1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Bülent Kocamanoğlu kaç yaşında? Fenomen Elvin Levinler’in eşi Bülent Kocamanoğlu kimdir?

Bülent Kocamanoğlu kaç yaşında? Fenomen Elvin Levinler’in eşi Bülent Kocamanoğlu kimdir?
Bülent Kocamanoğlu kaç yaşında?
+ - 0

Elvin Levinler’in eşi Bülent Kocamanoğlu karizması ve yakışıklılığı ile gözleri üzerinde tutmaya devam ediyor. Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler yaş farkı bir hayli merak edildi. Çift bu konu hakkında herhangi bir bilgi vermese de doğum tarihlerine göz attığımızda arada 11 yaşın olduğunu görebilmekteyiz. Bülent Kocamanoğlu ne iş yapıyor? Sorusu da kafalarda yer edindi. Mimar olduğu bilinen yakışıklı Influencerın kendisine ait mimarlık şirketi olduğu düşünülüyor. Bülent Kocamanoğlu kimdir, kaç yaşında? Sorularının detaylarına göz atalım.

Fenomen Elvin Levinler'in eşi Bülent Kocamanoğlu kimdir?

Bülent Kocamanoğlu kimdir? Kısaca tanıyalım…

Sahne ve fotoğrafçılık eğitimi alan Bülent Kocamanoğlu’nun aynı zamanda Türkiye ve yurt dışında başarılı mimarlık projelerine imza attı. Geçtiğimiz senelerde televizyonların sevilen oyuncusu Elvin Levinler ile dünya evine giren Bülent Kocamanoğlu’nun özel hayatı bir hayli merak ediliyor.

  • Yaşı: 44
  • Burcu: Terazi
  • Doğum tarihi: Ekim 1977 
  • Nereli: Ankara
  • Boyu: 1.85
  • Kilosu: 68

Bülent Kocamanoğlu kaç yaşında?

Elvin Levinler ile arasında 11 yaş olduğu bilinen başarılı fotoğrafçı biz yazımızı yazarken 44 yaşındadır.

Bülent Kocamanoğlu burcu

44 yaşındaki yakışıklı fotoğrafçı, güzeller güzeli eşi Elvin ile Youtube kanallarında videolar atmaktadır. Başarılı çekimlere imza atan Bülent Kocamanoğlu’nun Terazi burcu olduğu bilinmektedir.

Bülent Kocamanoğlu doğum tarihi 

Bülent Kocamanoğlu’nun doğum yılı 1977’dir. Doğum ayının Ekim olduğunu bilinen Bülent Kocamanoğlu’nun günü bilinmemektedir.

Bülent Kocamanoğlu aslen nerelidir?

Bülent Kocamanoğlu aslen Ankaralı’dır.

Bülent Kocamanoğlu nerede oturuyor?

2017 senesinde evlerini kapatmaya karar veren Bülent Kocamanoğlu eşi Elvin Levinler ile birlikte karavan ile dünyayı gezmektedir.

Bülent Kocamanoğlu boyu

Bülent Kocamanoğlu’nun boyu 1.85’dir.

Bülent Kocamanoğlu kilosu

Bülent Kocamanoğlu’nun kilosu 68’dir.

Bülent Kocamanoğlu eğitimi

Bülent Kocamanoğlu Michigan Üniversitesi Sahne Sanatları ve Fotoğrafçılık Eğitimi mezunudur. Aynı zamanda lisans eğitimini Mimarlık üzerine tamamlamıştır. Kendisini ABD’de geliştirerek Türkiye ve yurt dışında başarılı projelere imza attı.

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler 2017 yılında Muğla Bodrum’da şahane bir düğün ile dünya evine girdi. Çiftin arasındaki yaş farkı bir hayli merak konusu oldu. Bülent Kocamanoğlu ve Elvin Levinler yaş farkı 11’dir. Çiftimizin nasıl tanıştığı ile ilgili herhangi bir bilgi yoktur.

Bülent Kocamanoğlu eski eşi kim?

Bülent Kocamanoğlu’nun eski eşi hakkında bir bilgi yoktur. Daha önce evli olduğuna dairde herhangi bir açıklama ve bilgi yoktur.

Bülent Kocamanoğlu çocuğu

Bülent Kocamanoğlu’nun çocuğunun olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Bülent Kocamanoğlu ne iş yapar?

Mesleği ile bir hayli merak konusu olan Bülent Kocamanoğlu’nun mimar olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda arama motorlarında Bülent Kocamanoğlu’nun şirketi olduğuna dair iddialar da dolanmaktadır.

Bülent Kocamanoğlu Kısmetse Olur

Bülent Kocamanoğlu Kısmetse Olur yarışmasına katılmamıştır. Lakin katılanlar arasında Tankut Denker’e bir hayli benzetilmektedir.

Bülent Kocamanoğlu sosyal medya hesapları

Bülent Kocamanoğlu Instagram

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik editörü.

Yorum Yap