Admin 0 Yorum
1 Yıl Önce

Büşra Pektaş kimdir? Büşra Pektaş kaç doğumlu?

Büşra Pektaş kavga etti mi? Büşra Pektaş eski hali nasıldı? Uzun yıllardır cilt bakımı ve makyaj videolarıyla söz ettiren güzel sosyal medya fenomeni hakkında tüm bilgileri sizin için araştırdık. Büşra Pektaş hakkında merak ettiğiniz her detayı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar…

Büşra Pektaş kimdir? Kısaca tanıyalım…

Büşra Pektaş ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap vermeden önce kendisini sizlere kısaca bir tanıtmak istedik. Yazımıza geçmeden önce Büşra Pektaş’a kısaca göz atalım…

 • Kilosu: 45
 • Boyu: 60 cm
 • Yaşı: 23
 • Burç: Yengeç
 • Doğum tarihi: 17 Temmuz 1997
 • Yaşadığı yer: İstanbul
 • Memleketi: Bilinmiyor
 • Eşi: Caner Pektaş

Büşra Pektaş hakkında daha fazla bilgi öğrenmek ve merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Büşra Pektaş kimdir

Büşra Pektaş kaç yaşında?

Büşra Pektaş kaç yaşında olduğu merak edilmektedir. Büşra Pektaş yaş bilgisini sizin için araştırdık. Güzel fenomen şu anda 23 yaşındadır.

Büşra Pektaş boyu

Büşra Pektaş’ın boyu takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Hatta bu yönde Büşra Pektaş boyu kaç cm? Gibi sorular gelmektedir. Minyon ve tatlı bir fiziği olan Büşra Pektaş boyu 1,60’tır.

Büşra Pektaş kilosu

Büşra Pektaş kaç kilo sorusu da sosyal medya fenomeninin takipçileri tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Youtuber ve sosyal medya fenomeni Büşra Pektaş’ın kilosu 45 civarındadır.

Büşra Pektaş burcu

Güzelliği ve başarısıyla dikkatleri üzerinde çeken Büşra Pektaş burcu yengeçtir. Yetenekli ve ailesine düşkün olmasıyla yengeç burcunun özelliklerini taşıdığını rahatça söyleyebiliriz.

Büşra Pektaş doğum tarihi

Büşra Pektaş doğum tarihi de hayranları tarafından merak edilmektedir. Güzel sosyal medya fenomeni Büşra Pektaş 17 Temmuz 1997 tarihinde doğmuştur.

Büşra Pektaş aslen nereli?

Büşra Pektaş aslen nereli olduğu merak edilmektedir. Güzel fenomen Büşra Pektaş’ın nereli olduğu ya da nerede doğduğu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Büşra Pektaş nerede oturuyor?

Büşra Pektaş eşi Caner ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

Büşra Pektaş saç rengi

Büşra Pektaş saç rengi sarıdır. Sarışın güzel Büşra Pektaş parlak ve sarı saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Büşra Pektaş göz rengi

Büşra Pektaş göz rengi kahverengidir.

Büşra Pektaş’in ailesi

Büşra Pektaş ailesi herkes tarafından çok merak edilmektedir. Ancak Büşra Pektaş babası ya da annesiyle birlikte paylaşım yapmamıştır. Güzel fenomen Büşra Pektaş eşi ile birlikte yaşamaktadır. Sempatik çift, birlikte oldukları kareleri takipçileri ile paylaşmakta ve birbirinden güzel yorumlar almaktadır.

Büşra Pektaş eşi

Büşra Pektaş nişan fotoğrafları ve düğün fotoğraflarının yanı sıra Youtube vloglarında da eşiyle anılarını paylaşmaktadır. 2018 yılından itibaren evli olan Büşra ve Caner çifti, takipçileri tarafından çok sevilmektedir. Büşra Pektaş eşi Caner’in bir dükkanı vardır. Ancak pandemi döneminde dükkanını kapatmıştır. Büşra Pektaş’ın kocası Caner Instagram kullanmamaktadır.

Büşra Pektaş eski hali

Büşra Pektaş eski hali ve şu anki fotoğrafları arasında çok fazla farklılık yoktur. Doğal sarışın güzel Büşra Pektaş estetik yaptırmıştır. Büşra Pektaş burun estetiği ve dudak dolgusu yaptırdıktan sonra bu süreci videolarıyla anlatmıştır. Ancak eski hali ve yeni hali arasında çok farklılık olmaması Büşra Pektaş’ın estetik yaptırmadığını düşündürmektedir.

Büşra Pektaş eğitimi

Büşra Pektaş lise ve üniversite eğitimi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır. Güzel fenomenin nerede eğitim aldığına dair bir bilgi edindiğimizde sizinle de paylaşacağız.

Büşra Pektaş ekşi

Büşra Pektaş ekşi sözlük yazarları tarafından hakkında paylaşımlar yapılan sosyal medya fenomenlerinden biridir. Büşra Pektaş Youtube videolarındaki kısa süredeki başarıları ve güzelliğiyle ekşi sözlük yazarları tarafından büyük ölçüde güzel yorumlar almıştır.

Büşra Pektaş mesleği

Büşra Pektaş mesleği hakkında herhangi bir yoktur. Eğitimi ya da mesleği hakkında bir bilgi paylaşmayan güzel fenomen Büşra Pektaş Youtuber ve Insatgram fenomenidir. Saç bakımı, cilt bakımı, saç boyama, makyaj gibi çeşitli konularda yaptığı paylaşımlarla ilgi çekmektedir. Genç ve güzel Youtuber Büşra Pektaş’ın mesleği hakkında detaylı bilgilere ulaştığımızda sizinle de paylaşacağız.

Büşra Pektaş ve eşi

Büşra Pektaş hakkında

Büşra Pektaş daha çok saç, makyaj, bakım gibi kategorilerde içerikler üreten bir Youtuber’dır. Henüz 23 yaşında olan ve 2019 yılında ilk videosunu yayınlayan genç fenomen, kısa sürede iyi bir izlenmeye ulaşmıştır. Takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen Youtube videoları yayınlayan Büşra Pektaş, eşiyle de sık sık paylaşımlar yapmaktadır. Büşra Pektaş’ın eşinin ismi Caner’dir. Büşra Pektaş eşi ile birlikte uzun yıllardır beraberdir. Ergenlik yıllarından beri birlikte olan çift, ilişkilerinin ilk yıllarında kıskançlık gibi nedenlerle sorun yaşamışlardır. Ancak şu anda bu gibi sorunlar yaşamadıklarını belirtmektedir. Büşra Pektaş nişan fotoğrafları ve düğün fotoğraflarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir fenomendir. Büşra Pektaş dizi izlemeyi çok sevmemekte daha çok film izlemektedir. Büşra Pektaş’ın sevdiği diziler Vikings ve La Casa De Papel dizileridir. Büşra Pektaş hamile değildir ve henüz anne almayı düşünmemektedir. Büşra Pektaş makyaj malzemeleri arasından en çok far sevmektedir. Bu yazımızda güzel ve sempatik sosyal medya fenomeni Büşra Pektaş hakkında merak ettiğiniz her detayı paylaşmayı çalıştık. Şimdi de yazımızın devamında Büşra Pektaş sosyal medya hesaplarına ve en sevilen Youtube videolarına ulaşabilirsiniz.

Büşra Pektaş nişan

Büşra Pektaş sosyal medya

Sizler için Büşra Pektaş’in sosyal medya hesaplarını araştırdık. Yazımızın geri kalanında güzel fenomenin fotoğraf ve videolarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Büşra Pektaş Instagram

Büşra Pektaş Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Büşra Pektaş Youtube

Büşra Pektaş Youtube kanalını sizin için buraya ekliyoruz. 

Büşra Pektaş kavga

Büşra Pektaş kavga videosu ve kiminle kavga ettiği pek çok takipçisi tarafından merak edilmiştir. Büşra Pektaş kavga videosunda eşiyle tartışmaktadır. Bu videoda tatlı bir eş kavgası bulunmaktadır. Büşra Pektaş kavga videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Büşra Pektaş balayı

Büşra Pektaş balayı videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Büşra Pektaş San kuaför

Büşra Pektaş saç boyama videosuna San Kuaför hesabının tepki videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Büşra Pektaş burun estetiği

Büşra Pektaş burun ameliyatı videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz. Bu videodan Büşra Pektaş eski hali ve estetik sonrası haline ulaşabilirsiniz.

Büşra Pektaş Farmasi

Büşra Pektaş ruj denemesi yaptığı videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Büşra Pektaş Farmasi markası rujlarını denediği bu videoyu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Büşra Pektaş makyaj

Büşra Pektaş makyaj alanında pek çok video çekmiştir. Büşra Pektaş’ın en sevilen makyaj videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Büşra Pektaş kına gecem

Büşra Pektaş kına gecesi vloğunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Büşra Pektaş eşine makyaj

Büşra Pektaş’ın eşine makyaj yaptığı eğlenceli videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Büşra Pektaş dudak dolgusu

Büşra Pektaş dudak dolgusu sürecini anlattığı videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği beğendin mi?

Sürükle ve bu içeriği puanla!

 • Berbat 0
 • Ehhhhh 0
 • Eğlenceli 0
 • Harika 0
 • Bayıldım 0
Yorumlar 0

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

sosyalhane.com