Damla Altun ve Uğur Şengül ayrıldı! İşte merak edilen ayrılma nedenleri
Haberler

Damla Altun ve Uğur Şengül ayrıldı! İşte merak edilen ayrılma nedenleri

Instagram’ın gözde çifti olan Damla Altun ve Uğur Şengül uzun süreli ilişki yaşayan fenomenler kervanına isimlerini yazdırmayı başarmıştı. Lakin geçtiğimiz saatlerde ikiliden üzücü bir haber geldi. Damla Altun ve Uğur Şengül Instagram hikayelerinde ayrıldıklarını dile getirdiler. İşte paylaştıkları o hikayeler…

Damla Altun ve Uğur Şengül ayrıldı! İşte merak edilen ayrılma nedenleri

Damla Altun ve Uğur Şengül çiftine nazar mı değdi?

Youtube’da çektiği videolar ve makyaj tarzı ile kendisini fenomenler listesine 1. sırada yazdıran Damla Altun, geçtiğimiz dakikalarda uzun zamandır birlikte olduğu Uğur Şengül ile ilişkilerini sonlandırdığını açıkladı. Atılan Instagram storylerinde ikilinin dostça ayrıldığı gözlerden kaçmadı. Sosyal medya fenomeni Damla Altun ayrıldığı haberini Instagram hikayesinde şu şekilde dile getirdi:

Biz aynı zamanda birbirimizin en yakın arkadaşı, dostuyuz!

Günlerdir sorulan sorunun cevabını benden/bizden duymanız en doğrusu. Uğur’la birlikteliğimizi sonlandırdık. Biliyorsunuz biz aynı zamanda birbirimizin en yakın arkadaşı, dostuyuz. Bu yüzden bu süreç bizim için oldukça hassas. Zaman ne gösterir bilinmez ama şu an için en doğru kararın bu olduğu konusunda anlaştık. Yıllardır hayatımızı sizinle paylaşıyoruz bu konuyu da böyle story ile değil konuşarak bir videoda sizinle paylaşacağız. Hepinizi çok seviyorum. Teşekkür ederim. Damla

Damla Altun’un yanı sıra ilişkilerinin dostça bittiğini ve bir video ile takipçilerine açıklama yapacaklarınıda Uğur Şengül Instagram hesabından takipçileri ile şu şekilde paylaştı:

Bize bir şekilde iyi geleceğine inanıyoruz!

‘Arkadaşlar Damla’yla olan birlikteliğimizi sonlandırdık. Yıllar içinde ilişkimizin yanı sıra çok yakın iki dost arkadaş olduk en önemlisi aile olduk. Sevgimizden hiç bir zaman şüphemiz olmadı, şu an bu kararı çok üzülerek alıyoruz ve bize bir şekilde iyi geleceğine inanıyoruz. İkimiz içinde zaman ne gösterir bilinmez ama şu an için en doğrusu bu diye düşündük. Yıllardır hayatımızı sizinle paylaştığımız için bu konuyla alakalı açıklamayı da bir videoda yapmak boynumuzun borcudur. Şimdiden göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için çok teşekkür ederiz.

Damla Altun ve Uğur Şengül

Damla Altun ve Uğur Şengül video çekti!

Videoyu 2 gün sonra sileceğini belirten Damla Altun ve Uğur Şengül şu sözlere yer verdiler:

”Dün aslında bilmeyenleriniz için Instagram hesaplarımızdan ilişkimizi sonlandırdığımızla alakalı bir açıklama yaptık ama yine aynı fikirdeyiz. 9 yıldır beraberiz ve son 4-5 senesine sizde çok hakimsiniz. Bunu bir Instagram hikayesi ile değil, video ile sizlerle paylaşmak istedik. Aramızda herhangi bir aldatma, güvensizlik veya ihanet herhangi bir problem olmadığınıda bizden duyun. Bu videoyu birkaç gün sonra kanalımdan silicem. Bu sadece size yapmamız gereken bir açıklama olduğunu düşünüyoruz. En çok merak edilen soruyada açıklık getireyim. Neden ayrıldınız sorusuna. Bunu sadece uzun ilişki yaşayan insanların anlayabileceğini düşünüyorum. Aynı evde kalmanın, aynı işi yapmanın getirdiği bir sürü zorluk var. Son zamanlarda bununla baş edemedik. ”

”Dile kolay 9 yıldır beraberiz. Ben Damla’yı tanıdığımda 20 yaşındaydı. Zamana bıraktık. Bunun bize iyi geleceğini düşünüyoruz. Aile gibiyiz. Bizim için iyi dileklerde bulunmanız bu süreci daha rahat geçirmemizi sağlayacaktır.”

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!