Cemre Solmaz trafik kazası mı yaptı? Cemre Solmaz kaza sonrası neler söyledi?

TikTok’un ünlü fenomenlerinden Cemre Solmaz, trafik kazası geçirdiğine dair yaptığı sosyal medya paylaşımları sonrasında gündem oldu. Arabasıyla seyir halindeyken bir aracın, kendisinin arabasına arkadan çarptığını belirten Cemre Solmaz kaza sonrası Instagram hikayesinden sitem etti.


Cemre Solmaz trafik kazası mı yaptı? Cemre Solmaz kaza sonrası neler söyledi?
Cemre Solmaz trafik kazası mı yaptı? Cemre Solmaz kaza sonrası neler söyledi?Cemre Solmaz kaza yaptığını Instagram hikayesi ile takipçileriyle paylaştı. Şahsi arabasıyla seyir halindeyken, arkasından 100-150 km hızla arabasına çarpıldığını anlattı. Arabasında hasar mevcut olduğunu belirtti. Kaza sonrası durmayan ve yoluna devam eden karşı taraftaki sürücünün plakasını da fotoğraflamıştı. Cemre Solmaz, O sürücüye işte şu sözlerle sitem etti:

“Bu plakalı araç az önce bana 100/150 km hızla yolumda giderken çarptı. Arabamda hasar mevcut. Kaçıp gitmekle kurtulacağını sanmasın. İnsanların canını riske atmak neymiş öğreneceksiniz trafik magandaları sizi. Çarptın madem adam gibi dur, arkanda bıraktığın insanı ölüme de atmış olabilirdin. Yazık sizin gibi trafik canavarlarına. Sizler de arayıp bu magandayı şikayet edebilirsiniz belki daha yola çıkmaz da insanların canı biraz da olsa güvende olur.”