1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Cemre Solmaz İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’nde Yılın En İyi İnternet Fenomeni ödülünü aldı!

Cemre Solmaz İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’nde Yılın En İyi İnternet Fenomeni ödülünü aldı!
+ - 0

9 Ocak 2018 tarihinde 4. İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’nde En iyi İnternet Fenomeni unvanına Reynmen sahip olmuştu. 7. Altın 61 Ödüllerinde büyük oylama heyecanı geçtiğimiz saatlerde son buldu. Şimdi ise sıra ödülleri hak edenleri açıklamaya geldi. En İyi İnternet Fenomeni unvanında birçok isimle kıyasıya mücadele veren genç TikToker Cemre Solmaz, takipçilerinin desteğini sonuna kadar almayı başardı.

 İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri'nde Yılın En İyi İnternet Fenomeni unvanı Cemre Solmaz'ın oldu!

 İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’nde Yılın En İyi İnternet Fenomeni unvanı Cemre Solmaz’ın oldu!

TikTok’ta çekmiş olduğu videolar ile başarısını konuşturan Cemre Solmaz, İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’nde Yılın En İyi İnternet Fenomeni ödülüne layık görüldü. Toplamda 390.281 oyun %61.8’ini alan Cemre Solmaz, başarısına başarı katarak sosyal medyanın kraliçesi ilan edildi. Cemre Solmaz ise Instagram hikayesinde sevincini şu sözlerle dile getirdi:

”Bu geceyi gerçekten aldığım güzel haberi sizlerle paylaşmadan bitirceğimi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Biliyorsunuz ki İstanbul Üniversitesi Altın 61 Ödülleri’ni düzenlendi ve 390.281 oyun %61.8’ini alarak bizler birinci olduk arkadaşlar. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Artık bir sonraki ödüllerde görüşmek üzere. Sizleri seviyorum. Allah’a emanet olun. İyi geceler diliyorum. Kocaman öpüyorum ve nice başarılara diyorum.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik editörü.

Yorum Yap