Bilal Hancı evleniyor!

Sevdanın Böylesi ve Rüzgar şarkıları ile müzik camiasının hatrı sayılır kişileri içerisinde kendisine yer bulan Bilal Hancı, Esin Çepni ile evleniyor mu? İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Esin Çepni ve YouTuber nişanlısı Bilal Hancı hakkında detaylar...


Bilal Hancı evleniyor!
Bilal Hancı

Aslen Trabzonlu olan ve Trabzonspor'u destekleyen Bilal Hancı, YouTube'da hatrısayılır bir kitleye ulaşan Kafalar ekibinin üyesidir. 32 yaşındaki fenomen Bilal Hancı 2016 senesinde İşte Benim Stilim yarışmasında boy gösteren Esin Çepni uzun zamandır sevgilidir. Güzel ilişkilerini evlilik kararı ile taçlandırma kararı almışlardır. Kafalar ekibinin takipçileri Atakan Özyurt'un son bekar kalmasının ardından ne zaman nişanlanacağını bir hayli merak ediyor.

Bilal Hancı evleniyor mu?

İsimlerini uzun zamandır magazin kanallarında duymadığımız isim Bilal Hancı ve nişanlısı Esin Çepni bugün 24 Temmuz 2021 itibari ile evlilik kararı aldılar. Mutluluk verici haberi Instagram hikayelerinde paylaşan çiftimize mutluluklar diliyoruz. Bilal Hancı, Kafalar ekibinin son bekarlarından birisi olan Bilal Hancı'nın sevgilisi bir hayli merak konusu oldu. Bilal Hancı'nın müstakbel eşi Esin Çepni İstanbul’un Eminönü semti’nde dünyaya geldiği bilinmektedir. Takipçileri Esin Çepni ve Bilal Hancı çiftine mutluluklar diliyor.