizdede Ebru Akça'nın birbirinden güzel pozlarını görmek istiyorsanız ve kusursuz makyajlarına şahit olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Ebru Akça TikTok

Ebru Akça birbirinden eğlenceli makyajlarını ve kısa videolarını TikTok platformu üzerinden takipçileri ile paylaşmaktadır. Sizde bu eğlenceye ortak olmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ebru Akça Youtube

Ebru Akça Youtube platformunda birbirinden kusursuz makyaj videolarını paylaşmaktadır. Sizde bu kusursuzluğun büyüsüne kapılmaya hazır mısınız? Hemen buraya tıklayarak Ebru Akça'nın Youtube hesabına gidebilirsiniz.