Admin 0 Yorum
2 Yıl Önce

Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli?

Çorumlu Amir’i daha yakından tanımaya hazır mısınız? Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli? Çorumlu Amir kaç yaşında? Çorumlu Amir hakkında bilinen her şeyi unutun. Sizleri en baştan Çorumlu Amir ile tanıştırıyoruz. Aslen Afrikalı olan Çorumlu Amir neden Çorumlu olarak anılıyor? En merak ettiğiniz sorulara cevap buluyoruz. Keyifli okumalar…

Çorumlu Amir kimdir? Kısaca tanıyalım…

Çorumlu Amir’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Çorumlu Amir’e kısaca bir göz atalım.

 • Kilosu: Bilinmiyor
 • Boyu: Bilinmiyor
 • Yaşı: 27
 • Burç: Yay
 • Doğum tarihi: 1 Aralık 1994
 • Nereli: Afrika

Eğer ki başlıklarımız sizde Çorumlu Amir hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli?

Çorumlu Amir kimdir?

Çorum Amir Afrika’nın Çad ilçesinde dünyaya gelen 8 kardeşten 5.sidir. Çad’da internet erişiminin çok zor olduğunu söyleyen Çorumlu Amir, Türkiye de internet ile tanışmıştır. Afrika’ya döndüğünde bir hayli zorlanan Çorumlu Amir, “Çad’da internete erişim çok sınırlı. Çad’ da sosyal medyayı hiç kullanmadım, hatta sosyal medyaya dair hiç bir fikir yoktu” ifadelerini kullandı. Daha sonra karşımıza izdivaç programı ve Beyaz Show ile gelmiştir.

Çorumlu Amir kaç yaşında?

Çorumlu Amir 27 yaşındadır.

Çorumlu Amir’in kilosu

Çorumlu Amir’in kilosu bilinmemektedir.

Çorumlu Amir’in boyu

Çorumlu Amir’in boyu bilinmemektedir.

Çorumlu Amir aslen nereli?

Çorumlu Amir aslen Afrikalıdır.

Çorumlu Amir’in doğum tarihi

Çorumlu Amir 1 Aralık 1994

Çorumlu Amir nerede oturmaktadır?

Çorumlu Amir Ankara da oturmaktadır.

Çorumlu Amir’in burcu 

Çorumlu Amir Yay burcudur.

Çorumlu Amir kaç kardeş?

Çorumlu Amir 8 kardeştir.

Çorumlu Amir kimdir? Amir Zakaria aslen nereli?

Çorumlu Amir oynadığı film ve diziler

Çorumlu Amir oynadığı filmlerle karşımıza gelmektedir. Çorumlu Amir birden çok filmde yer almıştır. Sizler için Çorumlu Amir’in oynadığı dizileri detaylı bir şekilde ele aldık. 

Hemen Döneriz

29 Kasım 2019 yılında yönetmenliğini Haydar Işık’ın üstlendiği ve yapımcısı Gökhan Mumcu olan Hemen Döneriz filmi ile karşımıza gelen Çorumlu Amir Berker rolü ile karşımıza gelmiştir. Hemen Döneriz filmi, bir grup arkadaşın başına açtığı türlü belalardan söz etmektedir. 1 saat 38 dakika olan filmin kadrosunda Murat Genç ve Burak Satıbol’da yer almaktadır.

Sar Basa

6 Eylül 2019 yılında yönetmenliğini Berk Alan’ın üstlendiği Sar Basa filmi ile karşımıza Çorumlu Amir gelmektedir. Sar Basa filmi üniversite hayatında hafızasını kaybeden bir çocuğu ele almaktadır. 1 saat 40 dakika olan filmin kadrosunda Alper Rende ve Ali Biçim yer almaktadır.

Cin-Si Bozuk

23 Eylül 2019 yılında yönetmenliğini Bilal Kanyoncu’nun üstlendiği ve yapımcısının yine aynı şekilde Bilal Kanyoncu’nun üstlendiği Cin-Si Bozuk filmi ile karşımıza Çorumlu Amir gelmektedir. Cin-Si Bozuk filmi Onur ve arkadaşlarının başına gelen olaylardan bahsemektedir. 1 saat 35 dakika olan filmin kadrosunda Barbaros Dikmen ve Doğa Konakoğlu yer almaktadır.

Vallahi Hortladı

20 Nisan 2019 yılında yönetmenliğini Volkan Adıyaman’ın üstlendiği  Vallahi Hortladı filmi, mazide yaşayan Nam-Sis adındaki bir kralın hortlamasını konu almaktadır. 1 saat 35 dakika olan filmin kadrosunda Burak Şahin ve Doğa Konakoğlu yer almaktadır.

Amir Zakaria neden Çorumlu deniyor?

Amir Zakaria üniversite arkadaşının düğünü için Çorum’a gitmiştir. Orada kendini bir hayli sevdiren  Amir Zakaria için ‘Sen artık Çorumlusun.” denildi. Çorumlu olmayı benimseyen  Amir Zakaria , daha sonra okul için yapılan bir röportaj da Çorumlu olduğunu dile getirdi.

Çorumlu Amir’in eğitimi

Çorumlu Amir 2012 yılında Türkiye’ye üniversite okumak için gelmiştir. Çorumlu Amir, Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Dayısının “Sen çalışkansın, gelirsen ben sana burada burs ayarlarım, burada okursun” sözlerinden sonra Türkiye için heveslenmiştir. 

Çorumlu Amir Zuhal Topal

28 Kasım 2018 tarihinde Çorumlu Amir’in Zuhal Topal ile İzdivaç programına katıldığını biliyor muydunuz?

Çorumlu Amir Beyaz Show

19 Eylül 2019 tarihinde Çorumlu Amir’in Beyaz Show programına katıldığını biliyor muydunuz?

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

sosyalhane.com