Magazin

Buket Buse Başara kimdir? Instagramın güzel fenomeni hakkında bilinmeyenler

Instagramın güzel fenomeni Buket Buse Başara ile tanışmaya hazır mısınız? Buket Buse Başara kimdir? Buket Buse Başara Youtube'a nasıl başladı? Aklınızdaki bütün sorulara cevap oluyoruz. Buket Buse Başara kaç yaşında? Hepsi ve daha fazlası için, işte detaylar...

 Instagramın güzel fenomeni  Buket Buse Başara ile tanışmaya hazır mısınız? Buket Buse Başara kimdir? Buket Buse Başara Youtube’a nasıl başladı? Aklınızdaki bütün sorulara cevap oluyoruz. Buket Buse Başara kaç yaşında? Genç fenomen hakkında bilinmeyenleri kaleme aldık. Sizleri en baştan Buket Buse Başara ile tanıştırıyoruz. 1.68 boyundaki fenomen güzel fiziğiyle de bir hayli dikkat çekmektedir. Sizde Buket Buse Başara’yı tanımak istiyorsanız, keyifli okumalar…

Buket Buse Başara kimdir? Kısaca tanıyalım…

Buket Buse Başara’yı daha yakından tanıma fırsatını sizlere röportajımız sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Buket Buse Başara’ya kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 50
  • Boyu: 1.68
  • Yaşı: 23
  • Burç: İkizler
  • Doğum tarihi: 17 Haziran 1997
  • Nereli: Tokat

Eğer ki başlıklarımız sizde Buket Buse Başara hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika röportajımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Buket Buse Başara kimdir? Instagramın güzel fenomeni hakkında bilinmeyenler

Buket Buse Başara kaç yaşında?

Buket Buse Başara 23 yaşındadır.

Buket Buse Başara doğum tarihi

Buket Buse Başara 17 Haziran 1997 doğumludur.

Buket Buse Başara burcu

Buket Buse Başara İkizler burcudur.

Buket Buse Başara aslen nereli?

Buket Buse Başara aslen Tokatlıdır.

Buket Buse Başara kilosu

Buket Buse Başara 50 kilodur.

Buket Buse Başara boyu

Buket Buse Başara 1.68 boyundadır.

Yüzünüzde estetik veyahut dolgu işlemi var mı?

Yüzümde hiçbir işlem yok 🙂

Dövmeniz var mı?

Hiç dövmem de yok 🙂

Burcunuzun özelliklerini taşıdığınızı düşünüyor musunuz?

Yerine göre evet yerine göre hayır 🙂 Aslında burcum daha çok ikilemde kalan ve dengesiz bir burç. Bazı kötü özellikleri var dengesizlik, ikiyüzlülük ya da yalana karşı yatkınlık gibi ama bunu sadece burca bağlamak tabiki doğru olmaz 🙂 Bu tarz tavırlardan hoşlanmıyorum ve taşıdığımı düşünmüyorum. Ki burcumun getirdiği konuşmayı sevme, genel olarak pozitif olmak ya da yeni fikirlere açık olmak gibi özelliklerimi taşıdığımı düşünüyorum.

Buket Buse Başara kimdir? Instagramın güzel fenomeni hakkında bilinmeyenler

Egitim hayatından biraz bahseder misin?

AÖF/Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Son sınıf son dönemim kaldı. Aslında okulumu bu yönde seçmem benim hayatımda biraz karışık bir döneme geldi ama sonrasında bana güzel katkıları olduğunu gördüm.

Peki neden Türk Dili ve Edebiyatı bölümü? Senin icin farkli bi sebebi var mı?

Lisede dil okudum. İngilizceden istediğim bölüm gelmediği için en başarılı olduğum başka bir bölüme yönelmek adına Türk dili ve Edebiyatı bölümünü seçtim. Hem daha başarılı olduğum hem de ilgimin olduğu bir bölüm.

Türk Dili ve Edebiyatı isteyen insanlara tavsiyelerin neler?

Bu bölüme yönelmeden önce yapılan en büyük yanlışlardan birisi bence ezberlerine güvenmek. “Ezberim iyi yaparım” gibi birden fazla konuşmaya şahit oldum ama olay ezberden ibaret değil. En başta bu bölüme ilgili olmak ve ezberden daha zor bir bölüm olduğunu kabullenmek gerek. Kitap okumaya,yazarlara ilgileri var mı, farklı bir yazı dilini öğrenmeye açıklar mı? Bunları kendilerinde sorgulamalarını önerebilirim. Bu bölümle beraber Osmanlıca ile tanışıyoruz ve yeni bir yazı dili hayatımıza girmiş oluyor.

Şuan Türk Dili ve Edebiyatı okumuyor olsaydın ne tercih ederdin?

Kesinlikle Veteriner olmak isterdim.

Buket Buse Başara kimdir? Instagramın güzel fenomeni hakkında bilinmeyenler

Youtube’a nasıl başladın?

Instagrama başladıktan 1 sene sonra YouTube açmaya karar verdim. Önceden ürün görseli paylaşıp altında yorumu yapıyordum ama sonrasında fark ettim ki insanlar bunu okumuyor ve kolaya kaçıyorlar. Ben de YouTube açarak anlatmanın, sözlü bazı şeylerin hafızada daha çok kalacağını düşünerek YouTube açmaya karar verdim.

Youtube platformuna yeni başlayan insanlara tavsiyelerin neler?

Düzenli video atmalarını öneririm. Aynı zamanda en çok üretilen içeriklerin aynılarını deneyebilirler bu sayede o videolarla beraber altta önerilenler kısmına düşebilirler. Videolarına konuyla alakalı ya da o an gündemde olan olaylarla ilgili etiketler koyabilirler veee en önemlisi samimiyet 🙂

Severek takip ettiğin Youtuber var mı? Bunlar kimler?

Tabiki de var. Bence herkesin vardır. Kimse başka videoları izlemeden AA hadi YouTuber olayım demez. Merve Özkaynak, Damla Altun, Yağmur Çevik severek izlediğim Youtuberlar.

Peki hiç sevmediğin bir Youtuber var mı?

Aslında sevmemek çok ileri bir kavram. Kimseyi yakından tanımadan bir duygu besleyemem ama videolarından bana geçen enerjiye göre tavırlarını beğenmediğim ve izlemediğim YouTuberlar var.

Aşk hayatınızdan biraz söz eder misiniz?

Şu an hayatımda kimse yok. Aslında bu konularda çok seçici ve zor bir insanım. Oturaklı insanlar daha çok ilgimi çekiyor diyebilirim. Uzun süre ilişkim olmadığı da oluyor ama bu süre zarfında konuştuğum ve görüştüğüm kimse de olmuyor. İleride hayatıma girecek insana haksızlık ediyormuş gibi hissediyorum. Bu herkese göre böyle olmak zorunda değil. Doğru olan da bu diye söylemiyorum ama ben bu tavırda bir insanım. Hayatımda birisi olunca benim için diğer tüm insanlar siliniyor ve karşı tarafa güven verebiliyorum ama maalesef aynı duyguları ve samimiyeti kendim alamadığım için bu zamana kadar olan ilişkilerim yürümedi. Bunu da çok samimi ve açık yüreklilikle söyleyebiliyorum. Çünkü kendimi biliyorum ve bu zamana kadar kimseye yanlış bir şey yapıp haksızlık etmediğimi biliyorum. Bu yüzden bunu söylemenin yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum.

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.