Haberler

‘Ceren Yaldız ile aranız neden bozuk?’ sorusuna Aslı Güler’den yanıt geldi!

Geçtiğimiz günlerde fenomen Ceren Yaldız ve fenomen Aslı Güler kavga etmişti. Canlı yayında ağır açıklamalar yapan Aslı Güler, Cioman ile çektiği videoda 'Ceren Yaldız ile aranız neden bozuk?' sorusuna detaylı şekilde cevap verdi.

Yaşanan bazı olaylar sonucunda Ceren Yaldız ve Aslı Güler tartıştı ve görüşmeyi bırakmıştı. Nedeni merak konusu olan küslüğün sebebi ortaya çıktı. Aslı Güler Tiktok hesabından yaptığı canlı yayında Ceren Yaldız hakkında yaptığı açıklamalar ile izleyenleri şaşırttı. Bunun üzerine Cioman‘in Youtube kanalına konuk olan Aslı Güler, Ceren Yaldız ile neden kavga ettiklerini anlattı. 

‘Ceren’e yaptığım tek şey, Kürşat’ı defalarca aldattığını kanıtlarıyla göstermekti.’

Canlı yayında ‘Ceren’e yaptığım tek şey, Kürşat’ı defalarca aldattığını kanıtlarıyla göstermekti.‘ diyen Aslı Güler, Cioman’in Youtube kanalına yüklediği videoda ‘Ceren benim eski ev arkadaşımdı. Bana göre doğru olmayan davranışlarını gördüm. Ceren Yaldız, Czn Burak’ın eski sevgilisiydi. Benim Czn Burak ile sevgili olduğumu öğrenince arayarak, mesaj atarak bana ağır şeyler söyledi. Bende yayın açtım ve söylemem gereken şeyleri söyledim. Sonra Ceren de yayın açtı ve yanlış yönlendirmeler yaptı derken biz kavga ettik.’ açıklamalarında bulunarak olaya açıklık getirdi.

Aslı Güler ile Soru Cevaplı Makyaj Videosu

Merak edilen tüm soruları bu videoda yanıtlayan Aslı Güler, Ceren Yaldız ile olan olayı da anlattı.

İçerik Editörü

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.