Devrim Özkan Kimdir?
Magazin

Devrim Özkan Kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir ilgi ile takip edilen “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinin “Songül” karakterine hayat veren Devrim Özkan, son zamanların en popüler isimlerinden biri olmuştur. Daha öncede pek çok başarılı yapımda rol alan Devrim Özkan kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Sevgilisi var mı? Gibi pek çok sorunun cevabı yazımızın devamında. 

Devrim Özkan’ın Kısaca Hayatı 

2 Eylül 1998 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Devrim Özkan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nde sahne sanatları oyunculuk bölümü 2. sınıf öğrencisidir. İki kardeşi ve bir ablası olan Devrim Özkan, ilk oyunculuk deneyimini “Rüya” adlı dizide gerçekleştirmiştir ve ardından pek çok başarılı yapımlarda rol almıştır. 

Muğla'da orta halli bir ailenin 2. çocuğu olarak dünyaya gelen Devrim Özkan’ın annesi ev hanımı, babası ise emekli kepçe operatörüdür. Ablası bankacı olan Devrim Özkan, çocukluğunu ve eğitim hayatını Muğla şehrinin Milas ilçesinde geçirmiştir. 

İlginizi Çekebilir: Uğur Uzunel Kimdir?

Çocukluk hayatını sokaklarda oyun oynayarak geçirdiğini ve Milli judocu olup hayatında hep spora yer olduğunu söyleyen Devrim Özkan’ın hayatı İstanbul’a taşınması ile değişmiştir. Şu anda menajeri olan Nuray Sayıngöz ile tanışması hayatının dönüm noktası olan Devrim Özkan, eğitim hayatını tamamlamadan sektöre giriş yapmak istemediğini belirtmiş, ama şartların başka türlü geliştiğini ve ailesinin haberi olmadan pek çok deneme çekimi gerçekleştirdiğini belirtmiştir. Ailesinden gizli girdiği oyunculuk sektörüne girişin çok zor olduğunu da belirten güzel oyuncu Devrim Özkan, ilk zamanlarında pek çok sıkıntı yaşadığını ve hatta İstanbul’daki ilk iki ayını vapurlarda geçirdiğini dile getirmiştir. Devrim Özkan’ın İstanbul’daki ilk arkadaşı ise sahiplendiği bir kedi olmuş. Hayallerinin ve kariyer planlarının arasında dünya yıldızı olmak olduğunu belirten Devrim Özkan’ın en büyük idolü ise usta oyuncu Çetin Tekindor’dur.  

TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi ile asıl çıkışını yapan Devrim Özkan, “Ramo” dizisinde “Nehir” karakterine hayat vermiştir ve izleyenleri kendine hayran bırakmıştır. Üstün oyunculuk performansı ve güzelliği ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Devrim Özkan sosyal medya dünyasında en çok konuşulan isimlerden bir tanesidir. 

Devrim Özkan Kaç Yaşında? 

2 Eylül 1998 yılında doğan Devrim Özkan, içinde bulunduğumuz 2022 yılı itibariyle 24 yaşındadır. 

Devrim Özkan’ın Boyu ve Kilosu 

Fiziği ve güzelliği ile de pek çok insanı kendine hayran bırakan Devrim Özkan’ın boyu 1,68, kilosu ise 52’dir. 

Devrim Özkan Hangi Burç? 

2 Eylül 1998 yılında dünyaya gelen Devrim Özkan, bir başak burcu kadınıdır. 

Devrim Özkan’ın Yer Aldığı Projeler 

Başarılı oyuncu Devrim Özkan’ın yer aldığı başarılı yapımları şu şekilde sıralayabiliriz: 

  • Rüya / İpek Giray (2017) 
  • Vatanım Sensin / Havva (2017-2018) 
  • Vuslat / Feride Çağlar (2019-2020) 
  • Ramo / Nehir (2020) 
  • Hz. Mevlâna / Efsun (2021) 
  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi / Songül (2022)  

Devrim Özkan’ın Instagram Hesabı 

Hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu ile insanlar tarafından çok sevilen Devrim Özkan, sosyal medya hesaplarını özellikle Instagram hesabını aktif olarak kullanıyor ve sık sık hayatına dair anları takipçileri ve sevenleri ile paylaşıyor. 184 gönderisi ve 489 K takipçisi bulunan güzel oyuncu Devrim Özkan’ın Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!