11 kasım esra erol’da neler oldu? Kübra Sarıkaya ve eşinin büyük yüzleşmesinde son perde! Hatun Şahinöcer stüdyoda
Gündem

11 kasım esra erol’da neler oldu? Kübra Sarıkaya ve eşinin büyük yüzleşmesinde son perde! Hatun Şahinöcer stüdyoda

Esra Erol’un sunduğu ve hafta içi gündüz kuşağı programlarının en fazla izleyiciye sahip olan programı esra erol’da da bugün neler yaşandı? Günlerdir gündemi meşgul eden olayların işlenmeye devam ettiği programda Kübra Sarıkaya eşi Sezer Sarıkaya‘dan boşanmak için hangi şartı koydu? Dün yayınlanan esra erol’da programına telefonla bağlanan ve günlerdir kayıp olduğu gerekçesi ile aranan Hatun Şahinöcer olayında bir gelişme oldu mu? Fatih Özçelik ile birlikte kaçan Özge Er canlı yayına katılmayı kabul etti mi? Yıllardır eşi tarafından aldatıldığını ve artık bu duruma dayanamadığını söyleyen Güler hanımın  durumu nedir? Sosyal medyada yaptığı davranışlarla Türkiye’nin gündemine oturan Gülten Türkmen hangi çarpıcı açıklamalarda bulundu?

Esra Erol’un ilk konuğu 70 yaşındaki Güler Satılmış 50 yıllık evliliğini bitirmek istiyor. Programa Sultangazi’den katılan Güler Satılmış, eşi Halis Satılmış’ın kendisini özellikle pandemi döneminde sürekli aldattığını ve bu duruma dayanamadığını anlattı. Ortak evlerinde bulunan eşyaları sevgilisine götürdüğünü iddia eden Güler Satılmış eşi ve çocuklarına isyan etti. Daha önceden iki kez boşanma davası açtığı halde çocuklarının ısrarı üzerine barıştığını belirten Güler hanım ” 50 yıllık kocam Halis evdeki halıyı, yorganı, kaşığı, çatalı, soğanı, domatesi sevgilisine verdi” diyerek feryat etti. 

Koah ve şeker hastası olan Güler Satılmış, Edirnekapı mezarlığında mermer ustası olarak çalışan eşine defalarca yalvarmasına rağmen yaptığı bu hareketlerden vazgeçmediği için Esra Erol’dan yardım istediğini belirtti. Önceki yıllarda 4 farklı kadınla kavga edip, olayların yargıya taşınarak mahkemelik olduklarını belirten kadın, çok mağdur durumda olduğunu dile getirdi. Telefonla canlı yayına bağlanan Halis Satılmış’ın ismini vermeyen bir akrabası ” Halis bey’in Güler hanımdan çok eziyet gördüğünü ve ona inanmamalarını” söyleyerek Esra Erol’dan ricada bulundu. Çiftin çocuklarının da annelerini haksız bulduklarını söyleyen telefondaki akraba, Güler hanımın eşi Halis Satılmış’ı defalarca şiddet uyguladığını ve dövdüğünü iddiasında bulundu.

Canlı yayına telefonla bağlanan Güler hanım’ın 15 senelik arkadaşı Sabire hanım’da “Güler hanım kocasıyla birlikte oldum diye beni de suçlamıştı” diyerek söylediklerinin yalan olduğunu ifade etti. Güler hanımın çok kıskanç bir yapısı olduğunu söyleyen Sabire hanım, ” Güler çok kıskanç, herkesten şüpheleniyor” diyerek pek çok kadına karşı bu suçlamalarda bulunduğunu söyledi. güler hanım yarın yayınlanacak olan esra erol’da programında yeniden konuk olacak.

10 aylık bebeği gösterilmeyen Ayça’nın feryadı

Antalya Serik’ten Esra Erol’un programına müracat eden Ayça Koçer 3 Ağustos tarihinden bu yana 4 aydır bebeğini göremediği için Esra Erol’a başvurdu. Eşi Batuhan Koçer ve ailesinin 10 aylık bebeğini kendisine göstermediğini iddia eden Ayça Koçer ağlayarak oğlunu görmek istediğini söyledi. Fiziksel engelli olduğu için eşinin ailesi tarafından sürekli aşağılandığını iddia eden genç kadın 4 aydır eşi Batuhan ile de görüşemediğini dile getirdi.

Devletin kendisine bağladığı engelli maaşını almak için kullandığı maaş kartı da elinden alınan Ayça Koçer kendisine acı çektirmek için bebeği elinden aldıklarını, eşinin çalışmadığını ve beraber oldukları dönemde evin masraflarını kendisinin üstlendiğini belirtti. Telefonla canlı yayına bağlanan eşi Batuhan Koçer’in sesini duyar duymaz çığlıklarla feryat eden Ayça’nın gözyaşları stüdyodaki herkesi üzdü. Batuhan Koçer birlikte oldukları dönemde Ayça’nın mama dahi yapamadığını, bebeğin mamasını kendisi yaptığını ve doğduğundan beri bebeğe kendisinin bakıp ilgilendiğini iddia etti. Batuhan Koçer, Ayça’nın 6 ay mahkeme kararı ile uzaklaştırma aldığını ve bir an önce boşanmak istediğini belirtti.

Telefonu oğlundan alan ve canlı yayında konuşan Batuhan’ın babası Halil Koçer, oğlunun ilk gençlik döneminden bu yana psikolojik olarak sorunlu bir yapısı olduğunu, çiftin kendilerinden habersiz kaçarak evlendiklerini ve bir süre sonra birlikte yaşadıklarını anlattı. Ayça ve annesini oğlu ile ilgili uyardığını iddia eden Halil Koçer, Ayça’nın “eşimin ailesinden şiddet gördüm, aşağılandım” iddialarının hepsini reddetti. yarın yayınlanacak esra erol’da programına Halil Koçer canlı olarak katılacak.

Kocasını ve çocuklarını bırakıp kaçan Büşra’nın pişmanlığı

2019 yılında eşini ve iki çocuğunu bırakarak Polat isminde bir erkeğe kaçan Büşra ağlayarak Esra Erol’a konuk oldu. 2019 yılı aralık ayında da Esra Erol’un programına katılan Büşra, yeniden esra erol’da programına konuk oldu fakat bu kez farklı bir nedenle burada. Çocuklarını kabul etmeyen imam nikahlı eşi Polat Mengütay’ın çocuklarını istemediğini, onlara harcadığı paralar için sürekli tartışma çıkardığını ve kendisini sürekli tehdit ettiğini iddia eden Büşra “Polat’a kaçtığım için çok pişmanım” diyerek ekranlarda ağladı.

Çalıştığı işyerinden senelik izin alarak programa katıldığını, şiddet gördüğünü ve hatta evinin kapısının kırık olduğunu iddia eden Büşra, evin tüm sorumluluk ve geçim masraflarını kendisinin karşıladığını da sözlerine ekledi. 

Büşra’nın imam nikahlı eşi Polat Mengütay canlı yayına bağlandı

Telefonla canlı yayına bağlanan Polat Mengütay, iki yıldır Büşra ile çok mutlu ve huzurlu bir ilişkileri olduğunu ve bir gün işten eve gelmediğinde Büşra’nın evi terk ettiğini anladığını söyledi. Büşra’nın “bana şiddet uyguladı, bana bıçak çekti” iddialarını kabul etmeyerek asla şiddet uygulamadım diyerek kendini savundu. Ve çocuklarını görmesine asla engel olmadığını ekleyen Polat Mengütay, stüdyoda ağlayarak feryat eden Büşra’nın tüm iddialarını reddetti. İki yıl boyunca Polat tarafından hem fiziksel hem de psikolojik şiddet gördüğünü iddia ettiği halde Polat’ın sakin konuşmaları Esra Erol’un tepkisine yol açtı. Ve Büşra’nın ailesine kızlarını affetme çağrısında bulundu.

5 aydır kayıp olan Hatun Şahinöcer stüdyoda!

Ailesinin hayatından endişe ettiği ve 5 aydır kendisinden haber almadıkları Hatun Şahinöcer, ailenin başvurusu üzerine dün katıldıkları esra erol’da programı aracılığı ile kızlarını bulmuşlardı. Ailesiyle görüşmek istemediğini söyleyen Hatun Şahinöcer bugün Esra Erol’un programına konuk oldu. Stüdyoda bulunan anne ve babasını görünce hiçbir tepki vermeyen Hatun, amanında annem babam hayatı bana zehir etti” dedi. 

Esra Erol’un “sürekli şehir şehir gezdiniz, arabada yattınız” sözlerini onaylayan Hatun, bu dönem içerisinde arabada, çadırda ve kadın sığınma evinde kaldığığını ifade etti. Ailesinin aşırı baskısından bunaldığını ve sürekli evde olduğunu, markete dahi çıkamadığını ve bu yüzden kadın sığınma evine gitmeyi tercih ettiğini söyleyen Hatun Şahinöcer, sahip olduğu evin kira bedelini dahi ailesinin kendisine vermediğini iddia etti.

Kadın sığınma evinde tanıştığı arkadaşı Kübra ile birlikta kadın sığınma evinden ayrıldıklarını ve sonrasında Süleyman’ın da evi olmadığı için bir süre üçü birlikte Kübra’nın eşi Süleyman’ın arabasında kaldıklarını belirtti. Birkaç gün arabada kaldıktan sonra Süleyman’ın Edirne’de ki ailesinin evlerine gittiklerini söyleyen Büşra, arkadaşı ile çok yakın olduklarını ve bu yüzden Kübra’nın kendisini kadın sığınma evinde bırakmak istemediğini belirtti.

Hatun’un arkadaşı kübra Polat yayına bağlanıyor

HatunŞahinöcer’in kadın sığınma evinde tanıştığı ve birlikte oradan ayrılarak 5 aydır beraber olduğu Kübra telefonla yayına bağlandı. Esra Erol’un sorularını yanıtlayan Kübra, Hatun’a sahip çıkıp, yardım ettim” diyerek kendini ifade etti. İşyerinde olduğu için daha fazla konuşamayacağını belirten Kübra, Esra Erol’un program davetini reddetti. 

Gülten Türkmen konuşuyor, ortalık karışıyor!

Sosyal medyada yaptığı hareketler ve açıklamaları ile günlerdir gündemi meşgul eden Gülten Türkmen ve 3 araba parasını yedim dediği Ramazan Çakmak, esra erol’da nın yeniden konuğu oldular. Günlerdir telefonla Esra Erol’un programına katılan Ramazan Çakmak bu kez stüdyoda kendisine yöneltilen soruları yanıtlıyor.

Esra Erol’un dün yayınlanan programına telefonla katılan Ramazan Çakmak’ın eşini, yayından sonra tehdit edip etmediklerini sorulması üzerine Ramazan Çakmak bu iddiayı reddetti. Ramazan Çakmak ile olan birlikteliğinin ardından sosyal medyayı tamamen bıraktığını açıklayan Gülten Türkmen’e Esra Erol tarafından dün akşam niye yeniden canlı yayın açtığı sorusu yöneltildi. Bu soru karşısında şaşıran kadın “Ramazan’a inat dün gece sosyal medyaya girdim” açıklamasını yaptı.

Gülten Türkmen’in eşi Ali Türkmen’in anlaşmalı boşanmayı kesinlikle kabul etmediği ve çekişmeli boşanma yaşayacaklarını bildirmesi de programda bildirilen haberlerden oldu. Konu ile ilgili gelişmeler canlı yayın süresinin bitmesi nedeniyle yarın 16.30’da yayınlanacak olan esra erol’da programında devam edecek. 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!