Haberler

Camila Cabello ile Shawn Mendes iki yıllık ilişkilerini noktaladı!

Her yere beraber giden Cabello ile Mendes resimlerini takipçileri ile paylaşmayı unutmuyordu. Instagram hikayelerinde mutlu pozlarını görmeye alışık olduğumuz Cabello ile Mendes bu kez beklenmedik bir haber ile takipçilerinin karşısına geçti. Camila Cabello ile Shawn Mendes iki yıllık ilişkilerini noktaladı!

Nişan tarihi beklenen Camila Cabello ile Shawn Mendes ayrılma kararı verdi. Camila Cabello ile Shawn Mendes neden ayrıldı? Ayaklarını bile öpen çifte nazar mı değdi? 2 yıllık aşk dostane bir şekilde bitti. Akıllardaki soru gerçekten Camila Cabello ile Shawn Mendes ayrıldı mı? oldu. Çiftin Instagram hikayelerini sizlerle paylaşıyoruz.

‘Hey millet, romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama insan olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü, ilişkimize en iyi arkadaş olarak başladık ve en iyi arkadaş olmaya devam edeceğiz. Başlangıç ​​ve ilerlemeden itibaren desteğiniz için çok teşekkür ederiz.( arkadaşlar shawn ve camilanın açıklamasının türkçesi sonra teşekkür edersiniz’ Camila Cabello ile Shawn Mendes

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.