Acun Ilıcalı kasksız motosiklet kullandı! Kuralları ihlal etti

Motosiklet tutkusu ile bilinen Acun Ilıcalı, İstanbul trafiğinde sevgilisiyle birlikte kasksız motosiklet kullanarak hem kendini hem de diğer sürücüleri riske attı.


Acun Ilıcalı, sevgilisi  Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte İstanbul trafiğinde görüntülendi. Sevgilisi ile motosiklete binen Ilıcalı, hiçbir koruyucu ekipman takmadan hem sevgilisi ile kendini, hem de trafikteki diğer sürücüleri tehlikeye attığı iddia edildi. 

Yanında sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da olan ünlü televizyoncunun, kasksız ve terlikle motosiklet kullanması, trafik kurallarını ihlal etmesi vatandaşlar tarafından tepki çekti. Acun Ilıcalı kendisinin görüntülerini çeken sürücülere büyük tepki gösterdi.

 Acun Ilıcalı'nın sürüş emniyeti açısından kurallara uymadığı, maske ve kask takmadığı da aynı yoldan geçen diğer sürücüler tarafından kaydedildi.. Zaman zaman yüksek hız da yaptığı iddia edilen Ilıcalı, sosyal medyada bir hesapta paylaşılan bu görüntüler sebebiyle izleyenleri hayrete düşürdü.

Video kaynağı: Instagram

Not: Video gizli profilde paylaşılmış olup videonun Instagram üzerinden izlenebilmesi için hesabın takip ediliyor olması gerekiyor.