Ala Tokel kimdir? Tara Tokel ile kardeş mi?

Instagram platformunun sempatik isimlerinden Ala Tokel kimdir? Ala Tokel ve Tara Tokel kardeş mi? Peki Ala Tokel estetiksiz hali nasıldı? İşte sosyal medyanın sevilen ismi Ala Tokel hakkında merak edilenler...


Ala Tokel kimdir? Tara Tokel ile kardeş mi?
Ala Tokel kimdir?


Instagram ve Youtube' un ünlü isimlerinden Ala Tokel ile tanışmaya hazır mısınız?  Ala Tokel kimdir? Ala Tokel kaç yaşında? Peki Ala Tokel boy kilo bilgileri neler? İki sempatik sosyal medya fenomeni Tara Tokel ve Ala Tokel kardeş mi? Peki Ala Tokel boşandı mı? İşte güzel fenomen Ala Tokel hakkında merak edilenler...

Ala Tokel Kimdir? Kısaca tanıyalım...

Yazımıza başlamadan önce Ala Tokel'e kısaca bir göz atalım.

 • Kilosu: 54
 • Boyu: 1.74
 • Yaşı: 26
 • Burç: Yay
 • Doğum tarihi: 3 Aralık 1994
 • Memleketi: İstanbul
 • Yaşadığı yer: İstanbul
 • Tuttuğu takım: Beşiktaş

Ala Tokel kimdir?

Ala Tokel kaç yaşında?

Ala Tokel 26 yaşındadır.

Ala Tokel'in boyu

Ala Tokel 1.74 boyundadır.

Ala Tokel'in kilosu

Ala Tokel 54 kilodur.

Ala Tokel'in doğum tarihi

Ala Tokel 3 Aralık 1994 tarihinde doğmuştur.

Ala Tokel aslen nerelidir?

Ala Tokel'in babası İstanbulludur. Ala Tokel aslen İstanbulludur.

Ala Tokel'in burcu

Ala Tokel'in burcu Yaydır.

Ala Tokel'in eğitimi

Ala Tokel ilköğretim hayatını Doğa Koleji'nde tamamlamıştır. Liseyi Erenköy Kız Lisesi'nde bitirmiştir. Daha sonra üniversite hayatı Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünden bitirmiştir.

Ala Tokel'in mesleği

Ala Tokel, Make-up artist ve Youtuber olarak devam etmektedir. Ala Make-up Studio isimli birde makyaj stüdyosu vardır.

Ala Tokel ile Tala Tokel ile kardeş mi?

Ala isminin anlamı

Ala isminin anlamı güzel demektir. Ala ismi farsça kökenlidir.

Ala Tokel ve ailesi

Ala Tokel'in babası İstanbullu, annesi ise İranlıdır. Al Tokel' inTara adında bir kız kardeşi vardır. Annesinin adı Menijedir. Menije'nin anlamı senede 1 kere açan siyah lale olarak tanımlanmıştır.

Ala Tokel' in kardeşi Tara Tokel

Ala Tokel'in kardeşinin ismi Tara'dır. Tara'nın anlamı gökteki en yüksek yıldız anlamına gelmektedir. Tara Tokel'i daha yakından tanımak istiyorsanız, Tara ile gerçekleştirdiğimiz sıcak röportaja göz atabilirsiniz. 

Ala Tokel çocuğu var mı?

Ala Tokel'in çocuğu yoktur.

Ala Tokel'in düzenli ilgilendiği bir spor var mı?

Ala Tokel; düzenli olarak boks yapmaktadır. Boksun kardiyo gücüne inanmaktadır.

Ala Tokel'in hayalleri nelerdir?

Ala Tokel öncelikle Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemektedir. Daha sonra sevdiği işi yükseltip, esvgikleri ile büyük bir apartmanda yaşamak istiyor.

Ala Tokel'in sevdiği yemekler nelerdir?

Ala Tokel en çok Rokayı sevmektedir. Bununla beraber Roka, soğan ve peynir üçlüsünü sevmektedir. Bunun yanında soğan, domates ve roka üçlüsünüde sevmektedir.

Ala Tokel

Ala Tokel'in en sevdiği sanatçı kimdir?

Ala Tokel en çok Sagopa Kajmer sevmektedir. Bunun yanı sıra Manuş Baba, Justin Bieber, Ebru Gündeş ve kulağına hoş gelen bütün şarkıları dinlemektedir.

Ala Tokel'in yüzünde estetik var mı?

Ala Tokel lise zamanında girmiş olduğu kavgada burnu kırılmıştır ve Gayrettepe Anatomica Hastanesi’nde Op. Dr. Ergin Er'den burun ameliyatı geçirmiştir.

Ala Tokel'in oynadığı klip

Ala Tokel, Klibi kendisine ait olan Geri Gel şarkısında rol almıştır.

Ala Tokel boşandı mı?

Ala Tokel ve Eren Bülbül boşandı mı?

2017 yılında Ala Tokel ve Eren bülbül çifti dünya evine girmişlerdi. Ala Tokel Four Season Hotel de rüyalar gibi bir düğüne,  Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin olmak üzere daha bir çok isim katılmıştır. Ala Tokel ve Eren Bülbül çifti dünya evine girdikten 1 yıl sonra boşanma kararı almışlardır.

Ala Tokel düğün

Ala Tokel eski eşi Eren Bülbül ile evlilik sürecini takipçileri ile paylaşmıştır. 1 yıl sonra boşanan Eren Bülbül ve Ala Tokel düğün vloglarını Youtube kanalından paylaşmışlardır.

Ala Tokel ve Ahmet Aksöz

Eski CHP milletvekili olan Uğur Aksöz’ün oğlu Ahmet Aksöz ile Ala Tokel ilişkiye başlamıştır. Beraber eve çıkan çift evi en baştan kendileri dizayn etmişlerdir. Ancak şu anda çift birlikte değildir.

Ala Tokel Ahmet Aksöz ne zaman sevgili oldu?

Ahmet Aksöz ile Ala Tokel çifti 14 Şubat 2020 tarihinde sevgili olmuşlardır.

Ala Tokel ve Ahmet Aksöz ayrıldı mı?

Ahmet Aksöz ile Ala Tokel çifti 15 Ağustos 2020 tarihinden itibaren birlikte hikaye atmamaları takipçilerinin dikkatini çekmiştir. Ala Tokel çekmiş olduğu bir vlog videosunda Ahmet Aksöz ile ilişkilerini noktaladığından bahsetmiştir.

Ala Tokel ve Sefo

16 Mart doğumlu Sefo ile Ala Tokel ikilisinin arkadaşlığı oldukça ilgi çekmektedir. Ala Tokel'in desteklemesiyle yükselişe geçen Sefo aslen Samsunludur. Sefo' yu daha yakından tanımak için Sefo 362 kimdir? yazımıza göz atabilirsiniz. Fenomen Rapçinin ve Ala Tokel'in birlikte rol aldığı klip için buraya tıklayabilirsiniz. 

Ala Tokel telefon numarası 

Ala Tokel'in telefon numarası takipçileri tarafından bir hayli merak konusu olmuştur. Lakin belirtmemiz gerekir ki Ala Tokel telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Ala Tokel Ekşi

Ala Tokel Ekşi sözlük yazarları tarafından hakkındapek çok entry girilen başarılı sosyal medya fenomenlerindendir. Özellikle kaliteli içerikler üretmesi ve güzelliği ile Ekşi sözlük yazarlarının da dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Ala Tokel sosyal medya hesapları

Ala Tokel'in sosyal medya hesaplarını sizler için bir araya toparladık. Takipçileri aşağıdaki hesapların herhangi birisinden Ala Tokel ile iletişim kurabilirler.

Ala Tokel Instagram

Ala Tokel, birbirinden güzel resimlerini ve videolarını Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmaktadır. Ala Tokel'in Instagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız. Ala Tokel canlı yayın ve diğer paylaşımları için bu hesabı takip edebilirsiniz.

Ala Tokel Twitter

Ala Tokel Twitter üzerinden düşüncelerini takipçileri ile paylaşmaktadır. Ala Tokel'in Twitter hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız. Ala Tokel'in Twitter hesabında 113.5 bin takipçisi bulunmaktadır. 

Ala Tokel Youtube

Ala Tokel, birbirinden güzel videolarını bizlerle Youtube platformu üzerinden paylaşmaktadırlar. Eğlenceli videolarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ala Tokel'in Youtube platformunda 248 bin takipçisi vardır.

Ala Tokel TikTok

Ala Tokel, birbirinden eğlenceli videolarını TikTok platformu üzerinden yayınlamıştır. İzlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ala Tokel Make-up Studio fiyat

Ala Tokel Make-up Studio kendisine aittir. Ala Tokel Make-up Studio fiyatları paylaşmamıştır. Lakin arayıp sorma imkanı sizlere sunmuştur. Ala Tokel Make-up Studio çeşitli uygulamalar yapılmaktadır.

 • Kına makyajı
 • Düğün makyajı
 • Gece makyajı
 • Gündüz makyajı
 • Nişan makyajı
 • Ekspress makyaj
 • Kirpik lifting

Ala Tokel estetiksiz

Ala Tokel estetiksiz

Ala Tokel'in estetiksiz hali takipçileri tarafından fazlaca merak konusu olmuştur. Ala Tokel burun estetiği yaptırdığını ve vücudunda başka bir estetik işlem olmadığını takipçileri ile paylaşmıştır.

Ala Tokel Çeşme vlog

Çeşme'ye gidemeyen takipçilerine, Çeşme'yi ayağına getiren Ala Tokel eğlenceli bir vlog videosu çekmiştir. Takipçileri tarafından izlenmeye doyanılmayan Çeşme vlog videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ala Tokel parfüm önerisi

Ala Tokel'in giyim tarzından ne kadar zevkli bir insan olduğunu görmekteyiz. Bunun üzerine takipçileri Ala Tokel'in parfümlerini merak etmişlerdir. Ala Tokel ise bunun üzerine eğlenceli bir video çekmiştir.

Ala Tokel nasıl zayıfladı?

Zayıflamak bir çok insan için oldukça zor bir süreç olabiliyor. Peki Ala Tokel nasıl zayıfladı? Takipçilerinin merak konusunu gidermek adına Ala Tokel, ''Nasıl Kilo Veriyorum?'' adlı videoyu yayınlaşmıştır.

Ala Tokel ve Damla Altun

Dostukluları ile ön plana çıkan Ala Tokel ve Damla Altun ikilisinin arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor?

Ala Tokel arabası ve İzmir vlogu

Ala Tokel' in arabasının modeli merak edilmektedir. Ala Tokel bu vlogunda arabası ile yolculuk yapmakta ve İzmir' deki stüdyosunu tanıtmaktadır.

Ala Tokel cilt bakımı

Ala Tokel' in sevilen cilt bakım rutini videosuna buradan ulaşabilirsiniz.