Dizi eleştirmeni Murat Soner'den efsane Squid Game incelemesi!

Dizi ve filmlerin adeta canavarı haline gelen Murat Soner, bu kez de dizi henüz 1 haftalıkken tıklanma rekoru kırmasından dolayı ele aldı. Dizi eleştirmeni Murat Soner bakalım tıklanma rekoruna imza atan Netflix dizisi hakkında neler demiş.


Dizi eleştirmeni Murat Soner'den efsane Squid Game incelemesi!
Squid Game

Geçtiğimiz günlerde Mesut Özdil'in "Squid Game'de bana bu şekli verirseniz, kaybetmem." ifadelerinden sonra izlenme sayısında rekora ulaşan Squid Game, birçok fenomenin ilgi odağı haline geldi. Eleştirilerine, yorumlarına oldukça güven duyulan Murat Soner ise Netflix dizisini incelemeyi ihmal etmedi. Başrollerinde  Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon ve Heo Sung-tae'nin bulunduğu dizi aslında 2009'da yazılmıştır. Lakin yapımcı bulunmamasından dolayı dizi 12 sene sonra yayınlanmaya başladı. 

SQUID GAME İncelemesi - EYYY GÜNEY KORE!

''Squid Game benim için inanması zor ama bir kanalda son dönemin en çok istek alan dizisi oldu, hem de bir yabancı dizi olarak. Bu Netflix dizisinin bu kadar çok konuşuluyor olması elbette bir tesadüf değil. Aynen Güney Kore'nin de teknolojiden sanayiye, müzikten dizi film sektörüne varıncaya kadar olan tüm başarılarının da olmadığı gibi. Ve inanın, başarı için asla reklama gerek yok.''