Ceren Yaldız yeni şarkı çıkaracağını duyurdu! İşte merakla beklenen Ceren Yaldız'ın yeni şarkısı!

Adını uzun zamandır Kürşat Juan ile birlikte andığımız Ceren Yaldız yeni bir yaz şarkısı çıkaracağını Instagram platformundan açtığı bir canlı yayında duyurdu. Klip hakkında ufak ip uçlarından söz eden Ceren Yaldız takipçilerini bir hayli heyecanlandırdı. Hep beraber Ceren Yaldız'ın çıkaracağı yeni yaz şarkısına göz atalım.


Ceren Yaldız yeni şarkı çıkaracağını duyurdu! İşte merakla beklenen Ceren Yaldız'ın yeni şarkısı!
Ceren Yaldız yeni şarkı

Henüz şarkı çıkarmayan ama adını TikTok platformunda zirveye taşıyan Ceren Yaldız, geçtiğimiz günlerde ilk şarkısını çıkaracağını duyurdu. Güzel fenomen, takipçilerinin ısrarı üzerine şarkıdan ip uçlarıda vermeyi ihmal etmedi. Klibin bir yaz şarkısı olduğunu duyuran ve klibin son sahnelerinden söz eden Ceren Yaldız'ın canlı yayındaki heyecanıda takipçilerinin gözünden kaçmamıştır.

Ceren Yaldız'ın yeni şarkısı

Ceren Yaldız getiğimiz günlerde Instagram platformunda açtığı bir canlı yayında yeni bir yaz şarkısı çıkaracağının haberini vererek takipçilerini bir hayli sevindirdi. ''Size biraz klipten spoiler veriyorum. Hazır mısınız? Benim şarkım bir yaz şarkısı olduğu için, sahil ve havuz tarzında bir yerler olabilir. Çok güzel bir klip tasarladık. Bayğıda bir bütçe ayrılıcak. Klipte son sahnelerine doğru bikini falan giymem lazım. Parti tarzı şeyler olacağı için, bikini giymem lazım.'' İfadelerinde bulundu. Heyecanla beklenen şarkının ne zaman çıkacağı ise takipçileri tarafından hala merak konusu.