Aslıhan Güner Kimdir?

Ceyda Özden

Aslıhan Güner Kimdir?

Aslıhan Güner kimdir? Dizilerin ve filmlerin sevilen oyuncusu Aslıhan Güner hakkında merak edilen soruları bir hayli biriktirmeye devam ediyor. 35 yaşındaki sempatik isim 2013 tarihinde oyuncu Mert Kılıç ile evlenmiştir. Aslıhan Güner hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.

İlginizi çekebilir: Derin Esmer Kimdir? Mor ve Ötesi Grubundan Neden Ayrıldı?

Aslıhan Güner Kimdir? Kısaca Tanıyalım…

Oyunculukta gösterdiği başarılı performans sonrasında dikkatleri üzerine bir hayli toplayan Aslıhan Güner hakkında merak edilen soruları peşinde getirmeyi başardı. Sempatik oyuncuya detaylı bir şekilde göz atmadan önce hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.

  • Doğum Tarihi: 17 Aralık 1987
  • Yaşı: 35
  • Nereli: İstanbul
  • Burcu: Yay
  • Boyu: 1.70
  • Kilosu: 57
  • Meslek: Oyuncu

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Aslıhan Güner hakkındaki detaylara bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Aslıhan Güner Kullandığı Sosyal Medya Hesapları

“Aslıhan Güner Kimdir?” yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Aslıhan Güner’in  kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Aslıhan Güner’e  ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aslıhan Güner Instagram

Aslıhan Güner Ne Zaman Doğdu?

Selena dizisinde Demeter karakterine hayat veren Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Aslıhan Güner Kaç Yaşında?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız Kadiroğlu karakterine hayat veren Aslıhan Güner biz yazımızı yazarken 35 yaşındadır.

Aslıhan Güner Nereli?

Sırlar dünyası dizisinde nazlı karakterine hayat veren Aslıhan Güner’in İstanbul olduğu bilinmektedir. Lakin aslen nereli olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aslıhan Güner Burcu

Kehribar dizisinde Bahar Bozoğlu karakterine hayat veren Aslıhan Güner’in Yay burcu olduğu bilinmektedir. Yay burcu kadınının güzelliğini ve başarısını üzerinde taşımaktadır.

Aslıhan Güner Boyu

Aslıhan Güler’in 1.70 boyunda olduğu bilinmektedir.

Aslıhan Güner Kilosu

Aslı Güler’in kilosu boyuna orantılı olarak 58 kilodur.

Aslıhan Güner Ne Okudu?

Sempatik oyuncu Aslı Güner’in ne okuduğu hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Aslıhan Güner Evli Mi?

Aslı Güner 2013 tarihinde rüya gibi bir düğün ile oyuncu Mert Kılıç ile dünya evine girmiştir. İkili biz yazımızı yazarken halen evlidir. Lakin çocuklarının olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aslıhan Güner Ailesi Kim?

Oyuncu Aslıhan Güner’in 2 kız kardeşi vardır. Yasemin Güner ve Neslihan Güner. İki kardeş hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Sempatik oyuncunun annesi ve babası hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aslıhan Güner Hangi Dizilerde Oynadı?

İlk bölümü 14 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Gürel’in kaleme aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız Kadiroğlu karakteri. İlk bölümü 27 Kasım 2010 tarihinde yayınlanan ve toplamda dö

Aslıhan Güner Hangi Filmlerde Oynadı?

7 Ekim 2022 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Mert kılıç ve Selahaddin Sancaklı‘nın üstlendiği Komutan filminde Züleyha karakteri. 13 Mart 2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın üstlendiği Selam Bahar’a

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!