Anıl Güler kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Anıl Güler kimdir? Sevilen Youtuber Anıl Güler kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Anıl Güler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yazımızda bulabilrsiniz.


Anıl Güler kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?
Anıl Güler

Sevilen Youtuber Anıl Güler kimdir? Nasıl popüler oldu? Anıl Güler kaç yaşında? Merak edilen bir diğer soru Anıl Güler ne iş yapıyor? İşte yanıtları...

Anıl Güler kimdir?

Anıl Güler kimdir? Kısaca bir göz atalım...

Anıl Güler hakkında daha fazla bilgi öğrenme fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Anıl Güler'i kısaca tanıyalım.

  • Kilo: 90
  • Boyu: 1.84
  • Yaşı:30
  • Doğum tarihi: 04.04.1991
  • Burcu: Koç
  • Memleketi: Tekirdağ
  • Yaşadığı Yer: Amerika

Anıl Güler boyu

Anıl Güler, 1.84 boyundadır.

Anıl Güler kilosu

Anıl Güler, 90 kilodur.

Anıl Güler burcu

Anıl Güler, Koç burcudur.

Anıl Güler kaç yaşında?

Anıl Güler, 30 yaşındadır. 

Anıl Güler doğum tarihi 

Anıl Güler, 04.04.1991 doğumludur.

Anıl Güler nerelidir?

Anıl Güler, Tekirdağ'da dünyaya gelmiştir fakat ortaokul ve lise zamanlarını Samsun'da geçirdiği için Samsunlu olduğunu söylemektedir.

Anıl Güler nerede yaşıyor?

Anıl Güler, Amerika'da yaşamaktadır.

Anıl Güler telefon numarası

Anıl Güler'in telefon numarası bilinmemektedir.

Anıl Güler'in eğitim hayatı

Anıl Güleri'in eğitim hayatı

Anıl Güler, ilkokul 1. sınıfı Tekirdağ'da bitirmiştir. 2, 3, 4 ve 5. sınıfları İstanbul, Halkalı Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda devam etmiştir. Ortaokula geçtiği sıra Samsun'a taşınan Anıl Güler, ortaokul ve lise eğitimlerini Samsun'da tamamlamıştır. Liseden sonra Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Şu anda Los Angeles'ta Southern States Üniversitesi'nde Master yapmaktadır.

Anıl Güler'in mesleği nedir? Nerelerde çalışmıştır?

Anıl Güler, Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirmiştir fakat bu bölümü dışında da bazı meslekler ile ilgilenmiştir. Üniversite okurken bir radyo kanalında program yapmaya başlamıştır. Daha sonra Best FM'de asistanlık yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda 5 tane de Stand Up gösterisi bulunmaktadır.

Anıl Güler'in sevgilisi var mı?

Anıl Güler'in şu an bilinen bir ilişkisi yoktur

Anıl Güler hangi dilleri biliyor?

Anıl Güler, Türkçe ve İngilizce dillerini bilmektedir. Ayrıyetten Kürtçe ve İspanyolca'ya da ilgisi olduğunu belirtmiştir.

Anıl Güler hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Anıl Güler, oyunculuğa ilk olarak ortaokul yıllarında başlamıştır. Okulda sergilenen tiyatro gösterisinde başrolü oynamıştır. Üniversitede radyo programı sunarken aynı zamanda İstanbul'da bir akademi'de oyunculuk, diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimi almıştır. Fetih 1453 filminde oynamıştır. 4-5 tane stand up gösterisi bulunmaktadır.

Anıl Güler hangi videosu ile popüler oldu?

Anıl Güler, George Floyd'un, ABD polisinin kötü muamelesi sonucu hayatını kaybetmesi sonrasında yaşanan olayların ortasında kalması ve bunu video haline getirip YouTube'a yüklemesi sonucunda popüler olmuştur.

Anıl Güler Youtube kanalı açmaya nasıl karar verdi?

Anıl Güler, YouTube'a arkadaşlarının ısrarı sonucu başlamıştır. YouTube kanalı açmadan önce Instagram hikayesinde taklitler yapıp, anılarını mizahi bir şekilde anlatıyordu. Daha sonra videoları çok beğenildiği için YouTube kanalı açmaya karar verdi. Videolarında çoğunlukla anılarını anlatıp konuştuğu için, video çekerken zorlanmadığını ifade etmiştir.

Anıl Güler Amerika'ya nasıl gitti?

Anıl Güler, Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ankara'da işe başlamıştır. Daha sonra İstanbul'da başka bir iş bulunca İstanbul'a taşınıp işine orada devam etmiştir. Daha sonra askerlik görevini Kıbrıs'ta tamamlayıp yurtdışında yaşamak istediğine karar vermiştir ve Los Angeles'a yerleşip, orada Yüksek Lisans yapmaya başlamıştır. Amerika'ya gitme nedeni Master yapmaktır.

Anıl Güler ne iş yapıyor?

Anıl Güler Amerika'da ne iş yapıyor?

Anıl Güler, Amerika'da Master yapmanın yanında, arabasına binen insanlarla sohbet etmekte ve bunu video haline getirip YouTube'da paylaşmaktadır.

Anıl Güler Türkiye'ye dönmeyi düşünüyor mu?

Anıl Güler, Amerika vatandaşı olana kadar Türkiye ve Amerika arasında gidip geleceğini söylemiştir. Türkiye'ye geldiğinde ise sadece sahneye çıkıp gösteri yapmak istediğini belirtmiştir.

Anıl Güler Amerika'ya nasıl gitti?

Anıl Güler sosyal medya hesapları

Anıl Güler kimdir? yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Anıl Güler'in kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını aşağıya bıraktık. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Anıl Güler'e ulaşım sağlayabilirsiniz.

Anıl Güler Instagram

Anıl Güler'in Instagram hesabında toplam167 gönderisi bulunmaktadır. Instagram hesabında 61,6 bin takipçisi mevcuttur. Siz de Anıl Güler'in Instagram’dan takipçisi olmak istiyorsanız buraya tıklayabillirsiniz.

Anıl Güler Youtube

Anıl Güler'in aktif şekilde kullandığı, videolar paylaştığıYoutube kanalında 217 bin takipçiye sahiptir. Anıl Güler'in Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anıl Güler Twich 

Anıl Güler'in bazen tek bazen de arkadaşı Oğuz Kutman ile yayın açtığı Twich hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anıl Güler Discord

Anıl Güler'in Discord hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anıl Güler- Youtube'un Hayatıma Olumlu Olumsuz Etkileri videosu

Anıl Güler'in Youtube hakkındaki düşüncelerini anlattığı videosunu izlediniz mi?

Anıl Güler- Amerika'daki Üniversitem'de Türkiye Özlemi videosu

Anıl Güler'in Amerika'da çektiği Türkiye özlemi videosunu izlediniz mi?

Anıl Güler- En Uzun Uber Yolculuğunda Din Karşılaştırılması videosu

Anıl Güler'in arabasına binen Hintli bir adamla sohbet ettiği videosunu izlediniz mi?