1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Dila Kent kimdir? Dila Kent ailesi yeni bölümler ne zaman geliyor?

Dila Kent kimdir? Dila Kent ailesi yeni bölümler ne zaman geliyor?
Dila Kent kimdir?
+ - 0

Dila Kent Youtube içerikleriyle adından söz ettiren ve aynı zamanda film tasarımcısı olan sosyal medya fenomenidir. Dila Kent ailesi ne zaman yayınlanacak? Dila Kent boy kilo bilgileri neler? Bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Dila Kent kimdir

Dila Kent kimdir? Kısaca tanıyalım…

Youtuber ve film tasarımcısı Dila Kent’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Dila Kent’a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 46
  • Boyu: 1,60
  • Yaşı: 26
  • Burç: Terazi
  • Doğum tarihi: 6 Ekim 1994
  • Yaşadığı yer: İzmir
  • Memleketi: İstanbul

Eğer ki başlıklarımız sizde Dila Kent hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Dila Kent kaç yaşında?

Dila Kent 26 yaşındadır. Genç yaşlarından itibaren Youtube platformunda güçlü bir şekilde yer alan fenomenin, gelecek vadeden bir Youtuber olduğundan söz etmek mümkündür.

Dila Kent’in boyu

Dila Kent’in boyu yaklaşık 1.60 ‘dır.

Dila Kent’in kilosu

Dila Kent, fit vücudu ile dikkat çekmektedir. Kilosu yaklaşık 46 olan fenomenin minyon bir vücut yapısı olduğu söylenebilir.

Dila Kent’in doğum tarihi

Dila Kent, 6 Ekim 1994’te İstanbul’da doğmuştur. Güzel Youtuber, yazımızı kaleme aldığımız dönem itibariyle 26 yaşındadır.

Dila Kent’in burcu

Dila Kent terazi burcudur. Güzelliği, sevecen yapısı, sempatikliği ve yeteneği ile terazi burcunun özelliklerini taşıdığını rahatça söyleyebiliriz.

Dila Kent aslen nereli?

Dila Kent doğma büyüme İstanbullu olduğunu belirtmiştir. Ancak üniversite yıllarının başından itibaren İzmir’de yaşamaktadır.

Dila Kent annesi

Dila Kent, annesine çok benzetilmektedir. Zaman zaman annesiyle fotoğraflar paylaşan fenomen, güzelliğini annesinden almıştır. Dila Kent’in annesinin adı Melahat’tır.

Dila Kent göz rengi nedir?

Dila Kent’in gözleri kahverengidir.

Dila Kent saç rengi

Dila Kent’in saç rengi koyu kestane rengidir.

Dila Kent ve köpeği

Dila Kent hayvan sevgisi

Dila Kent hayvanları çok sevmektedir. Sokak hayvanlarına çok düşkün olmasının yanı sıra, evinde beslediği 2 kedisi ve 1 de köpeği vardır. Kedileri ve köpekleriyle eğlenceli vakitler geçiren Dila Kent, tüm hayvanları çok sevmektedir.

Dila Kent en sevdiği yemek

Dila Kent’in sevdiği yemekler mantı ve lahmacundur.

Dila Kent nerede oturuyor?

Dila Kent İzmir’de yaşamaktadır.

Dila Kent uğurlu sayısı

Dila Kent’in uğurlu sayısı 4’tür.

Dila Kent en sevdiği renk

Dila Kent’in sevdiği renk mordur.

Dila Kent eğitimi

Dila Kent, Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Bu üniversitede Film Tasarım ve Yönetmenliği lisans bölümünü bitirmiştir. Şu anda da hem Youtuber hem de film tasarımcısıdır. Aldığı eğitimle paralel olan bir meslek yapmaktadır.

Dila Kent estetik

Dila Kent, herhangi bir vücut bölgesinde estetik işlem olup olmadığına yönelik açıklama yapmamıştır. Herhangi bir estetik işlem yaptırmadığı düşünülen Dila Kent, doğal güzelliği ile göz kamaştırmaktadır.

Dila Kent ne iş yapıyor?

Dila Kent, uzun yıllardır Youtube üzerinden çektiği içeriklerle dikkat çekmektedir. Youtuber olarak uzun yıllardır çalışan güzel fenomenin asıl mesleği ise film tasarımcılığıdır. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Film Tasarımcılığı ve Yönetmenliği bölümünden mezun olmuştur. Dila Kent, yayınladığı Youtube içeriklerinde mesleğini de yansıtmaktadır. Mesleğini en iyi şekilde icra edebileceği platformun Youtube olduğunu düşünmüş ve bu nedenle burada aktif olarak yer almaya başlamıştır.

Dila Kent

Dila Kent Youtube kanalı

Dila Kent, Youtube kanalında yayınladığı içerikleriyle hem kız hem de erkek çocuklarının sevgisini kazanmayı başarmıştır. Dila Kent ilk olarak Barbie içerikleriyle Youtube platformuna giriş yapmıştır. Ardından yayınladığı çeşitli Dila Kent ailesi yeni bölümleri sabırsızlıkla takip edilen seriler haline gelmiştir. Dila Kent Youtube’da daha çok çocuklara yönelik içerikler üretir. Bu nedenle takipçi kitlesinin büyük bir bölümünü çocuklar ve aileleri oluşturur. Farklı ve orijinal kurgularla çektiği çeşitli videolar, takipçileri tarafından sabırsızlıkla takip edilmektedir.

Dila Kent ailesi

Dila kent ailesi olarak bilinen Youtube içerikleriyle güzel fenomen orijinal kurgusal içerikler üretmektedir. Her hafta güzel fenomenin takipçileri Dila Kent ailesi yeni bölüm için sabırsızlanmaktadır. Dila Kent ailesi yeni videolarına, bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dila Kent sevgilisi

Dila Kent sevgilisi ile alakalı herhangi bir paylaşımda bulunmamış ya da sevgilisi olup olmadığına dair bir açıklama yapmamıştır. Bu nedenle Dila kent’in bekar olduğu bilinmektedir.

Dila Kent hakkında

Dila Kent hakkında

Dila Kent, film tasarımcısı ve yapımcısıdır. Mesleğini kendi zevkleriyle birleştirerek açtığı Youtube kanalında geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Dila Kent, özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken pek çok video içerik üretmiştir. Başlangıçta Dila Kent Barbie içerikleriyle takipçi kitlesi edinmiştir. Ardından arkadaşları ve kuzenleri ile birlikte kurgusal videolar yayınlamaya başlamıştır. Dila Kent ailesi adıyla yayınlanan bu kurgu içerikler, her yaştan takipçisinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Dila Kent, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde aldığı Film Tasarımı ve Yönetimi bölümü eğitimi sayesinde Youtube platformunda başarılı bir yer edinmiştir. Yeteneklerini, eğitimini ve sevgisini birleştirerek her yaştan takipçisinin sevgisini kazanmayı başarmıştır. Dila Kent şu an 26 yaşındadır ve bilindiği kadarıyla bir ilişkisi yoktur. Sempatik fenomen, 2 kedisi ve 1 köpeği ile birlikte 2013 yılında taşındığı İzmir’de yaşamaya devam etmektedir. Güzel fenomen İzmir’i çok sevdiği için burada yaşamaktadır. Kendisi doğma büyüme İstanbulludur.

Dila Kent slime

Dila Kent slime yapımını gösterdiği videolarıyla da beğeni kazanmıştır. Genellikle çocuklara yönelik içerikler paylaşan Dila Kent slime ve diğer çocuk içerikleriyle takipçilerinin beğenisini kazanır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap