Berk Çiçekgil kimdir? Pelin Yar ile sevgili mi?

Berk Çiçekgil kimdir? Instagram ve Tiktok fenomeni berk Çiçekgil kaç yaşında? Berk Çiçekgil ve Pelin Yar ayrıldı mı? Bu ve daha pek çok soruya yanıt bulabileceğiniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…


Berk Çiçekgil kimdir? Pelin Yar ile sevgili mi?
Berk Çiçekgil kimdir? Pelin Yar ile sevgili mi?

Berk Çiçekgil Instagram ve diğer sosyal medya platformlarındaki içerikleriyle adından söz ettiren bir sosyal medya fenomenidir.  Berk Çiçekgil sevgilisi kim? Berk Çiçekgil boy kilo bilgileri neler? Bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Berk Çiçekgil kimdir? Kısaca tanıyalım...

Berk Çiçekgil’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Berk Çiçekgil’e kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 63
  • Boyu: 1.77
  • Yaşı:21
  • Burç: Başak
  • Doğum tarihi: 1 Eylül 2000
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: İstanbul
  • Sevgilisi: Pelin Yar

Eğer ki başlıklarımız sizde Berk Çiçekgil hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Berk Çiçekgil kimdir

Berk Çiçekgil kaç yaşında?

Dansıyla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken Berk Çiçekgil yaşı 21’dir.

Berk Çiçekgil’in boyu kaçtır?

Hem dansı hem de yakışıklılığıyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni Berk Çiçekgil boyu 1.77’dir.

Berk Çiçekgil’in kilosu kaçtır?

Tarzı ve görünüşüyle de beğenilen Berk Çiçekgil’in kilosu 63’dür.

Berk Çiçekgil’in doğum tarihi nedir?

Berk Çiçekgil 1 Eylül 2000 doğumludur.

Berk Çiçekgil’in burcu nedir?

Berk Çiçekgil Başak burcudur. Zeki, titiz ve iş konusunda oldukça başarılı olması sebebiyle burcunun özelliklerini taşıdığını söyleyebiliriz.

Berk Çiçekgil aslen nereli?

Berk Çiçekgil aslen İstanbulludur. İstanbul’da okumakta ve kendini gün geçtikçe geliştirmekte olan fenomendir.

Berk Çiçekgil’in göz rengi nedir?

Fenomen olan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen Berk Çiçekgil’in gözleri siyahtır.

Berk Çiçekgil’in saç rengi nedir?

Sevgilisi Pelin Yar ile çektiği videolarla tanınan Berk Çiçekgil’in doğal saç rengi siyahtır.

Berk Çiçekgil nerede oturuyor?

Berk Çiçekgil, ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

Berk Çiçekgil nasıl fenomen oldu?

Berk Çiçekgil dans ile 2017 yılında tanışmıştır. Berk Çiçekgil Tiktok üzerinden paylaşımlarıyla fenomen olmuştur. Dans hayatına ilk adım attığı 2Day Dance Academy’de Berk Çiçekgil kendini geliştirmiş ve Urban Dance dalında şu an asistan eğitmenlik yapmaktadır.

Berk Çiçekgil’in ailesi

Başak burcu olan ve özelliklerini taşıyan başarılı fenomen Berk Çiçekgil’in ailesi merak edilmektedir. Berk Çelikel’in annesi Hacer ve babası Hasan olarak bilinmektedir. Berk Çelikel’in Sudenaz adında kız kardeşi bulunmaktadır. Ailesi, Berk Çiçekgil’in başarılı ve azimli olmasından dolayı hep destek çıkmış ve gurur duymuşlardır.

Berk Çiçekgil Pelin Yar

Berk Çiçekgil’in sevgilisi kimdir?

Berk Çiçekgil’in sevgilisi Pelin Yar’dır. Tiktok ve Instagram fenomeni olan Pelin Yar son dönemlerde genç fenomenler arasında sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellikle kendisi gibi tiktok fenomeni olan sevgilisi Berk Çiçekgille hem video hem de dansları dikkat çekmekte ve beğenilmektedir. Bu çiftler Tiktok ve Instagram platformları üzerinde büyük bir kitleye sahiptir. Berk Çiçekgil sevgilisi ile dans videoları çeken fenoman olarak tanınmaktadır. Berk Çiçekgil’in sevgilisi Pelin Yar ile aralarında 2 yaş bulunmaktadır. Pelin Yar 14 Mart 2002 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.64 boyunda olan ve fiziğiyle dikkat çeken Pelin Yar 50 kilodur. Pelin Yar Berk Çiçekgil ile dans akademisinde tanışmıştır.  Sosyal medya kullanıcıları bu çifti çok beğenmekte ve yakıştırmaktadır. Genç yaşta fenomen olan ve büyük adımlar atan bu çift gün geçtikçe kendilerini geliştirmektedirler.

Berk Çiçekgil ne mezunu?

Dansları ile dikkat çekip kendine hayran bırakan fenomen Berk Çiçekgil üniversitede Jeoloji Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisidir.

Berk Çiçekgil hangi liseden mezun olmuştur?

Berk Çiçekgil sosyal medya üzerinden büyük kitleye ulaşmış fenomendir. Zeki ve başarılı oluşu sosyal medya kullanıcılarını hayran bırakmıştır. Lise öğrenimini Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır.

Berk Çiçekgil Red Bul dinamik etkinliği

31 Aralıkta yapmış oldukları Red Bul dinamik etkinliği düzenlemiş olan Berk Çiçekgil ünlü yayıncılar Cantuğ Özsoy, Necati bir diğer adıyla ZeoNnN, Berk ve Alp ile beraber keyifli deneyimler ortaya atmıştır. Etkinlik öncesi Selan Öztürk ile sosyal medya takipçilerinin belirlemiş oldukları kareografilerle yetenekli isimleri davet etmişlerdir.

Berk Çiçekgil hakkında

Berk Çiçekgil hakkında

Berk Çiçekgil, 1 Eylül 2000 tarihinde doğan genç ve yetenekli bir dansçıdır. Jeoloji mühendisliği eğitimi almakta olan fenomen, kendisini modern dans alanında geliştirmiştir. Bu nedenle asistan eğitimci olarak dans dersleri de vermektedir. Kendisi gibi dansçı olan sevgilisi pelin yar ile birlikte TikTok ve Instagram’ın sevilen çiftleri arasında girmişlerdir. Uzun zamandır bir ilişki içerisinde olan Berk Çiçekgil ve Pelin Yar çifti, birlikte dans ve diğer akımlarla ilgili TikTok videoları da çekmektedir.

Berk Çiçekgil sosyal medya

Berk Çiçekgil sosyal medya

Yetenekli Tiktoker Berk Çiçekçigil’in paylaşımlarına ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını sizin için derledik. Bu bölümde Berk Çiçekçigil’in sosyal medya hesaplarının linklerine ulaşabilirsiniz.

Berk Çiçekgil’in Youtube hesabı var mı?

Sosyal medya kullanıcıları tarafından sevgilisi Pelin Yar ile yakıştırılan ve büyük bir kitleye sahip olan Berk Çiçekgil Youtube kanalı kullanmamaktadır. Berk Çiçekgil aktif olarak Instagram ve Tiktok uygulamalarını kullanmaktadır. Günden güne sevgilisiyle beraber kendilerini geliştirerek bu platformlarda ilerlemektedirler.

Berk Çiçekgil Tiktok

Berk Çiçekgil Tiktok üzerinden sevgilisi Pelin Yar ile paylaşmış olduğu dans videolarıyla tanınmış ve başarılarıyla büyük bir kitleye ulaşmışlardır. 2017 yılında başladığı dans hayatında kendini geliştirerek büyük adımlarda bulunmuştur. Berk Çiçekgil Tiktok platformunda 868 bin takipçisi bulunmaktadır. Berk Çiçekgil’in Tiktok hesabına bu linkten ulaşabilirsiniz. 

Berk Çiçekgil Instagram

Berk Çiçekgil başarılı bir fenomendir. Tiktok üzerinden olduğu gibi Berk Çiçekgil Instagram üzerinden de büyük bir kitleye sahiptir. Sevgilisiyle video ve fotoğraf paylaşımlarında bulunan Berk Çiçekgil sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen çiftler arasında yer almaktadır. Berk Çiçekgil’in Instagram’da 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Berk Çiçekgil Instagram hesabına bu linkten ulaşabilirsiniz.