İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Evli mi? Hangi dizilerde oynadı?

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Evli mi? Hangi dizilerde oynadı?
Begüm Çağla Taşkın kimdir? Evli mi? Hangi dizilerde oynadı?
+ - 0

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun aranan isimlerinden birisi haline gelen oyuncu Begüm Çağla Taşkın’ın gönlünü kime kaptırdığı bir hayli merak konusu olmuştur. Lakin adını henüz yakışıklı bir erkekle birlikte anamadığımız başarılı oyuncu Begüm Çağla Taşkın, Organize İşler Sazan Sarmalı filmi ile de iyice hayran kitlesini büyütünce akıllarda Begüm Çağla Taşkın’ın sevgilisi var mı? Sorusunu da uyandırmıştır. Begüm Çağla Taşkın’ın sevgilisi hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Begüm Çağla Taşkın kimdir?

Begüm Çağla Taşkın kimdir?

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Kısaca tanıyalım…

2018 senesinde BKM’de gösterime giren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun sevilen isimlerinden birisi olan Begüm Çağla Taşkın ”Kader, şans, yetenek her neyse kendimi 22 kişilik cıvıl cıvıl bi ekibin içinde buldum. Yılmaz Usta’yla tanıştım, çırağı oldum, baya baya gözümün içine bakıp bana şakalar yapıyo hala inanamıyorum!” şeklinde BKM ekibine seçildiğini duyurmuştur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun sevilen ismi Begüm Çağla Taşkın’a kısaca göz atalım. 

  • Yaşı: 33
  • Burcu: Aslan
  • Doğum tarihi: 15 Ağustos 1987
  • Nereli: Bursa
  • Boyu: 1.64
  • Kilosu: 57

Gönül kapılarını şuanlık aşka kapatan güzel oyuncu Begüm Çağla Taşkın’a hep beraber daha detaylı şekilde göz atalım.

Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında?

15 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelen sevilen oyuncu Begüm Çağla Taşkın, 33 yaşındadır.

Begüm Çağla Taşkın burcu

Sempatik tavırları ve espritüel halleri ile burç yorumlarını takip eden takipçileri tarafından Begüm Çağla Taşkın’ın ne burcu olduğu bir hayli merak edilmiştir. Bizde sizler için araştırdık ve Begüm Çağla Taşkın’ın Aslan kadını olduğunu öğrendik.

Begüm Çağla Taşkın doğum tarihi 

33 yaşındaki genç oyuncu Begüm Çağla Taşkın, 15 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Begüm Çağla Taşkın aslen nerelidir?

Bursa da doğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun sevilen isimlerinden birisi olan Begüm Çağla Taşkın’ın aslen nereli olduğu bir hayli merak konusu olmuştur. Sizler için araştırdık, lakin Begüm Çağla Taşkın’ın aslen nereli olduğu bilgisini bulamadık.

Begüm Çağla Taşkın nerede oturuyor?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosu ile bir hayli hayran toplayan Begüm Çağla Taşkın daha sonra dikkatleri Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi ile toplamıştır. Başarılı oyuncunun İstanbul da yaşadığı bilinmektedir.

Begüm Çağla Taşkın boyu

Sempatikliğinin yanı sıra beden dili ile de dikkatlerini üzerine toparlayan Begüm Çağla Taşkın’ın boyu Google platformu üzerinde en çok aratılan sorulardan birisi olmuştur. Sizler için Begüm Çağla Taşkın’ın boyunu araştırdık ve 1.64 olarak bulduk. Begüm Çağla Taşkın, Türkiye standartlarına göre bir hayli ideal kalmaktadır. 

Begüm Çağla Taşkın kilosu

Boyunun yanı sıra vücudunun orantısı ile de dikkatleri üzerine toplamayı ihmal etmemiştir genç oyuncu. Sizler için araştırdık ve Begüm Çağla Taşkın’ın kilosunu 57 olarak bulduk.

Begüm Çağla Taşkın eğitimi

Ortaokulunu Özel Namık Sözeri Kolejinde tamamlayan Begüm Çağla Taşkın, lise hayatını Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü 2010 senesinde tamamladı.

Begüm Çağla Taşkın telefon numarası

Başarılı performansının yanı sıra sempatik tavırları ile de televizyonlardan ayrılmayan güzel oyuncu Begüm Çağla Taşkın takipçileri ile telefon numarasını paylaşmamıştır.

Begüm Çağla Taşkın ne kadar kazanıyor?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının sevilen oyuncusu Begüm Çağla Taşkın, başarılı performansı ile skeçlerin aranan ismi haline gelmiştir. Lakin Begüm Çağla Taşkın bölüm başı ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Evli mi? Hangi dizilerde oynadı?

Begüm Çağla Taşkın hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda en çok Hakan ile uğraşmayı sevdiğini belirten başarılı oyuncu Begüm Çağla Taşkın, birçok dizi ve filmde rol almıştır. Bizde sizler için araştırdık ve Begüm Çağla Taşkın’ın rol aldığı filmleri derledik. 

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Begüm Çağla Taşkın

10 Şubat 2019 tarihinde karşımıza gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2,  2008-2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı programın devamı niteliğindedir. Skçelerine birçok ünlü ismide davet etmiştlerdir. Yıldız Tilbe, Kibariye, Hakan Altun, Koray Avcı…

Organize İşler Sazan Sarmalı Begüm Çağla Taşkın

35.000.000 TL bütçe ayrılan başarılı dizi Organize İşler Sazan Sarmalı, Yılmaz Erdoğan’ın 2018 yılında hem yönetip hem başrolünü oynadığı, İstanbul’da çekilen dolandırıcılık hikâyesinin anlatıldığı filmdir. Dizinin kadrosunda ise bir hayli güçlü isimler yer almakta. Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan), Bensu Soral (Nazlı Noyan), Begüm Çağla Taşkın (Bahadır’ın arkadaşı)…

OHA Diyorum Begüm Çağla Taşkın

₺2 milyon 957 bin hasılat elde edimiyle konuşulan Oha Diyorum! filmi izleyenleri bir hayli güldürmüştür. Ersan Özer’in yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı Oha Diyorum’ filminin kadrosu ise bir hayli güçlü isimlerden oluşmaktadır. Sezgi Kızılöz Sobutay (Sezgi), Sıla Erkan (Beyza), Melih Abuaf (Melih)…

Jet Sosyete Begüm Çağla Taşkın

Senaryosunu Gülse Birsel üstlenen ve televizyonların vazgeçilmezi olan Jet Sosyete komedi dizisidir. İlk sezonu Star TV’de, ikinci sezonu TV8’de yayımlanan dizi, üçüncü sezon puhutv ve Star TV’de yayımlandı. 18 Şubat 2018 tarihinde televizyonlara gelen Jet Sosyete 59. bölüm ile 6 Mayıs 2020 tarihinde final yaptı. Dizinin kadrosunda ise bir hayli güçlü isimler yer almakta. Deniz Cengiz (İlayda Rüveyda Çıkrıkçıoğlu), Hasibe Eren (Pelin Soner / Şennur Yılmaz / Gülnur Kühn), Ecem Uzun (Alara Çıkrıkçıoğlu)…

Begüm Çağla Taşkın sosyal medya hesapları

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Evli mi? Hangi dizilerde oynadı? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Begüm Çağla Taşkın’ın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Begüm Çağla Taşkın’a ulaşım sağlayabilirsiniz

Begüm Çağla Taşkın Instagram

Begüm Çağla Taşkın Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimin yanı sıra birbirinden güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. 189 gönderisi olan Begüm Çağla Taşkın’ın 145 bin takipçisi vardır. Sizde Begüm Çağla Taşkın’ın Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Begüm Çağla Taşkın’ın güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Begüm Çağla Taşkın hava durumu

Begüm Çağla Taşkın’ın en sevilen bölümlerinden birisi olan hava durumu sunduğu skeci sizlerle paylaşıyoruz.

Begüm Çağla Taşkın en komik anlar

Begüm Çağla Taşkın’ın takipçileri, sizler için Begüm Çağla Taşkın’ın rol aldığı en komik skeçleri derlediler. Bizlerde sizlerle bu skeçleri paylaşıyoruz. Gülmeye hazır mısınız?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçerik editörü.

Yorum Yap