Magazin

Ayça Ayşin Turan kimdir? Sevgilisi var mı? Boyu kaç?

Ayça Ayşin Turan ile tanışmaya ne dersiniz? Ayça Ayşin Turan’nın sevgilisi var mı? Ayça Ayşin Turan hangi dizide oynadı? Ayça Ayşin Turan Ada Masalı’nda mı oynuyor ?Ayça Ayşin Turan kilosu ne? Ayça Ayşin Turan’nın instagram hesabı var mıdır? Ayça Ayşin Turan’nın mesleği nedir? Hepsi ve daha fazlası için, keyifli okumalar...

Ayça Ayşin Turan ile tanışmaya ne dersiniz? Ayça Ayşin Turan kimdir? Fiziği ile dikkat çeken Ayça Ayşin Turan’nın boyu kaç? Peki ya Ayça Ayşin Turan hangi dizilerde oynadı? Ayça Ayşin Turan aslen nerelidir? Ayça Ayşin Turan’nın sevgilisi kim? Hepsi ve daha fazlası için, iyi okumalar..

Ayça Ayşin Turan kimdir? Sevgilisi var mı? Boyu kaç?

Ayça Ayşin Turan kimdir? Kısaca tanıyalım…

Ayça Ayşin Turan daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan Ayça Ayşin Turan’a önce kısaca bir göz atalım.

 • Yaşı: 28
 • Burcu: Akrep
 • Doğum tarihi: 25 Ekim 1992 
 • Nereli: Kastamonu
 • Boyu: 67
 • Kilosu: 47

Eğer ki başlıklarımız sizde Ayça Ayşin Turan hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden Ayça Ayşin Turan hakkındaki harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Ayça Ayşin Turan kaç yaşında?

1992 yılında dünyaya gelen Ayça Ayşin Turan’ın yaşı 28’dır.

Ayça Ayşin Turan’nın burcu

Ayça Ayşin Turan’ın burcu Akrep’tir. Akrep burcunun temiz kalpliliğinin yüzüne yansımış olduğu nasıl da belli.

Ayça Ayşin Turan doğum tarihi 

Akrep burcunun güler yüzlülüğünü üzerinden eksik etmeyen Ayça Ayşin Turan’ın doğum tarihi 25 Ekim 1992’dir.

Ayça Ayşin Turan aslen nerelidir?

Ayça Ayşin Turan’nın babası Kastamonulu annesi ise Sinopludur.

Ayça Ayşin Turan nerede oturuyor?

Ayça Ayşin Turan’ın İstanbul’da oturduğu bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan’nın boyu

Ayça Ayşin Turan’nın güzelliğinin sırrı kadar boyu da merak edilen Kastamonulu güzel oyuncunun boyu 1.67 cm’dir. Ayça Ayşin Turan Türkiye standartlarına göre oldukça ideal kalmaktadır.

Ayça Ayşin Turan kilosu

Ayça Ayşin Turan’nın bir diğer merak edilen fiziksel özelliği olan kilosu ise 47 kg’dır.

Ayça Ayşin Turanın eğitimi

Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan aynı zamanda eğitimini İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır.

Ayça Ayşin Turan ne kadar kazanıyor?

15 Haziran 2021 tarihinde Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Ada Masalı dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan’ın çekilen bölüm başı 55.000 TL alacağı konuşulmaktadır. Ayça Ayşin Turan ise henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmamıştır.

Ayça Ayşin Turan kimdir? Sevgilisi var mı? Boyu kaç?

Ayça Ayşin Turan evli mi?

2017 senesinde Altınsoylar dizisinde birlikte rol aldığı Aras Aydın’la birlikte anılan Ayça Ayşin Turan yazımızı yazdığımzıda evli değildir.

Ayça Ayşin Turan boşandı mı?

Oyunculuk hayatı Dinle Sevgili dizisi ile başlayan Ayça Ayşin Turan hiç evlenmemiştir. Bundan dolayı Ayça Ayşin Turan daha önce boşanmamıştır.

Ayça Ayşin Turan’ın sevgilisi var mı?

Güzelliği kadar dizilerdeki performanslarıyla da konuşulan Ayça Ayşin Turan’ın sevgilisi olup olmadığı ise en çok merak edilen konulardan biri. 2017 yılında Altınsoylar dizisinde birlikte rol aldığı Aras Aydın’la bir süre ilişki yaşayan Ayça Ayşin Turan’ın araştırmalarımıza göre şuan bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Ayça Ayşin Turan tek kardeş mi?

Hayır tek kardeş değil. Karadenizli oyuncunun tam 5 tane abisi 1 tane de ablası var. Kalabalık bir ailede büyüyen Ayça Ayşin Turan’nın ailesinde kendisi hariç oyunculuk mesleğini yürüten biri bulunmamakta ama setlerde çalışan ve rejilik yapan iki kardeşi vardır.

Ayça Ayşin Turan anne ve babası kimdir?

Verdiği bir röportajda Kastamonulu babasının ve aslen Selanik göçmeni olan Sinoplu annesinin görücü usulü tanıştığını söylemiş olan Ayça Ayşin Turan’ın ailesinin isimlerini araştırdık ama bir bilgiye ulaşamadık. Ayça Ayşin Turan özel hayatını sosyal medyaya yansıtmayan ünlülerimizdendir.

Ayça Ayşin Turan şuan hangi dizide oynamaktadır?

Ayça Ayşin Turan’nın merakla beklenen dizisi Ada Masalı’nda Alp Navruz ile oynayacağı bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan Ada Masalı adlı dizide hangi oyuncularla oynamaktadır?

 • Alp Navruz
 • Nihan Büyükağaç
 • Bülent Çolak
 • İpek Tenolcay
 • Eylül Ersöz
 • Cem Anıl Kenar

Ayça Ayşin Turan’ın evi nerede?

Ayça Ayşin Turan’nın evi İstanbul’da olduğu düşünülmektedir.

Ayça Ayşin Turan’ın gerçek adı

Ayça Ayşin Turan’ın gerçek adının Ayça Ayşin olduğu bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan hangi liseden mezun?

Hangi liseden mezun olduğuna dair bir bilgisi bulunmayan güler yüzlü oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın Sinop’ta liseye gittiği bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan hangi dizilerde rol aldı?

 • Dinle Sevgili
 • Altınsoylar
 • Karagül
 • Arıza
 • Meryem
 • Hakan: Muhafız
 • Zemheri
 • Ada Masalı

Ayça Ayşin Turan Netflix’te var mı?

Ayça Ayşin Turan 2018 – 2020 yılları arasında yayınlanan Hakan: Muhafız adlı Netflix yapımlı filmde Çağatay Ulusoy ile birlikte başrol olarak yer almıştır.

Ayça Ayşin Turan estetik yaptırdı mı?

Kendisine de bir çok defa sorulan bu soruya hayır cevabını verdiği ama ileride bir gün yaptırmak istediğinde yaptırabileceğini, böylelikle estetiğe karşı olmadığını belirtmiştir.

Ayça Ayşin Turan nasıl ünlü oldu?

İstanbul’da üniversite okurken dizi seçmelerine katılan sempatik oyuncunun şansı Dinle Sevgili adlı dizideki Gülfem rolünü kazanmasıyla dönmüş ve o günden beridir birçok popüler ve beğenilen yapımda yer almıştır.

Ayça Ayşin Turan güzelliğini neye borçlu?

Anne tarafından Selanik göçmeni olan mavi gözlü oyuncunun güzelliği aileden gelmiş olup düzenli spor ve sağlıklı yiyeceklerle formunu koruduğu söylenmiştir.

Ayça Ayşin Turan Türk mü?

Ayça Ayşin Turan’ın Türk olduğu bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan’ın mesleği nedir?

Ayça Ayşin Turan’ın mesleği oyunculuktur.

Ayça Ayşin Turan filmde oynadı mı?

28 yaşında olan Ayça Ayşin Turan kariyerindeki başarılarına birini daha ekleyerek 2015 yılında Sevimli Tehlike adlı filmde Şükrü Özyıldız ile birlikte başrol oynamıştır .

Ayça Ayşin Turan’nın dizisi hangi kanalda?

Ayça Ayşin Turan’nın yeni dizisi Ada Masalı 15 Hazirandan itibaren Star TV kanalında seyircilerle buluşacaktır.

Ayça Ayşin Turan’nın sosyal medya hesapları

Ayça Ayşin Turan kimdir? Sevgilisi var mı? Boyu kaç? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Ayça Ayşin Turan’ın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Ayça Ayşin Turan’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan Instagram

Ayça Ayşin Turan Instagram’da 2016 yılında ilk fotoğrafını yayınladığından beri aktif olarak bulunuyor. 4.3 milyon takipçisi bulunan oyuncu yaptığı işleri ve güzelliği ile kıskandıran fotoğraflarıyla şuana kadar 188 gönderi paylaşmış olup ruhumuzu aydınlanmıştır. Siz de Ayça Ayşin Turan’ın Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Ayça Ayşin Turan’ın güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan Twitter

Ayça Ayşin Turan Instagram platformunun yanı sıra Twitter platformunda da yerini almıştır. 85.8 takipçiye sahip Ayça Ayşin Turan, Twitter hesabında yaptığı işleri ve kişisel görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır. Siz de Ayça Ayşin Turan’ın fikirlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan Dinle Sevgili 

Ayça Ayşin Turan’ın Dinle Sevgili dizisinde Gülfem karakterine hayat verdiğini biliyor muydunuz? 245. bölümde final yapan Dinle Sevgili dizisinde en sevilen Ayça Ayşin Turan sahnesini sizlrele paylaşıyoruz.

Ayça Ayşin Turan Ada Masalı

Ayça Ayşin Turan’ın Alp Navruz ile başrollerini paylaştığı Ada Masalı dizisinin fragmanınıda sizlerle paylaşmayı ihmal etmedik. Merakla beklenen yaz aşkı dizisi Ada Masalı 15 Haziran 2021 tarihinde Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Ayça Ayşin Turan Beyaz Show

Beyazıt Öztürk’ün sunmuş olduğu komedi programı Beyaz Show programına Ayça Ayşin Turan’ın konuk olduğunu biliyor muydunuz? Beyaz Show programı ile Ayça Ayşin Turan’ı daha yakından tanıyacağınız bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Ayça Ayşin Turan İbrahim Selim ile Bu Gece

Ayça Ayşin Turan’ın takipçilerinin en sevdiği videosunu paylaşıyoruz. Firkete kelimesini tek seferde bilen Ayça Ayşin Turan, hayranlarını bir hayli şaşırtmıştı. Sizde Ayça Ayşin Turan ile eğlenceli dakikalara var mısınız? 

İçerik editörü.

Düşünceni paylaş?

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.