Baby Face Beauty cilt bakım yöntemi nedir?

Baby Face Beauty cilt bakım yöntemi, Thulium lazer teknolojisinin yardımıyla yapılır ve cildin alt katmanlarına optimum yaşlanma önleyici bileşenler sağlar.


Baby Face Beauty cilt bakım yöntemi nedir?
Baby Face Beauty

Baby Face Beauty cilt bakım yöntemi, Thulium lazer teknolojisinin yardımıyla yapılır ve cildin alt katmanlarına optimum yaşlanma önleyici bileşenler sağlar. Bu yazımızda Baby Face Beauty nedir, Baby Face Beauty Pervin Dinçer yöntemi nedir, Baby Face Beauty ne işe yarar ve Baby Face Beauty uygulaması nasıldır gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Baby Face Beauty nedir?

Baby Face Beauty, 1927 nm dalga boyuna sahip thulium lazer sistemi ile yapılan cilt bakımı ve yenileme sistemidir. Bu sistemde mikro kanallar thulium lazer ışınları ile açılır ve cilt problemine göre seçilen vitaminler A vitamini, C vitamini, traneksamikasit, resveratrol ve kök hücre içeren nano partiküllü lasemd ampulleri cildin alt katmanlarına verilir ve bu yararlı maddelerin cilde emilimi sağlanır. Hem thulium lazer etkisi hem de ampuller antioksidandır, yaşlanma karşıtı ve aydınlatıcı etkiler sunar.

Öncelikle tedavi süresi kısadır (on ila on beş dakika).  Ağrısız bir yöntem olduğu için anesteziye ihtiyaç duyulmaz. Kısa sürede hafif kızarıklık dışında herhangi bir yan etkinin olmaması ve tedavi sonrası hastanın günlük yaşama dönülmesi sağlanır. İyileşmeyi içeriden dışarıya hızlandırarak, thulium lazerin ve kullanılan kozmesötiklerin emilimi için ideal ortamı sağlar.

Baby Face Beauty Kırışıklıkları önler, dekolte bakımı için harikadır ve kırışıklıkları iyileştirir. Yaşlanma karşıtı, aydınlatıcı, beyazlatıcı özellikleri olan bu cilt bakım yöntemi epidermal melazma, de bağlantı pigmentasyonu ve cilt gevşekliğini iyileştirir. Yara izlerini azaltır, saç kaybı ve aktinik keratozu tedavi eder.

Baby Face Beauty fiyatı

Bu yöntemin fiyatları farklı estetisyenlere ve kliniklere göre değişir.

Baby Face Beauty Pervin Dinçer

Pervin Dinçer Baby Face Beauty yöntemini başarılı bir şekilde kullanıyor. 

Baby Face Beauty ne işe yarar?

Baby Face Beauty, mükemmel bir cilde sahip olmak isteyen herkes içindir. Porselen benzeri bir bebek cildi herkesin hayalidir. Düzgün tonlu, parlak, canlı, iyi nemlendirilmiş, dolgun bir cilt için cildimize iyi bakmamız gerekir. Kırışıklıkları gideren ve cildi gerginleştiren uzun süreli parlak etki, kadınların en çok arzu ettiği etkilerden biridir. Bu etkiyi elde etmek için kullanılacak cilt bakımı yöntemlerini seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, ürünlerin cildin alt katmanlarına ulaşabilmesidir. Baby Face Beauty cildin alt katmanlarına ulaşır, size pürüzsüz bir cilt verir, cildinizi nemlendirir ve mükemmel bir cilt bakımı almanıza yardımcı olur.

Baby Face Beauty uygulaması, CDS (Cosmeceutical Delivery System) sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu besleyici ve yenileyici içeriklerinin maksimum emilimini sağlar. Cildinizin içten dışa toparlanmasını sağlayan, son teknoloji lazer sistemine sahip bir cilt bakım yöntemidir. 1927 nm dalga boyunda thulium lazer teknolojisine sahip Baby Face uygulaması cildinizin bebek gibi görünmesini sağlayacaktır. Diğer cilt bakım yöntemlerine göre daha kısa tedavi süresi (yaklaşık otuz ila kırk dakika) vardır. 

Anestezi gerektirmeyen, hem lazerin etkisi hem de kullanılan ilacın cilt tarafından emilimi için ideal ortamı sağlar ve içten dışa iyileşmeyi hızlandırır. Baby Face Beauty, thulium lazer ile tedavi yıl boyunca her cilt tipine güvenle uygulanabilir. Bu cilt bakımının gelişmiş modu ile eşit bir cilt tonu elde etmek, cilt dokusunu onarmak ve pigment yaralarını hafifletmek amaçlanıyor.

Baby Face Beauty uygulaması nasıldır?

Baby Face Beauty işlemi iki aşamada uygulanmaktadır. İlk aşamada hastanın ihtiyacına göre thulium lazer ile mikro kanallar açılır. Dakikada altı bin parça halinde oluşturulan bu mikro kanallar, cilt bakım ürünlerini cildin alt katmanlarına taşır. Daha sonra uygulanacak ürün yani Laser MD flakonları uzmanlar tarafından cilt sorununa göre belirlenir. Thulium lazer uygulaması ortalama otuz ila kırk dakika sürmektedir.

Baby Face Beauty uygulamasının ikinci aşamasında ise hastaya özel ilaçlar bu mikro kanallar vasıtasıyla cilt tarafından emilir ve bu ürün ciltte on beş dakika bekletilerek iyice emilmesi sağlanır.

Cilt bakımı ile istenilen etkiyi elde edemeyen ve lazer tedavilerinin iyileşme dönemlerini yaşamak istemeyenler yanı sıra geniş gözenekleri olan ve vitamin enjeksiyonları sonrası morluk veya kızarıklık sorunu yaşamak istemeyen kişiler Baby Face Beauty yöntemini kullanabilirler. Güzellik uygulaması. CDS sistemine özel üretilen serumlar Baby Face Beauty tedavisinde kullanılmaktadır. Bu nedenle tamamen güvenlidir ve uygulamanın herhangi bir riski yoktur.

Baby Face Beauty işlemi kişinin cilt problemine bağlı olarak iki hafta aralıklarla üç ila beş seans olarak uygulanabilmektedir. Hemen ilk seanstan sonra cildinizdeki farkı hemen görmeye başlarsınız.

Baby Face Beauty cildinizdeki küçük pürüzleri giderir ve yüzünüzün bir bebek gibi görünmesine yardımcı olur. Baby Face Beauty cilt bakımı aynı zamanda gözeneklerinizi de küçültür ve cildinizdeki kusurların görünürlüğünü en aza indirir. Özellikle makyaj sonrası gözenekleriniz görünür hale gelirse Baby Face Beauty ile bu problemden kurtulabilirsiniz. Baby Face Beauty seansları sonucunda cildinizin daha parlak ve daha enerjik göründüğünü fark edeceksiniz. Yüzünüze dokunduğunuzda cildinizin çok daha yumuşak olduğunu hissedeceksiniz. BabyFace cilt bakımı yaptırdıktan sonra yoğun makyaj yapmanıza gerek kalmayacak.